Cerere Unban Ip

Locked
User avatar
flasflas18
Posts: 4
Joined: 22 Nov 2019, 18:14

Da domnilor , aveti dreptate. Am primit warn , am primit informatii. Joc eu si inca un amic , cel ce a dat ban Ip poate verifica Ip-urile..si pe cate ip-uri au fost logate conturile in ultima perioada.
Nu o mai lungesc , nu gasesc rostul ban-ului pentru negotul cu oficialul. Nu o sa ma rog sau de astea. Parerea mea e ca dati ban aiurea , e un motiv penibil. Cine e sa faca , face. Repet , era necunostinta de cauza , din cate observi chiar ii spun acelui jucator ca e interzis , altfel duceam negotul la bun sfarsit.
SFAT PENTRU STAF : nu e ca sunt obraznic , chiar il respect pe Jotaro , mereu a multumit si impacat pe toata lumea. Tinerilor , o sa ramaneti fara jucatori la fel ca Sony..iti zic 100% exact asa a inceput treaba si acolo.
Mie nu imi e greu sa fac un alt cont , chiar imi place sa joc pe Rodnia. Repet ,e un motiv penibil , un context penibil. Nu esti mai castigat ca dai ban pentru asa ceva. Puteai da un ban de 7 zile si aia era.
Daca ma deblochezi , bravo si mersi..dai dovada ca stii trata problemele ca un staf capabil pe un JOC. Daca esti staf pe bani si paine , bravo tie , tine-ma banat pe mine si inca 200 jucatori.
Hai te pup , ca mi-ai dat presiune cu jocu asta.
Craciun fericit si ai pl mare!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Zirk
Posts: 56
Joined: 04 May 2021, 22:30

Nu conteaza daca vezi tu rostul la regula cu negot intre Rodnia si oficial sau nu. Regulile exista pentru a fi aplicate. Cand dai contul cuiva iti asumi raspunderea pentru actiunile acelei persoane.

Banul ramane permanent. T/C
Locked