Cerere unban ConsumaThoR

Locked
User avatar
alexandrualecu
Posts: 4
Joined: 16 Jan 2022, 21:20

]Numele caracterelor blocate: ConsumaThoR
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: Buna seara , va rog sa-mi raspundeti la aceasta cerere URGENT !!!
Am dat itm pe Imperial si Am primit pe Rodnia , am avut intermediar pe Imperial pe HelperAndrei el poate sa confirme ca am dat toate accesoriile primul apoi am primit pe Rodnia ( pe Rodnia nu am avut int ) am intrat pe Rodnia si dintr-o data ma scos si mi-a scris cont blocat !!!
Vreau sa stiu pe ce motiv si cat timp este !
Si va rog daca s-ar putea sa-mi deblocati contul pentru ca nu am gresit cu nimic !!!
Numele meu pe joc ConsumaThoR lvl 42 caracter war !!!
Imi puteti lasa gmail pe [email protected]
Astept un raspuns urgent !!!!
Va multumesc !!!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

#2. Negoţul între servere se face doar cu intermediar din partea noastra (helper) si cu Tichet Negot cumparat de pe item shop. Orice negot intre servere facut fara intermediar din partea noastra duce la blocarea conturilor. Se pot debloca conturile daca se plateste contravaloarea a 10x Tichete Negot (100 Monede Dragon).
User avatar
alexandrualecu
Posts: 4
Joined: 16 Jan 2022, 21:20

Jotaro wrote: 16 Jan 2022, 21:47
#2. Negoţul între servere se face doar cu intermediar din partea noastra (helper) si cu Tichet Negot cumparat de pe item shop. Orice negot intre servere facut fara intermediar din partea noastra duce la blocarea conturilor. Se pot debloca conturile daca se plateste contravaloarea a 10x Tichete Negot (100 Monede Dragon).
Nu am stiut asta frate abia descarcasem sv-ul te rogggg !!!!!
Ajuta-ma te rog macar nu imi da permanent pentru ca nu am stiut =((((((((((((((((((((((((
User avatar
alexandrualecu
Posts: 4
Joined: 16 Jan 2022, 21:20

Jotaro wrote: 16 Jan 2022, 21:47
#2. Negoţul între servere se face doar cu intermediar din partea noastra (helper) si cu Tichet Negot cumparat de pe item shop. Orice negot intre servere facut fara intermediar din partea noastra duce la blocarea conturilor. Se pot debloca conturile daca se plateste contravaloarea a 10x Tichete Negot (100 Monede Dragon).
Chestia asta nu este specificata pe site frate ca nu faceam asta eu chiar nu aveam habar te rog frumos macar da-mi pe timp dar nu mi da permanent te rog !!! Nu am stiu jur pe D-zeu !!!!
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Cand intri pe un server te conformezi cu regulile de acolo chiar daca le-ai citit sau nu.

Este problema ta ca nu te-a interesat sa citesti regulamentul.

Este scrisa in regula mentionata mai sus conditia de unban.
User avatar
alexandrualecu
Posts: 4
Joined: 16 Jan 2022, 21:20

Jotaro wrote: 16 Jan 2022, 22:38 Cand intri pe un server te conformezi cu regulile de acolo chiar daca le-ai citit sau nu.

Este problema ta ca nu te-a interesat sa citesti regulamentul.

Este scrisa in regula mentionata mai sus conditia de unban.
E permanent...... ?
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

E permanent pana indeplinesti conditia de unban mentionata mai sus.
Locked