Cerere UnBann

Locked
User avatar
Visi1995
Posts: 1
Joined: 20 Jan 2022, 04:24

Salut, acum ceva timp am folosit înșelăciunea și am spart anumite conturi de pe ce acest server cu baza de date de pe un alt server ,imi pare rău pentru ce am facut, am realizat ca nu a fost corect din partea mea și va rog dacă se poate sa îmi deblocati contul sa o pot lua de la 0, nu am sa procedez la fel, am constatat ca alt server mai frumos și mai dezvoltat care sa îmi placa nu am găsit, chiar îmi doresc sa pot juca din nou pe acest server și va asigur ca mi-am învățat lecția și nu se va mai repeta cu alta ocazie, îmi cer scuze încă odată pentru cele făcute. Va mulțumesc!
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 315
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

Salut,

Ai încălcat următoarea regulă: #16. Este interzisă "spargerea" de conturi cu ajutorul a diferite baze de date, sau a altor modalitãţi sau complicitatea la asemenea fapte se sancţioneazã cu ban permanent pe toate conturile.
Deja știai motivul pentru care ai primit ban și aici vom decide pentru siguranța playerilor noștri, deoarece ne dorim să avem tot mai puține evenimente în această direcție, iar că decizie pentru cererea ta de unban, banul tău rămâne în continuare permanent.

Toată stimă,
Echipa Rodnia.
Locked