Cerere unban Pedale 2

Moderators: Creator, Game Master, Helper, Super Game Master, Game Developer

Locked
Pedale

14 Feb 2020, 22:50

Numele caracterelor blocate: Pedale
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: Salut din nou. Revin cu o noua cerere de unban.. nu inteleg un lucru, eu i-am dat contul de Steam acelui baiat si nu am avut nici macar o incercare de a-l recupera, poate i l-a spart altcineva sau cine stie, eu nu am nicio legatura cu asta, va rog sa verificati inca o data deoarece nu merit sa iau ban degeaba, sincer. Va rog din suflet sa verificati! O seara buna!
Clone
Super Game Master
Super Game Master

14 Feb 2020, 23:26

N are sens, cum sa i sparga contul, daca el avea datele lui? Si daca i l spargea, avea nevoie de permisiunea lui ca sa ii ia contul. Ai facut ticket de recuperare cont dupa ce ai luat banii pe joc cu textul ca ti a fost spart, crezand ca ramai cu ele si aici vi si ne bagi scuze ca e vina lui. Ai profitat de acest avantaj al acelei platoforme, incercand sa pacalesti pe cineva. Recuperarea contului se face doar de un fost detinator, cum e cazul tau. Cum am spus, posibilitatea de a ii fi spart contul e infima, e clar ca ti ai luat contul inapoi cu ajutorul optiunii de la acea platforma de jocuri. Nu ai cum sa spui ca i a fost spart contul, devreme ce tu ai zis ca ti a fost spart si l ai primit inapoi.
Mai pe scurt, conturile raman blocate permanent pentru inselatorie, furt, abuz de alte platforme.
T/C.
Image
ImageClone#8932
Locked