Cerere unban .

Locked
User avatar
Vanessa
Posts: 6
Joined: 12 Sep 2020, 00:24
Location: Buzau

Numele caracterelor blocate: Numai stiu numele caracterului dar pot lasa id-ul contului zeus112
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: Asa zis furt stiu ca am gresit si eu dar si celalant care mi-a dat contul a gresit stiind ca mi-l da pe propria raspundere stia ce se poate intampla . .. Revin iarasi dupa un timp indelungat .. stiu ca poate numai aveti treaba si contul poate v-a ramane blocat dar poate mai am o sansa stiu ca revin iarasi dupa atata timp dar sincer acest server a ramas un server de "suflet" sa zic asa. Asa ca va rog iarasi daca s-ar putea debana contul. Multumesc anticipat.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 364
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Nu se poate debloca contul atat timp cat are itemele furate pe el.

Ia legatura cu BaekDongSoo sa returnezi ca ai luat si vei avea sansa sa fii deblocat.
User avatar
Vanessa
Posts: 6
Joined: 12 Sep 2020, 00:24
Location: Buzau

Pai numai joaca ce pot face acum, ..
User avatar
Vanessa
Posts: 6
Joined: 12 Sep 2020, 00:24
Location: Buzau

Jotaro wrote: 11 Jul 2021, 05:13 Nu se poate debloca contul atat timp cat are itemele furate pe el.

Ia legatura cu BaekDongSoo sa returnezi ca ai luat si vei avea sansa sa fii deblocat.
Din cate stiu eu numai joaca dar , daca il gasesc cu siguranta o sa le returnez doar sa ma debanati am vazut ca si contul : alecsu23 este blocat pe acel cont nu am nimic furat.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 364
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

#3 Itemele "împrumutate" de bunã voie prin acceptarea negoţului, cãtre "prieteni", sau "împrumutul" contului cu aceştia care se dovedesc cã le-au furat nu vor fi recuperate dar dacã se aduc dovezi care sã ateste faptele menţionate mai sus "hoţul" va fi blocat. Este posibilă deblocarea contului "hoţului", dacă cele două părți ajung la o înțelegere pentru returnarea itemelor.
User avatar
Vanessa
Posts: 6
Joined: 12 Sep 2020, 00:24
Location: Buzau

Jotaro wrote: 13 Jul 2021, 21:50
#3 Itemele "împrumutate" de bunã voie prin acceptarea negoţului, cãtre "prieteni", sau "împrumutul" contului cu aceştia care se dovedesc cã le-au furat nu vor fi recuperate dar dacã se aduc dovezi care sã ateste faptele menţionate mai sus "hoţul" va fi blocat. Este posibilă deblocarea contului "hoţului", dacă cele două părți ajung la o înțelegere pentru returnarea itemelor.
Pai si daca el numai joaca ce sa fac in acest caz?
User avatar
[SGM]Hayo
Posts: 50
Joined: 06 May 2021, 11:27

Il cauti, pana cand nu este de acord sa ii dai itemele inapoi nu vei fi debanat.

T/C
Locked