[Recrutări Helperi] - Devino parte din echipă!

User avatar
Steven
Posts: 1
Joined: 04 May 2019, 21:01

Nume în joc: CounterStrike
Prenume: Steven
Vârstă: 17 fac 18 in august.
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Kilic Steven#7892
Minute petrecute pe joc: Momentan am doar 3,500 dar din cate am precizat stau destul de mult timp și se pot face pe parcurs.
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): De la 6 dimineață până pe la 6 seara .
Scurtă descriere: Sunt din Constanța, am părul creț, am 1,87 înălțime, am simțul umorului, fumător, skater
Sunteţi de acord să fiţi contactat oricând este necesar ajutorul dvs.?: Desigur.
Vă consideraţi o persoană responsabilă, ce dispune de timp pentru a ajuta comunitatea?: As putea ajuta cu timpul dar da as putea.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu.
Întrebare: Într-o situaţie conflictuală între doi jucători X şi Y, în care X are dreptate, însă se exprimă foarte agresiv, iar Y ştie că nu are dreptate, însă atitudinea agresivă a jucătorului X îl face să nu renunţe întru câştigarea argumentului, ce atitudine adoptaţi pentru a linişti "apele"?: Prima și prima data am sa incerc sa le spun frumos sa vorbească civilizat după accea daca ei încă continuă am sa le dau o avertizare "Mute" cel mai probabil o sa se potolească.

Mulțumesc anticipat .
User avatar
fortzapoli12
Posts: 4
Joined: 17 Apr 2019, 02:30

Nume în joc: OmulCutit
Prenume: Sergiu
Vârstă: 25
Adresă de Discord (obligatoriu)*:OmuCutit#1275
Minute petrecute pe joc: 33k +
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): Nu vreau sa fac promisiuni de care nu as putea sa ma tin, lucrez 12/24 12/48 seara pot sa intru linistit.
Scurtă descriere: dinamic, cu simțul umorului dezvoltat și farmez mult =))
Sunteţi de acord să fiţi contactat oricând este necesar ajutorul dvs.?: Logic de asta mă Bag în asa ceva
Vă consideraţi o persoană responsabilă, ce dispune de timp pentru a ajuta comunitatea?: nu pot sa spun ca sunt foarte exagerat de responsabil, dar ma descurc sincer.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: am luat mute odată din cauza ca am spus că dau acolo pe aici.
Întrebare: Într-o situaţie conflictuală între doi jucători X şi Y, în care X are dreptate, însă se exprimă foarte agresiv, iar Y ştie că nu are dreptate, însă atitudinea agresivă a jucătorului X îl face să nu renunţe întru câştigarea argumentului, ce atitudine adoptaţi pentru a linişti "apele"?: ascult ambele părți sa inteleg situația mai bine si incerc sa ii împac , după un avertisment verbal si daca situatia nu se liniștește aplic regulamentul.
User avatar
Puvr
Posts: 3
Joined: 07 Mar 2019, 21:47
Location: London

Nume în joc: Kozll
Prenume: Larim
Vârstă:23
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Köz Larım#4407
Minute petrecute pe joc: 39.400
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): 18.00-00.00
Scurtă descriere: Calm /Calm /Calm
Sunteţi de acord să fiţi contactat oricând este necesar ajutorul dvs.?: Da
Vă consideraţi o persoană responsabilă, ce dispune de timp pentru a ajuta comunitatea?: Da
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
Întrebare: Într-o situaţie conflictuală între doi jucători X şi Y, în care X are dreptate, însă se exprimă foarte agresiv, iar Y ştie că nu are dreptate, însă atitudinea agresivă a jucătorului X îl face să nu renunţe întru câştigarea argumentului, ce atitudine adoptaţi pentru a linişti "apele"?: Nu conteaza cine are dreptate. Vor primi mute pe masura in functie de gravitatea limbajului si automat vor inceta discutia amandoi.
Image
User avatar
marius birca
Posts: 1
Joined: 07 Apr 2019, 10:39

Nume în joc: REDX2001
Prenume:MARIUS
Vârstă: 21
Adresă de Discord (obligatoriu)*:marius birca
Minute petrecute pe joc: 32k
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar intre orele 18.00-00:00
Scurtă descriere sociabil imi place sa ajut , sunt sociabil și farmez mult =))
Sunteţi de acord să fiţi contactat oricând este necesar ajutorul dvs.?: Logic de asta mă Bag în asa ceva
Vă consideraţi o persoană responsabilă, ce dispune de timp pentru a ajuta comunitatea?: nu pot sa spun ca sunt foarte exagerat de responsabil, dar ma descurc sincer.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:am avut o data din cauza ca am injurat pentruca imi merge foarte rau jocul si ma tot deconecta din secunda in secunda
Întrebare: Într-o situaţie conflictuală între doi jucători X şi Y, în care X are dreptate, însă se exprimă foarte agresiv, iar Y ştie că nu are dreptate, însă atitudinea agresivă a jucătorului X îl face să nu renunţe întru câştigarea argumentului, ce atitudine adoptaţi pentru a linişti "apele"?: ascult ambele părți sa inteleg situația mai bine si incerc sa ii împac , după un avertisment verbal si daca situatia nu se liniștește aplic regulamentul
User avatar
amidonsp1
Posts: 1
Joined: 19 May 2019, 23:47

Nume în joc:Ambasador
Prenume: Daca se poate as vrea sa fie confidential .
Vârstă:25
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Ambasador#5874
Minute petrecute pe joc:35k
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): 3 4 ore pe zi , zilnic
Scurtă descriere: Corect , punctual , serios .
Sunteţi de acord să fiţi contactat oricând este necesar ajutorul dvs.?:Sigur
Vă consideraţi o persoană responsabilă, ce dispune de timp pentru a ajuta comunitatea?: Da
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
Locked