Cerere unban ConsumaThoR !!!

Locked
User avatar
Daniela99
Posts: 1
Joined: 21 Jan 2022, 18:45

Buna seara !
Ma scuzati pentru deranj !
Am lasat contul acum ceva timp la un baiat (pe joc s.n deFarm) el ma ajuta cu mai multe chestii !
Ma sunat astazi si si-a cerut scuze ca a vrut sa imi faca un bine a dat itm pe alt serv pentru aici sa-mi faca o surpriza !
Si mi-a blocat contul nu stiu cum habar nu am sa rugat de mine sa il iert pentru ca nu are o situatie financiara destul de buna sa mi-l debaneze !
Si nici eu nu imi permit atat de multe lucruri...
Domnilor GM-URI va rog sa ma ajutati cumva macar o parte din bunurile pe care le am pe el daca as putea recupera... stiu ca voi aveti aici politica voastra si dreptatea voastra dar a fost un accident pe care stiu cu siguranta ca nu o sa il creada multa lume !
Sincer e primul server de metin2 pe care il jucam si foarte fain facut si relizat !
As fi foarte bucuroasa daca ma-ti crede ca va spun sincer ce sa intmplat !
Pot lua legatura cu acel baiat si sa vorbeasca cu dumneavoastra ..as face asta numai sa ma credeti pe cuvant !
Va rog sa ma scuzati si va multumesc pentru timpul dumneavoastra acordat !
Astept un raspuns cu sufletul la gura din partea DVS !
O seara minunata !!!
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 315
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

Salut,
2. Negoţul între servere se face doar cu intermediar din partea noastra (helper) si cu Tichet Negot cumparat de pe item shop. Orice negot intre servere facut fara intermediar din partea noastra duce la blocarea conturilor. Se pot debloca conturile daca se plateste contravaloarea a 10x Tichete Negot (100 Monede Dragon).
Debanarea contului tău este posibilă dacă plăteșți contravaloarea a 10x Tickete negoț ( mai exact 100 de MD-uri), ai recunoscut în mesajul tău că ti-ai dat de BUNĂ VOIE, contul acestui player care din ce înțeleg sunteți prieteni. Deci automat îți asumi și toate acțiunile pe care le-a făcut acest prieten, în concluzie cu părere de rău, contul rămâne banat permanent până când se v-a achita taxa de 100 de MD-uri, pe care le puteți da oricărui SGM sau luând legătură cu Jotaro.

EDIT: Playerul a platit taxa de 100 de MD-uri. Contul ti-a fost debanat.


Toată stimă,
Echipa Rodnia.
Locked