Recrutare Echipă Testeri

User avatar
logilink97
Posts: 1
Joined: 30 Jan 2019, 21:32

Prenume: Nicu
Nume în joc: Ke3nT
Experiența Metin2: Destul de mare, faceam serverfiles la comanda acum cativa ani.
Discord (obligatoriu): nicu.Ke3nT#8892
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: Ma consider destul de potrivit pentru a gasii buguri deoarece am mai lucrat la asa ceva!!!
User avatar
sosoi
Posts: 10
Joined: 09 Feb 2019, 16:09
Location: Pe metin

Prenume: Cosmin
Nume în joc: Apologize
Experiența Metin2: 7 ani
Discord (obligatoriu): SoSoI #3764
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte:
User avatar
miawhawk
Posts: 1
Joined: 13 Feb 2019, 22:21

Prenume: Paul
Nume în joc: LAMBRiNO
Experiența Metin2: joc din 2013
Discord (obligatoriu): Lamba#5314
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: Vreau sa ajut cu ce pot deoarece am vazut ca se munceste foarte mult la acest server.
User avatar
Lime
Posts: 3
Joined: 13 Feb 2019, 22:23
Location: Bucuresti

Prenume: Sebastian
Nume în joc:Lime
Experiența Metin2: 9 ani+.. am avut un sv de 1 an iar acum lucrez la un sv doar pentru imbunatatirea calitatilor ca si tehnician :D

Discord (obligatoriu): The_Grinch#6511
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA
Alte cuvinte: Sunt liber in marea parte a zilei / disponibil pentru testare,informare,intocmirea unui raport legat de dmg/buguri in functie de ce am de testat :D
Image
User avatar
Pitiq
Posts: 3
Joined: 11 Feb 2019, 23:32

Prenume: Denis
Nume în joc: Pitiq
Experiența Metin2: De prin 2010 din câte țin minte.
Discord (obligatoriu): Pitiq #8535
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da, sunt o fire perfecționistă, îmi place ca totul să fie la locul lui și de obicei sunt și foarte critic, deoarece nu-mi tolerez indolența sau lipsa de seriozitate, cât despre echipă, fac echipă cu oricine și nu-mi este rușine să recunosc, în comparație cu alții că sunt momente când am nevoie de un sprijin, de orice natură. Experiență pe joc am destulă, sesizez repede negreșelile
Alte cuvinte: Consider că sunt potrivit deoarece știu câte puțin de prin fiecare domeniu, sunt ambițios, muncitor, altruist și-mi place să cunosc și să colaborez cu oameni noi și sunt foarte ordonat.
Last edited by Pitiq on 13 Feb 2019, 22:40, edited 2 times in total.
User avatar
ALCaponeJrr
Posts: 4
Joined: 04 Feb 2019, 16:01
Location: București

Prenume: Darius
Nume în joc: ALCaponeJrr
Experiența Metin2: 8 ani
Discord (obligatoriu): 👑ALCapone👑#4080
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: Am observat că se fac foarte multe update-uri și uneori se mai întâmplă câte o belea și se sesizează mai greu....Așa că aș vrea să ajut.
Image
User avatar
xJyn
Posts: 4
Joined: 04 Feb 2019, 01:04
Location: Nordul Romaniei

Prenume: Ionut
Nume în joc: xJyn
Experiența Metin2: 8 - 9 ani
Discord (obligatoriu): Imi fac daca chiar e nevoie :))
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: Am avut si experienta in domeniul metin2, in modificarea jocului contra cost si nu numai, nu is expert, dar mi-am facut treaba. Plus ca s pe profil de info si ma am foarte bine :))) * asta ca o paranteza sa ma laud=)) *
Image
User avatar
Perseu24
Posts: 1
Joined: 13 Feb 2019, 23:00

Prenume: Cristi
Nume în joc: Perseu24
Experiența Metin2: Prin 2010-2011 am inceput frumoasa aventura.
Discord (obligatoriu): Perseu #2864
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da, eu consider ca sunt omul potrivit si ca pot face mult mai mult.
Alte cuvinte: Am observat ca server-ul este foarte buguit si vreau sa ma implic foarte mult la rezolvarea acestor probleme care sunt doar temporare, Eu nu vreau sa ma implic doar pentru monedele care sunt puse la dizpozitia noastra ci vreau sa ajut la dezvoltarea jocului in ceva unic si frumos !
User avatar
MeyuYTB
Posts: 3
Joined: 09 Feb 2019, 22:41

Prenume: Mihai
Nume în joc: Meyu
Experiența Metin2: 8 ani
Discord (obligatoriu): Meyu#6425
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: Observ ca sunt din ce in ce mai multi jucatori nemultumiti de update-urile aduse serverului. Vreau sa ajut la o buna functionare a serverului si ca toti jucatorii sa fie multumiti.
User avatar
paul12345
Posts: 1
Joined: 11 Feb 2019, 23:26
Location: Alba Iulia
Contact:

Nume real : Racatau Paul Andrei
Nume joc : PaulAndrei
Metin ma joc de 11 ani. Am mai avut 6 servere deschise dar in urma cu 2 ani.
Discord : Paul Andrei#7631
Pot indeplini cerintele mentionate.
[spoiler]Paul Andrei[/spoiler]
[youtube]https://www.youtube.com/channel/UC1pegM ... NE5LWfDZNA[/youtube]
Locked