Cerere unban

Locked
User avatar
pirvuevelin01
Posts: 2
Joined: 01 Feb 2022, 20:11

nume: AlcadeiasKS
Cand m am conectat am gasit contul blocat as dori sa stiu si eu cu ce am gresit si imi cer scuze daca am gresit cu ceva !
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 315
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

Salut,

Ai primit ban deoarece ai incalcat urmatoarea regula : #14. Este interzisa utilizarea diferitelor software-uri ilegale, hack, script-uri, macro-uri, programe externe menite de a oferi un "boost" în joc. , ai fost suprins pe un alt cont de al tau cu farmbot, poti vedea in video-ul de mai jos cu tu nici nu ataci si omori monstrii, iar atunci cand vezi prezenta lui [H]Yasei, incepi sa ataci cu un attack speed enorm.
https://www.youtube.com/watch?v=BXrrSqZZ_0w
Banul tau ramane permanent

Toată stimă,
Echipa Rodnia.
User avatar
pirvuevelin01
Posts: 2
Joined: 01 Feb 2022, 20:11

nu este nici un farmbot eu am un ping foarte mare deoarece imi fac hospot de pe telefon va rog sa ma credeti !
daca voi aveti helperi inapti ii puteti schimba ! incercati sa faceti recrutari !
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 315
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

Pingul foarte mare te-ar afecta pe tine, nu si celor care te vad pe tine. Consideram ca toti helperi nostri sunt suficient de competenti. Am revizionat videoclip-ul si am decis ca ai folosit farmbot, daca doresti sa contesti acest lucru, da-mi mesaj pe discord la : Hayo#1752, pentru o verificare mai amanuntita, pana atunci banul tau ramane permanent.

EDIT: Ai fost verificat si ai fost prins ca foloseai un tip de hack.
Banul tau ramane permanent.
Locked