Aplicari pentru Helper

User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 364
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Dragi jucatori, a sosit momentul sa recrutam Helperi pentru a ne ajuta cu mentinerea bunastarii pe joc.

Cei care vor sa se inscrie sa o faca dupa urmatorul model:

Nume joc:
Timp jucat:
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc:
Varsta:
De ce vreau sa fiu Helper:
User avatar
ilycb00
Posts: 1
Joined: 15 Jan 2019, 22:11

In-game character: Faggot
Timp jucat la momentul acestei postari: 1360 minute / 453 minute pe zi

Despre mine:
Sunt pe locul 1 in top-ul Yang-ului, la o diferenta dubla de locul al 2-lea (neincluzand membri Staff-ului), deci putem conclude ca ma intereseaza de server. Plus, nu exista persoana mai potrivita decat mine pentru asta, pentru ca sunt un adolescent care invata de acasa, deci in majoritatea timpului sunt inauntru, scriind, citind sau stand pe calculator. Nu imi e greu de imaginat instanta in care imi fac temele la birou si raspund intrebarilor simultan. A, si stiu multe memes.
Vreau sa contribui server-ului.
Last edited by ilycb00 on 15 Jan 2019, 22:24, edited 2 times in total.
[H]Faggot
User avatar
[H]MeryoDYZE
Posts: 2
Joined: 15 Jan 2019, 22:15

Nume joc:PharakekeNR1
Timp jucat:695minute
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: Pot petrece intre 5 si 8 ore.
Varsta: 17 ani.
De ce vreau sa fiu Helper: Salut, ma numesc Mario, am varsta de 17 ani si locuiesc in Domnesti, Teghes, am vrut sa incep cu o caracterizare pentru a ne cunoaste mai bine, doresc sa fiu helper deoarece am o experienta acumulata pe o perioada de ceva ani pe metin, jucand si pe oficial dar si pe foarte multe alte private, joc Metin2 din anul 2009 unde am inceput pe Ro.Cred eu ca experienta mea este un factor ce m-ar putea avantaja in aceasta '' cursa'' pentru functia de helper. Doresc sa devin helper pe acest server deoarece, vad in acest server un viitor foarte bun si chiar vreau sa fac parte din Staff ul acestei comunitati.Vreau sa ajutii playerii, sa le raspund la intrebarile despre server dar si despre metin in general pentru ca, consider eu ca ma pot descurca foarte bine.Atat am avut de spus, sper sa imi acorzi o sansa si nu vei regreta in privinta mea, o zi/seara placuta !
User avatar
shabir
Posts: 1
Joined: 15 Jan 2019, 22:47

Dragi jucatori, a sosit momentul sa recrutam Helperi pentru a ne ajuta cu mentinerea bunastarii pe joc.

Cei care vor sa se inscrie sa o faca dupa urmatorul model:

Nume joc: Shabir
Timp jucat: 2718
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 6/7 ore
Varsta: 17
De ce vreau sa fiu Helper: Doresc sa fiu Helper deoarece cred ca deja am o conexiune cu comunitatea Rodnia2, avand prieteni in ambele regate si ajuntand playeri le-am castigat increderea. Doresc sa fiu Helper dintr-un simplu motiv, iubesc Rodnia2 este unul dinte putinele servere care merita sa fie jucate la timpul actual in comunitatea metin2 din Romania. Big Up Rodnia2
Last edited by shabir on 16 Jan 2019, 23:38, edited 1 time in total.
User avatar
danut2003123
Posts: 1
Joined: 15 Jan 2019, 22:33

Nume:VaDauCuSulaInCap/Hoo
Timp jucat:1412 minute
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc:Pot sta intre 6-10 ore
Varsta:16 ani
De ce vreau sa fiu Helper:In primul rand ma numesc Mihai si sunt din Bucuresti.As dori sa fiu Helper deoarece am o experienta de cel putin 6 ani pe serverele private si clasice.In cele 2 zile de cand s a deschis serverul am reusit sa invat fiecare lucru despre el.In plus,as vedea un viitor stralucit al acestui sever si vreau sa contribui.Daca o sa fiu ales ma veti cunoaste mai bine.Va multumesc pentru timpul alocat de a citi dorinta mea.
User avatar
zEdNO1
Posts: 1
Joined: 15 Jan 2019, 22:41

