ban conturi uciha , uciha02, uciha04, r3aa21

Locked
User avatar
uciha
Posts: 4
Joined: 09 Jan 2022, 04:38

Nu stiu ce sa intamplat de am fost banat nu pe 1 ci pe toate conturile
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Ai fost surprins cu GM detector pe caracterul Bazarddd.
User avatar
uciha
Posts: 4
Joined: 09 Jan 2022, 04:38

adica nu inteleg ce gm detector..cu ce ma detectat gm ul?
User avatar
uciha
Posts: 4
Joined: 09 Jan 2022, 04:38

aveti de gand sa dati o explicatie concreta la ceea ce mi sa intamplat?
....mai ales ca am ramas far 4 conturi...fara motiv
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

"GM Detector" inseamna ca: te-ai deconectat de pe cont cand bateai metine fix cand s-a teleportat un GM langa tine. Asta este o caracteristica a programelor interzise de farmbot/hack/etc care te deconecteaza pentru a nu fi surprins de programele de inregistrare video cum folosesti acel hack.

Tu nu ai cum sa te deconectezi manual cand apare un gm langa tine atunci cand esti atacat de mobi. Pe langa asta care sunt sansele sa fii deconectat din cauza altor probleme fix in secunda aia cand a aparut gm-ul langa tine?
User avatar
uciha
Posts: 4
Joined: 09 Jan 2022, 04:38

eu am probleme cu netul de la vodafone si trebuie sa schimb ruterul ca ma scote din jocuri + ca nici nu ma pot uita pe youtube ..la nimic din cauza asta ..eu de cat timp joc ma scoatea o data la cateva minute depinde eu de exemplu intr.o o ora de joc ma deconecteaza de vreo 4 ori sistau sa scot ruterul astept pana se redeschide merge bine o ora si dupa iar face figuri ..imi pare rau ca sa ajuns la asa ceva mai ales ca m.am chinuit un pic sa fac itm alea
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Nu excludem nici problema cu conectarea dar pentru asta trebuie sa verificam daca ai vreun hack in pc cu un program de remote control precum Anydesk sau Teamviewer.
Te rog sa ma contactezi pe discord la JotaroKujo#1949 pentru a efectua verificarea.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Dupa verificari in pc cu anydesk am descoperit ca defapt ai folosit un hack.

Conturile raman blocate.

T/C

Image
Locked