Recrutari Helperi

Moderators: Creator, Helper, Super Game Master, Game Developer, Game Master

[H]zlSympa
Helper
Helper

03 Dec 2019, 22:50

Nume în joc: zlSympa
Prenume:Andrei
Vârstă:17
Adresă de Discord:Vndrei#3830
Minute petrecute pe joc: https://imgur.com/a/75wFPeV
Câte ore poţi sta pe joc : minim 6-8 ore,maxim 12+ | intre orele 12-23+
Scurtă descriere: Ma numesc Andrei,am 17 ani,sunt din Fetesti.Sunt sociabil,calm si glumet.
Aţi avut antecedente pe joc? :Nu
De ce te consideri potrivit pentru gradul de [H]?:Am experienta in metin ,joc de 5ani si as vrea foarte mult sa devin helper ,pentru a ajuta playerii,sa ii indrum pentru a fi mai buni (Am mai avut grade si pe alte servere si stiu ce trebuie facut si ce nu trebuie facut)
Cu ce poţi contribui în ajutorul nostru? (idei gameplay/design/traduceri etc.):In gameplay cat si in traduceri.
Last edited by [H]zlSympa on 04 Dec 2019, 18:50, edited 1 time in total.
skyloMC

03 Dec 2019, 23:41

Nume în joc:skyloMC
Prenume:Nicolae (Nicu)
Vârstă:26
Adresă de Discord (obligatoriu)*:PuNcT#7732
Minute petrecute pe joc:sincer nu stiu,insa sunt activ pe joc.
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):poi de la ora 18:00 in colo
Scurtă descriere:Implicat,am mai fost Helper si GM pe alte servare private,pot sa ajut si cu testarea de noi implementari eu fiind si QA in timpul liber si imi place sa ajut playerii.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Eu ma consider potrivit pentru pentru ca imi place sa ajuta jucatorii cu informaţii legate de joc astfel încât să le fac gameplay-ul mai uşor şi plăcut ,in acelasi timp pot sa ajut si cu testarea noilor updateuri.
Cu ce poţi contribui în ajutorul nostru? (idei gameplay/design/traduceri etc.):Ideei/testare ,ma adaptez la orice chestie.
Flames

03 Dec 2019, 23:47

Nume în joc: Flames
Prenume: Edward Mihai
Vârstă: 22
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Flames#9952
Minute petrecute pe joc: 14k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 7-8 ore,in mare parte seara .
Scurtă descriere: Sunt din Timisoara,am 22 de ani,imi place sa joc baschet,sa merg la sala,cand imi pun ceva in cap lupt pana obtin acel lucru plus multe altele pe care nu cred ca isi mai au rostul sa le mai scriu.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Sunt o fire sociabila,imi place sa ajut .
Cu ce poţi contribui în ajutorul nostru? (idei gameplay/design/traduceri etc.): Idei gameplay,traduceri .
Last edited by Flames on 04 Dec 2019, 00:37, edited 1 time in total.
[H]SoRyNeL
Helper
Helper

04 Dec 2019, 00:25

Nume în joc: SoRyNeL
Prenume: Sorin
Vârstă: 23
Adresă de Discord (obligatoriu)*: !SoRyNeL#8856
Minute petrecute pe joc: 23k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 1-10 ore -Si ziua, dar si noaptea in mare parte cand nu mai sunt ceilalti helperi activi.
Scurtă descriere: Hmm... Spirit de echipa, open minded, indeplinirea task-urilor este mereu o provocare pentru a da tot ce-i mai bun :D
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pentru ca pot raspunde la intrebari foarte usor deoarece am "cunoscut jocul pe propria piele", am strabatut fiecare harta in lung si-n lat. Dar asta nu inseamna ca le stiu pe toate :D
Cu ce poţi contribui în ajutorul nostru? (idei gameplay/design/traduceri etc.): Modificari la ghid-urile pe forum, idei legate de dungeon-uri/drop-uri etc. Chiar si traduceri daca e cazul dar din cate stiu e 100% tradus.
Image
Not in the mood for your shit, kiddo.
d3lllirique

04 Dec 2019, 13:12

Nume în joc:Do1
Prenume:Sebi
Vârstă:17
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Sebi #9206
Minute petrecute pe joc:20k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):5-6minim
Scurtă descriere: Ma numesc Sebi, am 17 ani, eu consider ca pot sa fiu intelegator, motivator si imi place sa ajut .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Imi place sa ajut si sa caut informatii privind serverul/bug ul / sa raspund la intrebari.
Cu ce poţi contribui în ajutorul nostru? (idei gameplay/design/traduceri etc.):Pot contribuii cu ce e nevoie si cu ce pot eu sa ajut
k0ynaku8