Nume joc: zEdNO1
Timp jucat: Aproximativ 1200+ Min :)
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: Pai sa zic asa.. eu administrez o firma si mai detin ceva , si dimineata la 10 plec de acasa si vin seara pe la 5 , imi fac si eu un dush mananc , etc.. , iar dupa ora 7-8 seara pot sta pana dimineata la 2-3-4 , iar cand stau acasa stau cam 7-8-9 ore depinde de stare :D poate si mai mult :)
Varsta: 24
De ce vreau sa fiu Helper: Sa ajut playerii cu tot ce pot legat de cunostintele serverului si sa intretin un limbaj adecvat pe server ... etc !

Respecta si vei fi respectat !
User avatar
LV10FACEIT
Posts: 1
Joined: 15 Jan 2019, 22:48

Nume joc: LV10FACEIT
Timp jucat: 850
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 8-12 ore
Varsta: 19
De ce vreau sa fiu Helper: In primul rand, am detinut gradul de helper pe 3 servere incepand de la pvm-hard pana la pvp-uri .
Nu ma deranjeaza sa raspund la pm-uri, chiar daca cate odata sunt intrebari banale, nu imi place sa disconsider playerii si ii tratez pe toti in mod egal.Din punctul de vedere al experientei mele pe serverul vostru pot spune ca joc din primul minut de server si am dobandit destule achievement-uri. In concluzie, consider ca sunt potrivit pentru gradul de Helper !
User avatar
[VIP]phisyque
Posts: 1
Joined: 15 Jan 2019, 22:54

Nume joc: phisyque
Timp jucat: 1102
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 5, 6 depinde ca eu mai si lucrez !!
Varsta: 19
De ce vreau sa fiu Helper: Din prezentare mi-a placut gameplay-ul si cum am intrat pe server am donat deoarece vreau sa fiu joc cat mai mult acest server, sunt o fire calma si rabdatoare, am ajutat deja cativa playeri si cu intrebari dar si cu iteme, vreau sa mai invat serverul chiar nu am mai jucat de mult un astfel de server si mi-as dorii mult sa fac parte din echipa staff-ului plus ca jotaro e un baiat extraordinar de cuminte si de treaba, am timpul necesar sa ma dedic serverului, si chiar daca nu am sansa de a fii helper pe server eu oricum il voi juca ca imi place enorm si sper sa tina cat mai mult, cam atat restu vedem pe parcus ! Pot sa fiu si in perioada de proba sa demonstrez de ceea ce sunt in stare si ceea ce pot sa fac pe server.. ceauu!
User avatar
marok123
Posts: 1
Joined: 16 Jan 2019, 00:18

Nume joc: qMRk
Timp jucat: 1705 minute
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: Muncesc 5 zile pe saptamana asa ca nu pot sta decat 2 3 ore pe zi, dar cand sunt liber petrec majoritatea timpului pe server.
Varsta: 24
De ce vreau sa fiu Helper: Nu pot spune ca sunt un mare cunoscator de metin2 sau ca cunosc fiecare lucru pe server... dar imi place sa ajut lumea.
User avatar
IL Padrino
Posts: 2
Joined: 16 Jan 2019, 00:51

Nume joc:Padrino
Timp jucat:1950 de minute.
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc:Depinde de zi,in jur de 5-6 ore deoarece sunt si la munca si nu prea imi permite timpul sa stau mai mult.
Varsta:Am varsta de 18 ani.
De ce vreau sa fiu Helper:Doresc sa devin helper deoarece consider ca am atat varsta cat si experienta necesara pentru a ajuta playerii ce au probleme/nelamuriri legate de server.
Locked