Clone

Moderators: Super Game Master, Game Developer, Game Master

Locked
utoqe

14 Feb 2020, 18:05

Nume în joc:JaCQui
Sugestia ta:Deja esti patetic. Ce bug uri te impiedica pe tine prietene sa nu termini bp? Daca ai stii macar cat de repede faci acele chakrame in Dt...daca ai stii cat de usor poti da 500k in odegon..daca ai stii cat de repede poti bate metine.. Dar nu, preferi sa plangi aici. Ar trebui sa bagi odata in teasta aia seaca, ca ai timp pana pe 29 sa termini battlepass ul, si suntem abia in 14. Dar mna, hai sa plangem si sa comentam cu argumente ”3,5k metine, of, ce greu” daca nu ai habar sa cauti o zona buna pentru metine, cred si eu ca vin toti peste tine. Cat despre Odegon, altii cum pot da peste 550k si tu nu? https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png iti zic eu, ca nu esti full asa cum te recomanzi ;) Daca ai inceta sa mai plangi ca un prunc si te ai apuca de treaba, iti zic eu ca ai termina, dar in loc sa faci treaba, stai sa te certi cu noi aici si sa ne iei peste picior. Vrei ceva? Muncesti, nu te pune nimeni sa cumperi itemele de upp varule, tu ti le iei ca ti e sila sa farmezi sau n ai itemele necesare sa le faci tu, acelasi motiv pentru care plangi aici ;) Cat despre bug urile si problemele ce apar dupa mentenante, sunt din cauza ca in spatele a niste pixeli ce vezi tu, sunt numai coduri, cifre si litere amestecate, ce probabil nu le inteleg decat cei cu niste studii superioare. Nu ai cum sa fii atent peste tot si sa fie tot perfect, ca mna, aparent trebuie sa fim perfecti ca sa i multumim pe cei ca tine. Asa ca prietene, cel mai bine ar fi sa lasi plansetele si sa realizezi ca tot ce faci aici e doar o adevarata pierdere de timp, nu battlepass ul e, ce vrei tu sa demonstrezi pe acest topic. Ce deja, intrece penibilul. Si nu o mai da de gard ca ”sunt primul care va spune in fata” nu esti primul care se plange, dar nici ultimul care n a inteles ca mai aveti INCA 15 ZILE SA TERMINATI dupa ce deja s au dat niste buff uri ca sa calmam spiritele. Deci, mai bine te ai informa si ai ramane la curent, drag prieten, lasa figurile astea si arfele de prost gust, ca mi lasi un gust amar cand te vad cum te agiti cu ”!!!” si ”=)))))” din 3 in 3 cuvinte cand tu de fapt doar plangi si te frustrezi ca nu esti full si nu esti in stare sa termini acest battlepass. Cu itemele alea, iti spun eu ca n o sa l duci la cap, nu doar pentru ca nu stii cum, ci pentru faptul ca in loc sa te mentii activ, stai si ni te dai noua aici de ceasu mortii. Lasa l asa si nu mai face nimic. Cat despre inventarul ala, eu zic mai bine sa te apuci sa ti bagi potiunea furiei, vanatorului, pestii, vote4buff, cercei si bratara rubin si ti zic eu ca n o sa te mai plangi. Casca de 110 bineinteles ca lipseste, cureaua cu paguba medie la fel, nu m ar mira daca n ai finisaje pe acele accesorii master vanator. Insotitorul nu l am vazut, si nu cred ca are 20 berseker, patrundere. Deci prietene, mai bine ti ai revizui atitudinea asta de ”golan” ce bea doar suc si limbajul asta de pe maidan, avand in vedere ca tu nici nu stii ce inseamna full pvm si te miri ca nu duci la capat un battlepass in o luna de zile. Patetic.
Bai da ce iteme imi trebe ma sa bat un handicapat de odegon? Tu crezi ca vorbesti cu un nestiutor de metin ? prostiile cu pestii/vanator/pm sunt fumate demult.. eu m-am gandit sa imi iau perso pvm sa bat un odegon... si tu ma iei peste picior.. cred ca tu faci aceste infectii de battlepass-uri.. mai si inchizi rapid topicul sa nu am ce zice... ba tu crezi ca eu vorbesc prostii cand zic ca nu se poate cu mizeria ala? Ce incompetentii dracu sunt ma pe serveru asta ?Ma daca tu nu stii nici macar ca cu full iteme nu bati un odegon... imi zici tu mie de brataraa si cercei rubin la odegon .. esti praff pe metin si imi vii tu mie cu mizerii dinastea... si te astepti sa mai stau activ pe mizeria asta? Ma penalule.. doar sa ma cert cu niste handicapati imi mai place pe serverul asta ca doar handicapati sunteti .. degeaba sunteti 50 in staff ca degeaba... Ba daca eu iti zic ca nu o sa iti mearga cu cacaturile astea care sunt niste TEPE clare .. pe care tu le caluculezi in favoarea player-ului... iti zic de pe acum ca smecheria o sa iti tina exact cat metin stii tu !! Bai cu cine ma iau eu peste picior.. cu un nonstiutor de metin ... care habar nu are ca acc vanator sunt pvm , eu habar nu am cum faceti voi recrutari.. dar aveti grave probleme... Sa faci ma un battlepass din care mai mult pierzi decat castigi.. si se asteapta sa le fie lor apreciata munca... hai sictir ca pentru mine sunteti un server mort.. Dar pt binele comunitatii de metin care mai vrea sa joace... schimbati-l ma pe clone asta ca e penal, si pune-ti unul care gandeste sa faca misiunile !! Scuze pt limbaj !
Consideri sugestia vitală pentru îmbunătăţirea gameplay-ului?:
Iei în calcul posibile ajustări din partea celorlalţi asupra sugestiei tale?:
Clone
Super Game Master
Super Game Master

