Bravo

Locked
User avatar
flasflas18
Posts: 4
Joined: 22 Nov 2019, 18:14

Nu stiu cine v-a ales pe acolo sa luati decizii de astea. Tu realizezi ca ai ss in care , efectiv vezi ce e de vazut si totusi banezi ca esti tu la butoane?!
Cine e copilul ?! Noi cei ce facem tichete numai ca sa iti dai arogantele pe aici?! Da dovada de seriozitate , nu ca stii tu ca regula lui peste si invoci pe aici , etc. Ii un joc , fa efort si pricepe asta.
Uita-te ce capabili sunteti voi , ca efectiv si cand vorbeam cu aratarea asta , ce raspuns imi da. Ca ce ?! Esti staf? Ai si tu ceva in viata.
Debaneaza conturile si termina cu , copilariile voastre si frustrarile pentru oficial!
#4. You can make chat announcements like "trade there for here" but not like "trade here for there", but don't mention any server name, you are allowed to trade but you are not allowed to announce it in chat, only in PM. Trading with the official metin2 server is forbidden. (UNDE SCRIE SANCTIUNEA? ) asta si cand o citesti suna aiurea , copilari.
Ar trebui sa iau ban permanent , daca asa ar scrie. Sau de ce nu scrie!? Se fac diferente intre jucatori , iar eu am luat permanent?!
Pe langa ca inselati cu numarul de jucatori online , ba mai dati si ban. Toata comunitatea de pe Rodnia sunt 3 romani 4 turci si 1 englez. Tu dai ban permanent . Unde e logica?! Vrei sa ramai fara jucatori sau?! Debaneaza ma toate conturile si lasa lumea sa joace , nu vezi ca moare servaru?! Nu ca ala nu stiu ce , asta nu stiu cum. Maxim ban de 7 zile , nu permanente. Deja sunteti mai multi CM , GM , H decat jucatori.
IA IN SERIOS TICHETELE PE CARE LE FAC
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 315
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

#1 Este interzis negoţul sau intenţia de negoţ a itemelor, yang-ului si a conturilor din joc pe bani reali [psf/bancar/coduri reîncãrcare/paypal etc.] sau pe giftcard/iteme CS/RP LoL, etc.. Este interzis negotul cu serverul oficial de metin. Odatã ce un jucãtor a anunţat cã va vinde sau cumpãra cont/iteme/yang, pe bani reali, chiar dacã nu a ajuns pânã în punctul în care sã finalizeze negoţul, se considerã tentativã de negoţ şi se pedepseşte ca atare (menţionat anterior). O simplã discuţie pe aceastã tematicã pe joc, în privat sau pe orice rețea de socializare poate conduce la blocarea conturilor respectivului jucător.
Ai fost banat deoarece ai incerca sa faci trade cu Ro-ul, ticketele tale sunt luate foarte in serios, de asta am decis sa iti dam ban permanent pentru ceea ce ai facut, conform regulamentului pe care il au toti ceilalti playeri. Ti s-au raspuns deja la cererile anterioare, urmatoarele cereri vor fi sterse. In ciuda afirmatiilor nefondate pe care ni le aduci, am decis ca vei primi suspend permanent pe forum, iar banul in joc iti va ramane permanent.

T/C
Locked