04 Dec 2019, 15:28

Nume în joc: Ashar
Prenume: Cristian
Vârstă: 24
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Cristi#5716
Minute petrecute pe joc: 1903 în crestere
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 4-8 ore pe zi
Scurtă descriere: Am fost [GM] pe alte servere știu sa vorbesc italiana engleza și franceza
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliați: Un mic ban din cauza unei neînțelegeri
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Știu sa vorbesc cu playeri sunt civilizat și pot ajuta playeri în orice situatie
Cu ce poţi contribui în ajutorul nostru? (idei gameplay/design/traduceri etc.): traduceri și gameplay
[H]Radu96
Helper
Helper

04 Dec 2019, 16:22

Nume în joc: Radu96
Prenume: Radu
Vârstă: 17
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Radu96#5558
Minute petrecute pe joc: 88.000+
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Ora 16-22 maxim
Scurtă descriere: Persoana deschisa sa accepte sugesti si imbunatiri, sociabil
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Mute (pentru injurat)
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Sunt o persoana dechisa care vrea sa ajute la imbunatarirea gameplay-ului
Cu ce poţi contribui în ajutorul nostru? (idei gameplay/design/traduceri etc.): Sugesti pentru gameplay/Oferirea de raspunsuri la jucatori
Goten11

04 Dec 2019, 17:45

Nume în joc: GoteN11
Prenume: Robert
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: wvw#4928
Minute petrecute pe joc: 6k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Pot de la 14:00 pana seara aproximativ.
Scurtă descriere: Ma numesc Robert, sunt din Targu-Jiu, sunt o fire glumeata ,calma.Imi place foarte mult munca in echipa, imi place sa socializez cu cei din jurul meu si in acelasi timp ii respect.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Ma consider pregatit pentru acest grad deoarece nu este prima data cand detin un grad (mai mare sau mai mic) pe un asemenea tip de server.Cum am mai spus imi place sa lucrez in echipa si consider ca acest lucru ma va ajuta sa ma integrez destul de rapid.Doresc sa ajut playerii cu tot ce pot si sa primesc un feedback cat mai bun.
Cu ce poţi contribui în ajutorul nostru? (idei gameplay/design/traduceri etc.): Cu idei gameplay, cu traduceri poate chiar si cu design(pe discord).
medele

04 Dec 2019, 21:56

Nume în joc: MeDeLe
Prenume: Madalin
Vârstă: 25 de ani
Adresă de Discord (obligatoriu)*: medele#7213
Minute petrecute pe joc: https://vimeo.com/377384706
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):( Pot sta intre 5-10 ore pe servar zilnic )
Scurtă descriere: Salut , ma numesc Madalin , am 25 de ani , sunt din Iasi - Ro , momentan stau in Italia - Roma , lucrez circa 3-4 ore pe zi restul timpului imi place sa mi-l petrec ascultand muzica si jucand metin , sunt o persoana foarte deschisa la orice subiect imi place sa comunic foarte mult , cunosc si vorbesc cat de cat bine limba engleza mi-as dori daca tot petrec mult timp pe acest joc sa nu o fac degeaba :) Va Multumesc pentru Atentie :P
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: In primul rand nu ma consider ca stiu totul legat de acest joc in fiecare zi am de invatat cate ceva nou :) Am mai ajutat si un alt servar inainte sa ma mut aici . Imi place foarte mult sa cunosc noi persoane . Sper sa ma primiti in inimile voastre :) Iar daca gresesc cu ceva imi voi cere cere scuze si accept pedeapsa :P
Cu ce poţi contribui în ajutorul nostru? (idei gameplay/design/traduceri etc.):
: Cred ca as putea ajuta in domeniul de tranduceri :) si indrumari gameplay :)
DeNeUciS

05 Dec 2019, 11:41

Nume în joc:DeNeuciS
Prenume:Eduard
Vârstă:22
Adresă de Discord (obligatoriu)*:tigey#5404
Minute petrecute pe joc:12k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Lucrez 24/72 , prin urmare am 3 zile libere pe saptamana",ceea ce inseamna ca pot intra in intervalul orelor 10-03:00, in mare parte a timpului!
Scurtă descriere: Sunt o persoana punctuala si devotata in totalitate, datorita Jobului meu,un om care isi asuma orice actiune pe care o exercita, imi place sa restabilesc ordinea si disciplina in orice domeniu in care activez si desigur sunt o fire Luptatoare" ce accepta orice provocare si isi doreste sa finalizeze cu succes orice misiune incredintata!
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu am avut asemenea probleme!
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Ma Consider potrivit acestei functii tocamai datorita faptului ca sunt genul de persoana care isi doreste sa ajute apropiatii ,sa faca progrese in orice domeniu ,sa fac parte dintr-o comunitate unde sa ma pot forma profesional si sa resusesc sa aduc beneficii acesteia prin activitatiile mele arondate !
Cu ce poţi contribui în ajutorul nostru? (idei gameplay/design/traduceri etc.):Sunt o persoana cu o imaginatie destul de avansata si am si un spirit de observatie destul de antrenat "Fiind Lunetist" :) , asa ca pe baza de desing cu idei exact pe gustul tuturor consider ca sunt de ajutor!
Locked