14 Feb 2020, 18:49

Tu vezi cum sari calul cu toate argumentele astea de prost gust? Tocmai ce ti am zis ce ti trebuie si acum o dai ca ce, ca nu le ai si sa te tot scoti o dai cu tine in continuare. Cu ce te am luat eu peste picior, cand tu vii si ne plangi noua in cap si ne faci cum te lasa gura si ne insulti munca doar pentru ca nu esti tu capabil sa o duci la cap ;) Hai sa ti dau o informatie, ca aparent habar n ai, nu doar eu am contribuit la crearea battlepass ului, majoritatea lui a fost facut de Jotaro, adica de catre un administrator, implementat de Destiny, adica de detinatorul serverului, deci se intelege din ce spui tu acolo? Ca adminii sunt incompetenti. Asta 1, 2, la acest battlepass am contribuit toti adminii, adica si prietenul tau Petru, sHaaaFy, Thor cat si o parte din echipa de helperi, deci, practic ai lovit in toti cu replica ”ce incompetenti* sunt pe serveru asta?”. 3, Odegonul este un boss general, nu trebuie sa l faci singur ca sa iei cufar, trebuie doar sa i dai o anumita limita de damage, pe care aparent nu o poti trece pentru ca nu vrei sa ti faci itemele necesare. Daca eram ”praf” asa cum ma consideri, nu cred ca mai primeam aceasta functie si n ai tu minute pe server cate minute am eu farmate, drag prieten. Nu doar eu am lucrat la acest battlepass, cum ma repet, deci cand ma ataci pe mine practic ataci munca tuturor pentru simplul fapt ca nu o poti duce la cap. Aparent, avem si ”probleme grave in recrutari” deci e clar ca te mai iei si de TA Kwen, ca doar ea m a recrutat in urma cu 7 luni, amice. Tot in TA, care este tot administrator lovesti pentru echipa de helperi, ca doar ea i a recrutat. Cat si restul echipei staff, adica GM, SGM. Nu cred ca ma vor schimba pe mine pentru atitudinea ta de prost gust. 4. Vezi ca acel topic, GM Thor l a inchis, deci nu ma mai ataca pe mine cand nu ti am inchis eu topic ul. ;) Pe asta o sa l inchid si astept parerea administratorilor cu privire la acest comentariu adus la adresa echipei de admini (ma mir ca nu te ai luat si de Castana sau Ira) si mai ales asupra mea. Iar acel limbaj, nu ti l va scuza nimeni.
Image
ImageClone#8932
Petru
Super Game Master
Super Game Master

14 Feb 2020, 19:26

#8 Jignirile, replicile ofensatoare, batjocura şi reclama negativă adusă asupra Server-ului Rodnia2, în chat, PM-ul jucătorilor sau diverse reţele de socializare.
Drept urmare contul tău este banat pentru 31 de zile.
T/C
Locked