Aplicari pentru Helper

User avatar
ChiZu
Posts: 3
Joined: 16 Jan 2019, 09:39

Nume joc: ChiZu
Timp jucat: 29280
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 4-8 Uneori chiar si mai mult.
Varsta: 22
De ce vreau sa fiu Helper: Mhm, buna intrebare. Este un server frumos care mi-a captivat atentia. Vreau sa devin helper deaorece imi place sa ajut, sa tin server-ul departe de "hackeri" si sa lamuresc playerii acolo unde au nelamuriri sau probleme. N-am multe de spus, scurt si la obiect.
User avatar
Anonymouss
Posts: 2
Joined: 16 Jan 2019, 14:43
Location: Botosani
Contact:

Nume joc: Anonymous
Timp jucat: 2021 minute
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: Pai cam aproape non stop stau...
Varsta: 20
De ce vreau sa fiu Helper: Vreau sa ajut aceasta comunitate de gaming sa se ridice la nivelul asteptarilor tuturor jucatorilor , sa ajut pe oricine are nevoie de ajutor , sa mentin un limbaj cat mai licentios , imi place sa ofer explicatii cu rabdare jucatorilor care au nevoie de ajutor..daca doriti mai multe ma gasiti pe server...pot ajuta echipa cu orice este nevoie!
Image
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 364
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Momentan selectat urmatorii helperi: ChiZu Faggot zEdNO1 LV10FACEIT qMRk Anonymous
User avatar
umaga12
Posts: 1
Joined: 17 Jan 2019, 02:33

Nume joc: STOP
Timp jucat: Cu aproape o zi dupa ce sa deschis
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: Zilele normale 4/5 ore iar cand nu munchesc pot de la 6/8 ore.
Varsta: 20
De ce vreau sa fiu Helper: In primul rand pt ca acest server are acel ceva care te cheama si are mult potential, iar eu asi vrea sa ajut cu
ce imi sta in putinta, pt ca acest server chear merita .

Multumesc.
User avatar
rOyaL7
Posts: 4
Joined: 16 Jan 2019, 20:35
Location: Boston UK

Nume joc: rOyaL7
Timp jucat: 67020
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 5-10 *Intre ele *
Varsta: 19
De ce vreau sa fiu Helper: Este un server interesant , nu mi au placut de obicei serverele de genul acesta dar asta e unic mi a captivat foarte mult atentie , iar minutele pe care le am facut in 2 zile confirma asta , Imi place sa ajut playeri si sa vad cum se dezvolta acest server si eu odata cu el . Multumesc Anticipat
Image
User avatar
Danutz
Posts: 1
Joined: 17 Jan 2019, 20:24

Nume joc: Danutz
Timp jucat: 3 ore+
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: L-V 3-4 ore. S-D 6+
Varsta: 18.(19 pe 30 Martie)
De ce vreau sa fiu Helper: Pai am o experiența in spatele acestui joc, și ca helper și ca GM, plus tehnician la diferite servere. Vreau sa ii ajut pe începători, cum am fost și eu ajutat de [H]Faggot. Ii pot ajuta și pe cei străini. (Vorbesc și Engleza) P.S. Am venit cu o propunere. ☺️Mulțumesc și sper sa fiu ales. (
Last edited by Danutz on 19 Jan 2019, 20:57, edited 1 time in total.
User avatar
patrin
Posts: 1
Joined: 15 Jan 2019, 22:58

Nume joc:CucuZeu
Timp jucat:1200+
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: L-V 5-6 ORE S-D 12-13 ORE+
Varsta:14
De ce vreau sa fiu Helper:Vreau sa fiu Helper deoarece vreau sa ajut playeri care sunt noi pe sv ca sa ramana pe el, ca sa ajungem printre primi in top.Mult Succes Tuturor
User avatar
robertb3u
Posts: 1
Joined: 17 Jan 2019, 21:40
Location: Boston, UK

Nume joc: b3u
Timp jucat: 50400
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: minim 4h
Varsta:22 de ani
De ce vreau sa fiu Helper: Imi place cum este gandita structura de joc si mi as dorii sa dureze cat mai mult acest server. Vreau sa ajut la buna functionare a comunitatii .Multumesc anticipat :).
User avatar
Andreeaa
Posts: 1
Joined: 17 Jan 2019, 23:54

Nume joc: Andree
Timp jucat:1111
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc:intre 3 - 4 ore
Varsta: 16
De ce vreau sa fiu Helper: As dorii sa devin helper deoarece sunt satisfacuta cand pot ajuta un player cu informatii legate de server.
Last edited by Andreeaa on 19 Jan 2019, 01:13, edited 3 times in total.
User avatar
VladCelVaca
Posts: 2
Joined: 18 Jan 2019, 12:36

Nume joc:Salbatici
Timp jucat: ~2300 minute ( am doua conturi )
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 9ore + ca nu-mi trebuie iesit afara
Varsta:18
De ce vreau sa fiu Helper: Vreau sa-i indrum pe cei pierduti pe calea dreapta la fel cum si James a facut cu mine (James daca vezi asta te iubesc full homo)
Locked