UNBAN

Locked
User avatar
KhanYT
Posts: 2
Joined: 21 Mar 2021, 01:48

Numele caracterelor blocate: KhanPeBune
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: Salut, am primit ban pe acest cont, stiu motivul recunosc, am folosit autoclicker, aveam selectat pe autocliker tasta "z" sa-mi adune dropul automat.
Sa va explic cum sta treaba, am ajuns acasa la ora 01:30 de la munca, in 10 minute am pregatit contu cu buff cu aura cu 168 str am bagat tot ce trebuia inclusiv autoclikeru si am plecat la farmat.
Nu am rezistat foarte mult din cauza oboseli asa ca in jurul orei 04:00 am lasat-o pe sotia mea sa bata in conditiile in care ea nu stie metin i-am zis sa nu faca nimic decat sa dea auto-atack pe metine.
Pe langa faptu ca eu sunt o persoana publica, am un canal de YouTube cu o suma mare putem spune de abonati, sunt unele persoane care ma recunosc pe server nu avea rost sa folosesc hack, cand puteam sa va caut pur si simplu pentru un parteneriat, voiam sa joc de fun.
Avand in vedere situatia, am continuat sa joc pe server chiar daca am luat ban pentru simplu fapt ca imi place serverul si este bine structurat.
Va multumesc pentru timpul acordat.
User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

Ţi-am lăsat ban 3 zile pe contul KhanPeBune pentru autoclicker.
T/C
Image
Locked