Recrutare Echipă Testeri

User avatar
rev6th
Administrator
Administrator
Posts: 122
Joined: 11 Feb 2019, 13:35
Location: 到处

Dragi jucători,
Având in vedere faptul ca, vor fi din ce in ce mai multe îmbunătățiri aduse server-ului, acesta fiind intr-o continua evoluție, suntem in Căutare de o echipa de testeri, formată din aproximativ 10 pers.

Sunteți considerați potriviți dacă:
- Sunteți disponibili pentru a testa fiecare update (și nu numai) pe serverele beta, atunci când este nevoie.
- Aveți cunoștințe in materie de Metin2 (puteți face diferența dintre funcțional/nefuncțional din mai multe aspecte, cu ușurință)
- Sunteți perfecționiști: Sesizați fiecare detaliu pe care îl considerați nepotrivit rezultatului final dorit, doriți ca totul sa fie așa cum se propune inițial.
- Dispuneți de un timp liber decent (întrucât sa fiți prezenți la o eventuala testare).
- Aveți spirit de echipa și colaborați eficient cu ceilalți.

Dacă îndepliniți condițiile și sunteți dispuși sa ne fiți alături pe acest drum, lasati un reply in acest subiect, după următorul model:
Prenume:
Nume în joc:
Experiența Metin2:
Discord (obligatoriu):
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe):
Alte cuvinte:


Vă mulțumim pentru atenția acordată :)
User avatar
Wylde
Posts: 2
Joined: 13 Feb 2019, 21:23

Prenume: Laurențiu
Nume în joc: Wylde
Experiența Metin2: Destul de mare, joc de prin 2012.
Discord (obligatoriu): ⦃ ɋⱠⱥǔ ♯ Deathcore ⦄#1337
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: Mai putine buguri ! :)
Wylde from Hell!
Image
User avatar
Demiser
Posts: 1
Joined: 11 Feb 2019, 02:23

Prenume: Vlad
Nume în joc: Demiser
Experiența Metin2: 10 ani, am avut si un server la un moment dat
Discord (obligatoriu): Demiser #9343
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: -
User avatar
Like
Posts: 1
Joined: 06 Feb 2019, 22:55

Prenume: Razvan
Nume în joc: Design
Experiența Metin2: 4 ani
Discord (obligatoriu): Like#4585
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: In opinia mea, cred ca as putea sa va ajut cu orice update aveti nevoie si am destul timp liber astfel incat sa pot ajuta serverul. Succes tuturor.
User avatar
MrZwQ
Posts: 2
Joined: 04 Feb 2019, 11:35

Prenume: Alin
Nume în joc: MrZwQ
Experiența Metin2: joc din 2010
Discord (obligatoriu): MrZwQ pe YouTube🕵#3580
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe):DA
Alte cuvinte:
User avatar
Găbu
Posts: 2
Joined: 07 Feb 2019, 22:23
Location: Bucuresti

Prenume: Gabunea Marian
Nume în joc: Gabu
Experiența Metin2: Sincer....am avut servere de metin in 2013-2014
https://youtu.be/5fyuA217jic.. practic ,ca jucator destula....
Discord (obligatoriu): Gabu#7897
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe):DA
Alte cuvinte: Sa trecem la treaba ! Destiny poate confirma ajutorul meu fata de server pana in momentul de fata :) si voi continua sa ajut !
Last edited by Găbu on 13 Feb 2019, 22:37, edited 1 time in total.
Image
Image
User avatar
Iulian98
Posts: 1
Joined: 13 Feb 2019, 21:26

Prenume:Iulian
Nume in Joc:TrAFicAnTu
Experienta Metin2:7 ani am jucat cursiv pe diferite servere si am o oarecare experienta in domeniul testari
Discord(obligatoriu):Iulian#2457
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte:Astept cu nerabdare sa pot ajuta echipa rodnia in perfectionarea servarului!
User avatar
axelel
Posts: 1
Joined: 09 Feb 2019, 03:38

Alex , Ax3l28 , 8 ani , 7 zile , indeplinesc toate cerintele
User avatar
C3dr1ck
Posts: 1
Joined: 13 Feb 2019, 21:39

Prenume: Radu
Nume în joc: C3dr1ckYT
Experiența Metin2: 9-10 ani
Discord (obligatoriu): Gopher#1361
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: Am vazut ca se depune mult efort pentru a face jocul cat mai placut asa ca as vrea sa ajut si eu .
User avatar
Daniel
Posts: 4
Joined: 26 Jan 2019, 21:01

-ss-
Last edited by Daniel on 13 Feb 2019, 22:09, edited 1 time in total.
Locked