Cerere Unban

Locked
User avatar
forum1234
Posts: 2
Joined: 26 Mar 2021, 12:45

Buna ziua
Acum 1 zi am luat ban pentru o prostie pe care mi-o asum și regret chestia asta , însă sunt la început cu partea de YouTube îmi doream sa cresc foarte mult in abonați dar niciodată sa fac rău servarului , i-am promis lui ( Castana ) ca nu voi mai da live-URI pe striga așa și am făcut nu sunt un om sa ameninț sau sa vb urat dar acel H înainte de am zice chestile alea am dat duel cu itsOK și mi-a zis ca dacă nu ii dau bani iau ban ban ban , totul bine aici eu nu sunt chiar full full așa ca am ales un servar pvp cu 30 40 on totul filmat sa dam pe divine + la printul cu el ca toți ma făceau pe mine HOT ca ma fac bastoanele pe care i le-am și dat se poate verifica negoțul cu el cred nu? Apoi îl bat totul filmat nici măcar titlu nu am pus la video și este nelistat și omu nu voia sa îmi dea divinele am dat printul și video la tot in staff și acel video l-am dat sa vada lumea ce om este el (ItsOK) pentru care a și ieșit lumea de la el din breasla , apoi mi-a dat pl h și am inteles acele ( Amenințări ) au fost sa ma lase in pace ca eram nervos dar pe striga nu am mai dat , și in legătura cu live la o săptămâna după , Am intrat pe servarul acela turcesc care nici nu are romani doar 3 eu varmiu și un prieten din oraș ca este easy de 150 și ma jucam pe live cât incepeau bătăile ca pe servar nimeni nu da duele etc și sincer , nu mai faci bani din nimic farm etc înțelegi și eu fac doar live-URI atât ,,, și sincer suntem oameni ce era sa fac opresc live ma bat 15 20 min ca după ies ăștia și singur nu fac nimic ... apoi intru ma joc ăla ca aici doar la Word Boss se farmeaza apoi închid și iarăși ăla sincer eu nici nu am știut ca nu am voie sa fac asta ... ca sunt la început și regret și chiar vreau sa joc cu breasla ca stăteam seara la caterinca etc ... 😞 înțeleg ca nu mai vreți sa fac live-URI chiar dacă o sa fac doar cu servarul ca am inteles chestia asta dar măcar lăsați-ma sa ma joc eu singur de nebun ... ca nu am furat pe nimeni nu am sat in cap nimănui și sincer nici nu am 10000 de abonați abia am și eu 160...


Nume Caracter : ShowRulz
Level : 120
Rasa : Ninja
Arlequin
Posts: 16
Joined: 12 Aug 2019, 15:05

Nu ai respectat modelul, il poti gasi aici : https://www.board.rodnia.net/viewtopic.php?f=25&t=353

T/C.
Image
Locked