Aplicari pentru Helper

User avatar
IL Padrino
Posts: 2
Joined: 16 Jan 2019, 00:51

Nume joc:Padrino
Timp jucat:7300 de minute jucate.
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc:Aproximativ 5-6 ore cand sunt la munca,iar in timpul liber pot sta si mai mult.
Varsta:Am varsta de 18 ani.
De ce vreau sa fiu Helper:Doresc sa devin helper deoarece joc din prima seara de la deschidere,consider ca sunt o persoana capabila pentru o asemenea functie si vreau sa dovedesc ce pot.
User avatar
AndreeaEda
Posts: 1
Joined: 20 Jan 2019, 21:49

Nume joc: AndreeaEda
Timp jucat: 500 minute pe AndreeaEda si 1000 pe AndreeaFarm (mentionez ca joc de ieri dimineata)
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: intre 5-8 ore
Varsta: 19 ani
De ce vreau sa fiu Helper: Imi place sa ajut playeri
User avatar
beet0n
Posts: 2
Joined: 21 Jan 2019, 08:35

Nume joc: TekkeN1 / beet0n
Timp jucat: 1500 min pe ambele caractere, tin sa mentionez ca joc de pe data 2019-01-20 02:49:22
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 6-7 ore in cursul saptamanii iar in week end 10+
Varsta:21
De ce vreau sa fiu Helper: As vrea sa fi Helper pentru a ajuta playerii noi sa evolueze cat mai repede raspunzandu le la nelamuriri si pentru a ajuta serverul de a urca cat mai sus in top, este printre singurele servere din Romania care chiar merita si as vrea sa fac parte din aceasta echipa minunata :D
User avatar
Baloo
Posts: 26
Joined: 21 Jan 2019, 13:11
Location: Brasov

Nume joc: Baloo
Timp jucat: 108900
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 4-5 h
Varsta: 30
De ce vreau sa fiu Helper: Vreau si eu sa infloresc CV-ul de jucator metin2 :)
Image
User avatar
AmnesiiQue
Posts: 1
Joined: 21 Jan 2019, 14:56

Nume joc: 911Sergiu (primul cont), UnMicZEU (al 2-lea cont) si contul pe care ma joc si am sa raman este LittleBitch
Timp jucat: Aproximativ intre 1000 si 1400 adunate de pe toate
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: Aici vorbim despre domeniul meu ^^ deci, aproximativ 3-4 ore pe zi.
Varsta: 18 anisori.
De ce vreau sa fiu Helper: Daca tot am vazut topic deschis la aplicare pentru helperi, am spus ca de ce sa nu incerc si eu?
Sa imi fac o micuta descriere:
Salutare, ma numesc Sergiu , sunt in clasa a 12-a la Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu Timisoara, sunt in echipa scolii de volei masculin, in timpul liber imi invat pentru BAC / merg la sala de fitness / ma joc pe PC, sunt pasionat de bodybuilding (sport in general) si volei (fac volei de 8 ani la nivel semi-pro), sunt o fire amuzanta / serioasa cand este nevoie, stiu sa glumesc, stiu sa ma comport. :)
Daca este sa primesc helper-ul, poate va pot ajuta si eu la cate ceva, tin sa metionez ca am mai avut helper pe cateva servere. (Reborn, Reborn2, OldTimes si Absolute. Le-am mentionat pe asta mai cunoscute, n-are rost sa le spun si pe cele no-name).
User avatar
Moshu
Posts: 1
Joined: 16 Jan 2019, 22:39

Nume joc: F12
Timp jucat: 238 dar o sa fac foarte multe ore
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 5-6 Uneori chiar si mai mult.
Varsta: 22
De ce vreau sa fiu Helper: Buna intrebare. Este un server frumos care mi-a captivat atentia. Vreau sa devin helper deaorece imi place sa ajut, sa tin server-ul departe de "hackeri" si sa lamuresc playerii acolo unde au nelamuriri sau probleme. N-am multe de spus, scurt si la obiect.
User avatar
Krayziebone
Posts: 1
Joined: 21 Jan 2019, 21:24

Nume in joc : StickyFingaZ
Timp jucat: 1150 minute
Timp online : Cat este nevoie de mine ;) 6h +

Salut ma numesc Madalin , am 22 de ani
In primul rand as dori sa fac parte din echipa voastra deoarece nu prea se mai gasesc servere de metin2 stabile si as dori sa fac parte din unul stabil , plus ca mi se pare un server foarte frumos si interesant
In al doilea rand nu este prima oara cand fac parte dintro echipa de staff , din potriva am avut si 2 servere deschise care din pacate nu au tinut cat as fi vrut , stiu ce inseamna sa fii Helper chear si Admin , in mare parte nu tine totul de vorbe ci si de fapte !!
Deci as dori nespus de mult sa fac parte din echipa voastra !! :D
User avatar
Anya
Posts: 1
Joined: 21 Jan 2019, 21:21

Nume joc: Anya
Timp jucat: 1719
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 6-8 ore.
Varsta: 25 ani
De ce vreau sa fiu Helper: “Vorba multă, sărăcia omului “
Sunt o persoană calmă, sociabilă și dezinvoltă, pot comunica cu playerii într-un mod decent, am răbdare si timp pentru a mă dedica serverului și cel mai important aspect este dorința de a ajuta comunitatea acestui server să se dezvolte și să crească.
User avatar
SOOOO
Posts: 4
Joined: 20 Jan 2019, 00:30
Location: Tokyo
Contact:

Success la toti
Ah
I can't stop mocking myself
I can't stop being desperate
I can't stop hurting myself
I can't do even simple things
I can't do anything
Yes, I bet, I am a miracle of this world
I am sooo happpy, blessing to this world
User avatar
ColaZero
Posts: 4
Joined: 22 Jan 2019, 08:26
Location: Bucharest

Nume joc: ColaZero
Timp jucat: 3300 minute
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 3-6h depinde de zi
Varsta: 19
De ce vreau sa fiu Helper: Well, îmi place să ajut în general. Nu ştiu ce m-ar putea recomanda pe mine, cunosc destul de bine jocul, am fost aici de la deschiderea acestui serverului si îmi cam place trebuie să recunosc...
Despre mine: Sunt Mihai, un tânăr student la facultatea de Business Engineering and Management din cadrul universităţii Politehnica Bucuresti, ambiţios si iubitor de provocări. Ca si hobby-uri, îmi place să urmaresc seriale TV, să mă joc jocuri video, dar tot-odată sunt pasionat şi de componente hardware. Şi de-o fi să nu fie, pe mine tot aici mă gasiţi, jucând alături de voi. Sper să facem casă bună.
Locked