Unban

Locked
User avatar
farmerperfect
Posts: 1
Joined: 16 Mar 2021, 12:43

Numele caracterelor blocate: Bombardierul
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: - am luat acum ceva ani ban pe motiv ori trade ori nu mai știu sigur.. As dori si eu unban.. Joc aici pe srv2 si m a captivat.. In ziua de azi rar servere bune si sa tina si sa fie si populate
As vrea unbanul pentru ca pe cont am niste itm.. Perso.. M ar ajuta enorm de mult, stiu ca am greșit.. Am fost prost, am platit pentru asta parerea mea.. Sper sa luati in considerare
Cu stima si respect!
User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

#1 Este interzis negoţul sau intenţia de negoţ a itemelor, yang-ului si a conturilor din joc pe bani reali [psf/bancar/coduri reîncãrcare/paypal etc.] sau pe giftcard/iteme CS/RP LoL, etc.. Se vor bloca conturile respectivului, permanent. Odatã ce un jucãtor a anunţat cã va vinde sau cumpãra cont/iteme/yang, pe bani reali, chiar dacã nu a ajuns pânã în punctul în care sã finalizeze negoţul, se considerã tentativã de negoţ şi se pedepseşte ca atare (menţionat anterior). O simplã discuţie pe aceastã tematicã pe joc, în privat sau pe orice rețea de socializare poate conduce la blocarea conturilor respectivului jucător.
Dovada : https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Contul rămâne banat permanent.
Image
Locked