Cerere Unban

Locked
User avatar
vladeck321
Posts: 2
Joined: 29 Apr 2020, 05:14

Numele caracterelor blocate: elChangretta
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc:

Salut! Sunt un jucator mai vechi . Am jucat in acea perioada cand s-a deschis serverul . Contul a fost banat deoarece am scris pe un grup de facebook ca vreau sa imi vand contul pe bani reali , ceea ce nu stiam ca acest lucru incalca regulamentul . Chiar a fost o greseala involuntara. A-si dori sa ma reapuc din nou , deoarece consider ca serverul este unul foarte reusit . Mai mult nu am ce sa va spun , doar ca imi este dor sa joc din nou acest server .Contul pe care doresc sa mi-l debanati are foarte multe ore jucate pe el si totodata am si donat cativa banuti , mna poate nu are importanta asta , dar chiar a-si fi foarte recunoscator sa se poata debana , deoarece repet , chiar am facut o greseala involuntara. Inca un lucru. Singurul lucru pe care-l stiam era acela ca nu am voie sa fac negoturi pe svr , adica sa scriu pe chat in joc ca dau iteme pe alte servere sau bani reali , dar ca nu am voie pe alte pagini sau grupuri , repet chiar nu stiam.

Imi cer scuze inca odata fata de staff , sper ca se poate remedia problema . Va rog frumos ! Am invatat din greseala mea. Voiam sa va mai spun ca am mai scris cateva tichete pentru dvs in acea perioada , fix dupa ce mi-a fost banat contul , dar nu s-a putut rezovla. Am considerat sa revin cu un nou tichet , sperand ca se poate rezolva ceva .

Contul a fost blocat de : [SGM]Petru


Va multumesc anticipat !
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 317
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

Locked