Cerere Unban Ip

Locked
User avatar
flasflas18
Posts: 4
Joined: 22 Nov 2019, 18:14

Salut! Am luat ban Ip din cauza ca am incercat sa fac negot intre servare. Eu dadeam iteme pe Metin2Remix si pe Metin2 Ro. Nu stiam ca e interzis negotul cu servarul Ro , asa ca am incetat sa ofer pe Ro. Totusi am oferit pe Remix. Am primit ban ip. Sper sa se rezolve totul cu bine. Multumesc , toate cele bune!


Nume: PovDaddy
Server: Rodnia/Server1

Ban Ip , doresc deblocarea conturilor.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 315
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

#1 Este interzis negoţul sau intenţia de negoţ a itemelor, yang-ului si a conturilor din joc pe bani reali [psf/bancar/coduri reîncãrcare/paypal etc.] sau pe giftcard/iteme CS/RP LoL, etc.. Este interzis negotul cu serverul oficial de metin. Odatã ce un jucãtor a anunţat cã va vinde sau cumpãra cont/iteme/yang, pe bani reali, chiar dacã nu a ajuns pânã în punctul în care sã finalizeze negoţul, se considerã tentativã de negoţ şi se pedepseşte ca atare (menţionat anterior). O simplã discuţie pe aceastã tematicã pe joc, în privat sau pe orice rețea de socializare poate conduce la blocarea conturilor respectivului jucător.
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png

Ai primit warn in data de 9.12.2021 de la [H]Yasei, deci nu poti spune ca nu stiai.

Banul tau ramane permanent.
T/C
Locked