Cerere Unban

Locked
User avatar
vladeck321
Posts: 2
Joined: 29 Apr 2020, 05:14

Numele caracterelor blocate: elChangretta
Solicit debanarea contului

Salut! Sunt un jucator mai vechi . Am jucat in acea perioada cand s-a deschis serverul . Contul a fost banat deoarece am scris pe un grup de facebook ca vreau sa imi vand contul pe bani reali , ceea ce nu stiam ca acest lucru incalca regulamentul . Chiar a fost o greseala involuntara. A-si dori sa ma reapuc din nou , deoarece consider ca serverul este unul foarte reusit . Mai mult nu am ce sa va spun , doar ca imi este dor sa joc din nou acest server .Contul pe care doresc sa mi-l debanati are foarte multe ore jucate pe el si totodata am si donat cativa banuti , mna poate nu are importanta asta , dar chiar a-si fi foarte recunoscator sa se poata debana , deoarece repet , chiar am facut o greseala involuntara. Inca un lucru. Singurul lucru pe care-l stiam era acela ca nu am voie sa fac negoturi pe svr , adica sa scriu pe chat in joc ca dau iteme pe alte servere sau bani reali , dar ca nu am voie pe alte pagini sau grupuri , repet chiar nu stiam.

Imi cer scuze inca odata fata de staff , sper ca se poate remedia problema . Va rog frumos ! Am invatat din greseala mea. Voiam sa va mai spun ca am mai scris cateva tichete pentru dvs in acea perioada , fix dupa ce mi-a fost banat contul , dar nu s-a putut rezovla. Am considerat sa revin cu un nou tichet , sperand ca se poate rezolva ceva .

Contul a fost blocat de : [SGM]Petru


Va multumesc anticipat !
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 317
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

Salut,

Vad ca stii pentru ce ai primit ban, m-ai exact pentru ca ai incercat sa vinzi ce aveai pe Rodnia pentru bani reali. Banurile permanente raman PERMANENTE, nu se schimba asta dupa un an sau dupa doi ani. Pe acest cont ramai banat permanent, daca doresti atat de mult sa joci pe server exact cum afirmi tu, fa-ti un nou cont si esti liber sa joci pe server atata timp cat respecti regulamentul jocului.


Ramai banat.

T/C
Locked