Sondaj PvM

User avatar
pastravulucigas
Posts: 5
Joined: 03 Apr 2020, 22:20

BlackWidow wrote: 04 Apr 2020, 17:09
pastravulucigas wrote: 03 Apr 2020, 23:24 Doar ce am terminat un nemere si uitati aici. Am 46k pv si 1453 aparare, asta inseamna ca mi a dat 63k cu un singur hit. Nu stiu ce alte iteme as putea avea pentru a rezista mai mult la bossi.
https://ibb.co/k5wb1w8
Daca ai pune si o armura dominus, nu amarata aia de beta, nu ai mai lua kill :P din cate vad ai 1150 aparare, nu 1453... armura dominus iti mai ofera niste pv si aparare in plus :) si coif de 110 etc ... deci mai sunt chestii ce le poti pune :D
Prietene, armura dominus imi ofera 30 aparare in plus si 1k pv.
Dupa ce mori iti scoate skillurile => Skillul de armura mi s-a dus. De acolo am 1453 aparare.
Coiful de 110 iti ofera atac, nu rezistenta la sefi.
Deci in concluzie, inainte sa te apuci sa scrii baliverne documenteaza-te.
Si te rog mai spune-mi ce chestii as putea pune in plus daca esti atat de cunoscator pentru ca eu asta am intrebat. Ce alte iteme mai pot pune pt a rezista.
User avatar
pastravulucigas
Posts: 5
Joined: 03 Apr 2020, 22:20

Destiny wrote: 04 Apr 2020, 10:20 Instakill-urile sunt din cauza skill-urilor cărora eu le-am pus damage-ul cam mare deoarece consideram că Şefii nu dau suficient damage.
Asa si este. Sefii dau putin damage, de genul 3, 4, 5k. Doar ca pe langa damage-ul asta mai vin hituri de alde 100k. Asta mi se pare problema. Ca e o diferenta foarte mare dintre un hit normal si un hit colosal. Nu zic ca ar trebui sa se faca sefii mai usor de facut, doar ca mi s-ar parea mai bine sa se gaseasca o cale de mijloc, nici sa dea 3, 4k dmg, dar nici 100k.
User avatar
BlackWidow
Posts: 5
Joined: 22 Oct 2019, 05:42

pastravulucigas wrote: 04 Apr 2020, 17:38
BlackWidow wrote: 04 Apr 2020, 17:09
pastravulucigas wrote: 03 Apr 2020, 23:24 Doar ce am terminat un nemere si uitati aici. Am 46k pv si 1453 aparare, asta inseamna ca mi a dat 63k cu un singur hit. Nu stiu ce alte iteme as putea avea pentru a rezista mai mult la bossi.
https://ibb.co/k5wb1w8
Daca ai pune si o armura dominus, nu amarata aia de beta, nu ai mai lua kill :P din cate vad ai 1150 aparare, nu 1453... armura dominus iti mai ofera niste pv si aparare in plus :) si coif de 110 etc ... deci mai sunt chestii ce le poti pune :D
Prietene, armura dominus imi ofera 30 aparare in plus si 1k pv.
Dupa ce mori iti scoate skillurile => Skillul de armura mi s-a dus. De acolo am 1453 aparare.
Coiful de 110 iti ofera atac, nu rezistenta la sefi.
Deci in concluzie, inainte sa te apuci sa scrii baliverne documenteaza-te.
Si te rog mai spune-mi ce chestii as putea pune in plus daca esti atat de cunoscator pentru ca eu asta am intrebat. Ce alte iteme mai pot pune pt a rezista.
Mai bine te-ai documenta tu inainte sa vorbesti... nu te ataca asa "prietene" , ca nu ii pasa nimanui de arfele tale :)) daca ai fi citit mai atent ce ti-am scris, in loc sa te ambalezi in gol, ai fi vazut ce mai poti pune pe tine ca sa rezisti :)) ai ghiduri pe forum despre PvM, nu stau eu sa iti fac tie aici romane...
Locked