UNBAN

Locked
User avatar
enebdz
Posts: 4
Joined: 23 Jan 2022, 17:59

Salut,Cat dureaza o cerere *UnBan*? Pentru o prostie ban ? (S-au cumparat mai multe itm de la alt jucator -ultimul item nu au ajuns banii si sa spus clar O SAPTAMANA AI TIMP SA IMI DAI DIFERENTA! 8B ....8B!! Dupa 3 zile sau cerut acei 8B Nu stiu cat dureaza o saptamana la unii sau la alti dar e o mare prostie ,
Pe scurt Cont blocat Vreau sa stiu CAUZA si daca se rezolva
Donat
Buguri
ORE JUCATE Pentru 8b?
Nu am vazut niciun mail niciun mesaj sa zica clar cine ce si cum DIRECT CONT BLOCAT >
Fara suparare nu am 2-10 luni de joc Daca pentru o prostie de genu ajung sa am cont blocat Cu BP DESCHIS SI NETERMINAT in conditia in care deabea am timp sa investesc atatea in joc ..Fara suparare o sa imi cer fiecare ora pierduta de pe joc daca nu se gaseste nicio rezolvare cat mai curand ! O Seara buna!
User avatar
enebdz
Posts: 4
Joined: 23 Jan 2022, 17:59

:?:
enebdz wrote: 23 Jan 2022, 18:21 Salut,Cat dureaza o cerere *UnBan*? Pentru o prostie ban ? (S-au cumparat mai multe itm de la alt jucator -ultimul item nu au ajuns banii si sa spus clar O SAPTAMANA AI TIMP SA IMI DAI DIFERENTA! 8B ....8B!! Dupa 3 zile sau cerut acei 8B Nu stiu cat dureaza o saptamana la unii sau la alti dar e o mare prostie ,
Pe scurt Cont blocat Vreau sa stiu CAUZA si daca se rezolva
Donat
Buguri
ORE JUCATE Pentru 8b?
Nu am vazut niciun mail niciun mesaj sa zica clar cine ce si cum DIRECT CONT BLOCAT >
Fara suparare nu am 2-10 luni de joc Daca pentru o prostie de genu ajung sa am cont blocat Cu BP DESCHIS SI NETERMINAT in conditia in care deabea am timp sa investesc atatea in joc ..Fara suparare o sa imi cer fiecare ora pierduta de pe joc daca nu se gaseste nicio rezolvare cat mai curand ! O Seara buna!
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 315
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

Salut,

Trebuia sa ii dai lui iiSeeGhostsXs, am verificat inainte de a iti da ban si am observat ca dispui de aceasta suma de bani si totusi ai refuzat sa ii dai bani.

https://media.discordapp.net/attachment ... height=562
https://media.discordapp.net/attachment ... height=563
Asteptam sa confirmi ca doresti sa ii dai bani lui iiSeeGhostsXs, iar contul iti va fi deblocat.

Toată stimă,
Echipa Rodnia.
Locked