Cerere unban

Locked
User avatar
moartearaul
Posts: 4
Joined: 17 Dec 2020, 15:54

Numele caracterelor blocate: BrokeNoMore, AlSahHer
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: m am trezit dimineata cu contul blocat si nu stiu de ce
User avatar
rev6th
Administrator
Administrator
Posts: 122
Joined: 11 Feb 2019, 13:35
Location: 到处

Motivul pentru care ai luat BAN: Încălcarea următoarei reguli:
#11. Utilizarea diferitelor software-uri ilegale, hack, script-uri, macro-uri, programe externe menite de a oferi un "boost" în joc şi a programelor de decriptare, folosite în scopul de a publica diferite informaţii despre server, componente ale acestuia etc.

Dovezi:

1. În acest videoclip se observă cum cineva "invizibil" omoară un jucător, după care aruncă Fân pe jos. Ghinionul a fost că, în loc să îl arunci pe jos, o bucată ai pus-o pe Hostox, activându-se negoţul: https://www.youtube.com/watch?v=7R7_fCggSjw

2. În al doilea videoclip se observă mai mult ce fel de HACK ai folosit: https://www.youtube.com/watch?v=c2ZbNwA ... =emb_title
User avatar
moartearaul
Posts: 4
Joined: 17 Dec 2020, 15:54

1 eu i.am dat negot cu fan ca aruncam pe jos fan eram camuflat ca sunt ninja lame la doi nu sunt eu pentru ca deadshot e prietenul meu poate confirma nu mai tin minte sau a fost bug , cer sa mi se verifice pc-ul de programe
User avatar
moartearaul
Posts: 4
Joined: 17 Dec 2020, 15:54

se vede clar si in primul video cum la final eu arunc fan in stanga si o bila merge in dreapta altfel de ce i-as da negot la helper si as da si accept nu are logica.P.S. daca aveam seed cand am aruncat fan in stanga nu trebuia sa dau damage si in ei ?
Last edited by moartearaul on 27 Jan 2021, 19:07, edited 1 time in total.
User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

Și de ce când i-ai dat negoț și i-ai dat fân, bila de la negoț ( care ar trebui să vină la tine ), se duce undeva departe?
Image
User avatar
moartearaul
Posts: 4
Joined: 17 Dec 2020, 15:54

nici eu nu pot sa inteleg ca nu mai tin minte contextul dar nu trebuia sa ia si el damage daca tot aveam seed, eu eram camuflat ca asa s-a intamplat sa fie unul invizibil in acelasi timp nu am nici o explicatie , cer sa mi se verifice pc ul ca sa nu fie niciun dubiu.
User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

Dă add/mesaj pe discord : Thor#7680.
O să îți fac o verificare și dacă în urma acesteia vei fi "curat", vei primi unban.
T/C
Image
Locked