Cerere unban

Locked
User avatar
sobie1234
Posts: 11
Joined: 31 Mar 2020, 20:34

Numele caracterelor blocate: KlausMikelson
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: Pot sa stiu si eu motivul pentru care am luat ban? Sau daca este permanent sau temporar?
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 364
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

#11. Utilizarea diferitelor software-uri ilegale, hack, script-uri, macro-uri, programe externe menite de a oferi un "boost" în joc şi a programelor de decriptare, folosite în scopul de a publica diferite informaţii despre server, componente ale acestuia etc. - Ban 3 zile pentru macro/autoclicker - Ban permanent pentru hack
Ai fost surprins cu macro/autoclicker

User avatar
sobie1234
Posts: 11
Joined: 31 Mar 2020, 20:34

Nu am folosit nici macro sau clicker. I-am explicat si helperului. Am pus niste scoci pe tasta space sa bata si l-am pozitionat sa imi bata in copacul ala la caini pt bp pentru misiunea cu mobi. Ei si eu in timpul ala ma uitam la serial si tineam tastatura pe picioare si apasam tasta 1 pe mantii incontinuu si lasasem clapeta de la laptop putin in jos, ca ma deranja lumina. Si cand sa ma intind dupa pahar sa mai beau putin i-am vazut si le-am raspuns. Nu am folosit, nici macar cautat vreun autoclicker. Am incercat sa ii explic si Helperului respectiv, i-am si spus ca ma poate suna pe video pe discord si sa ii arat cum tineam tot, oricum i-am trimis poze, dar nimic. Am sa vad trimit si pe discord pozele respective.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 364
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Dupa verificari in pc n-am gasti nici un autoclicker/macro.

Contul a fost deblocat

T/C
Locked