Recrutare Echipă Testeri

User avatar
xToretto
Posts: 1
Joined: 05 Feb 2019, 17:36
Location: Bruxelles
Contact:

Prenume: Dan-Elvis
Nume în joc: xToretto
Experiența Metin2: 9 ani , dintre care 4 ca detinator de server.
Discord (obligatoriu): xToretto#0349
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA
Alte cuvinte: Tocmai ce am facut un topic la discutii generale cu unele chestii care nu sunt testate, si daca ma pricep de ce sa nu va ajut la dezvoltarea acestui server . Tin sa mentionez ca de 4 ani m-am apucat sa imi deschid si eu server de metin2 ( am reusit sa imi mentin propriul server pe linia de plutire timp de 2 ani 24/24). Pe google puteti cauta [spoiler]Metin2Power[/spoiler] si nu este o reclama odata ce serverul este offline de cateva luni bune. Pot ajuta la depistarea unui "BUG" cat si la rezolvarea lui. Odata ce ai cunostinte intr-un server de metin2, iti poti da imediat seama de unde este problema si cum poate fi rezolvata.
User avatar
cristi731
Posts: 2
Joined: 11 Feb 2019, 12:06

Prenume: Cristi
Nume în joc: Fk
Experiența Metin2: joc din 2011
Discord (obligatoriu): Fk#3872
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA!
Alte cuvinte:oricine ar fi ales sper sa sesizeze fiecare greseala si sa remedieze greseala !
User avatar
Catalincbr
Posts: 1
Joined: 14 Feb 2019, 07:36

Prenume: Catalin
Nume în joc: Ezql
Experiența Metin2: 6-7 ani | am o oarecare experienta in domeniul testari
Discord (obligatoriu): Catalin#0729
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA
Alte cuvinte: Abia astept.
User avatar
AdrianDragoi
Posts: 1
Joined: 14 Feb 2019, 07:19

Prenume: Adrian
Nume în joc: 1StWhite
Experiența Metin2: 9 ani
Discord (obligatoriu): 1StWhite#4675
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte:
Consider ca v-as putea ajuta atât pe dumneavoastră cat si serverul si jucătorii , in trecutul me am fost si [GA] si [GM] iar eu consider ca mi-am facut destul de bine treaba ...
O mica specificație , ziua sunt la munca si pot intra doar seara ( mai pot intra si ziua depinde de caz)
Va multumesc !
Last edited by AdrianDragoi on 14 Feb 2019, 19:46, edited 1 time in total.
User avatar
xFamous
Posts: 5
Joined: 14 Feb 2019, 02:38
Location: Timișoara
Contact:

Prenume: Marc
Nume în joc: Famous
Experiența Metin2: 2009 + nenumărate funcții pe diferite servere
Discord (obligatoriu): DonGheddo
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA
Alte cuvinte: -
Image
Image
User avatar
raulica123
Posts: 1
Joined: 14 Feb 2019, 14:41

Prenume: Raul
Nume in joc: Reek
Experiența in Metin2: de prin 2010
Discord (obligatoriu): ScutaruRaul#5505
Considerați ca veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU- menționare cerințe): DA
Alte cuvinte: -
User avatar
costin1206999
Posts: 3
Joined: 27 Jan 2019, 14:25

Prenume: Alex
Nume în joc: Ov3r
Experiența Metin2: 10 ani
Discord (obligatoriu): Ov3r#3801
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA
Alte cuvinte: Putem perfectiona acest sv :mrgreen: .
User avatar
Lewis
Posts: 1
Joined: 18 Feb 2019, 20:49

Prenume: Sebastian
Nume în joc: Hardwell - Lewis#6374
Experiența Metin2: Am început să joc metin de la vârstă fragedă aș putea spune, undeva prin 2012 sau poate chiar mai puțin.
Discord (obligatoriu): up
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da, aș putea îndeplini cerințele impuse.
Alte cuvinte: sup
User avatar
Tavi Bucur
Posts: 2
Joined: 27 Jan 2019, 00:35

Prenume: Tavi
Nume în joc: KOKUTSU
Experiența Metin2: Joc metin2 din 2010.
Discord (obligatoriu): [KOKUTSU]#1555
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA.
Alte cuvinte: Imi place faptul ca va dedicati pentru server! Sper sa am si eu ocazia sa va ajut!
User avatar
Adnana
Posts: 3
Joined: 13 Feb 2019, 00:24

Prenume: Ana
Nume în joc: Adnana
Experiența Metin2: Destul de multă, aproximativ 8 ani.
Discord (obligatoriu): anettye6#8579
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: Am ceva timp liber și mi-ar face placere sa ajut. Persoana mai perfecționista ca mine, nu cunosc :)))
Locked