[H] Recrutări Helperi - Devino parte din echipă!

User avatar
rev6th
Administrator
Administrator
Posts: 122
Joined: 11 Feb 2019, 13:35
Location: 到处

Image




Dragi jucători,

Echipa noastră este într-o continuă campanie de recrutare a jucătorilor "unicorn", care dispun de determinare şi timp liber pentru a ne ajuta să ne ducem la bun sfârşit misiunile din spatele cortinei. Suntem în căutare de oameni activi, dornici să îmbunătăţească calitatea jocului, persoane calme, răbdătoare, care pot media cu uşurinţă diverse situaţii conflictuale şi care să nu dea curs altora.



Image


- Oferirea de răspunsuri în "PM" la întrebările jucătorilor.
- Sancţionarea jucătorilor care nu respectă regulamentul chat-ului.
- Raportarea de jucători care utilizează programe ilegale.
- Raportarea de bug-uri (găsite de jucători sau de către ei însăşi).
- Transmiterea sugestiilor proprii/ale jucătorilor către superiori.



Image


- Helperii vor acea acces la comenzi pentru a asigura liniştea în joc.
- Helperii vor primi salariu (în MD - Monede Dragon), săptămânal, în funcţie de activitate (minute petrecute pe joc + implicare în buna funcţionare a server-ului).
- Helperii dispun de bonusuri în funcţie de implicare, campanii ce ţin de activitatea în plus, pe lângă responsabilităţile prestabilite.


Image


1. Vârsta minimă este de 17 ani.
2. Folosirea corectă a limbii române.
3. Limba engleză este obligatorie (un nivel decent, conversaţional). Cunoaşterea altor limbi precum: germană/turcă/poloneză/italiană/franceză etc. este contituit un avantaj considerabil.
4. Minim 6k minute petrecute pe server.
5. Cunoaşterea regulamentului serverului şi respectarea acestuia.


Dacă consideri că eşti potrivit pentru acest grad, te rugăm să laşi un reply în acest topic, conform următorului model:
Nume în joc:
Prenume:
Vârstă:
Adresă de Discord (obligatoriu)*:
Minute petrecute pe joc:
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):
Scurtă descriere:
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:

*Cei selectaţi pentru interviu vor primi add pe Discord, urmând a fi îndrumaţi.


*Cererile vor rămâne deschise o săptămână.
User avatar
clautiganu
Posts: 3
Joined: 15 Apr 2019, 20:32

Nume în joc: claufTwTIGAN
Prenume: Claudiu
Vârstă: 22
Adresă de Discord (obligatoriu)*: clautiganu#1143
Minute petrecute pe joc: 3123 ( Las si poza https://imgur.com/a/Medkxsn )
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Avand in vedere ca lucrez in schimburi si cu saptamana ... schimbul I ( Ora 16-20 ) , II ( 23-02) III (15-21)
Scurtă descriere: Sunt un om simplu , glumet , merg pe premiza ma respecti te respect .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Stiu destule despre server si cateodata chiar mai ajut playerii de pe striga / discord .
User avatar
6Vineseful
Posts: 1
Joined: 30 Oct 2019, 19:54

Nume în joc:Shadw0
Prenume:Razvan Cristian.
Vârstă:19.
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Razvii#4463
Minute petrecute pe joc:10.000.
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):4-5 ore pe zi.
Scurtă descriere:Sunt din Constanta , am 1,78 si 100 kg .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Joc de foarte mult timp pe server,si vreau sa am si alta ocupatie.
User avatar
jadorTEADOR
Posts: 8
Joined: 13 Aug 2019, 01:43

Nume în joc: jadorTEAD0R
Prenume: Lucas
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: LucasEduard#5836
Minute petrecute pe joc: 79,685
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Pot sa stau in jur de 8 ore.
Scurtă descriere: Sunt un tip carismatic, un introvertit prodigios, am multa rabdare .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Oleaca de BAN.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: idk...
User avatar
andreibnk
Posts: 1
Joined: 22 Apr 2019, 00:40
Location: Constanta

Nume în joc:bNk
Prenume:Andrei
Vârstă:21
Adresă de Discord (obligatoriu)*: andreithq#6374
Minute petrecute pe joc:29000
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):8-12 20-00
Scurtă descriere:Glumet , sociabil
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: ban stie tot stafful :))
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pai m-am gandit daca tot stau pe sv multe ore macar sa fiu de folos playerilor in probleme pe care le intampina pe durata jocului.
User avatar
Auto
Posts: 1
Joined: 30 Oct 2019, 19:50

Nume în joc:Soulx2
Prenume:Ionut
Vârstă: 20 de ani
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Auto #3651
Minute petrecute pe joc:7651 minute jucate https://imagizer.imageshack.com/img923/5559/i2n5Fb.png
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Mai tot timpul si zi si noapte pot sta intre 4-8 ore zilnic
Scurtă descriere: Comunicativ, Rabdator, Agreabil, Intelegator, Si respectuos
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Ma consider potrivit din cauza ca pot ajuta playerii si mi-ar placea foarte mult sa fac acest lucru
Mai mereu primesc intrebari de la playeri random.. Asa ca as putea ajuta foarte mult din cauza ca imi petrec foarte mult timp activ
User avatar
kabus4114
Posts: 3
Joined: 15 Oct 2019, 16:52

Nume în joc:OoOoOoOoO
Prenume:Ali Özdemir
Vârstă:19
Adresă de Discord (obligatoriu)*:cPlus#3198
Minute petrecute pe joc:7.000
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât)::10- 12ore pe zi
Scurtă descriere: Pot lucra bine în echipe și pot ajuta jucătorii cu probleme,Comunicativ,Intelegator, Si respectuos
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi :Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: M-am gândit că, dacă rămân ore întregi, voi fi util jucătorilor în problemele cu care se confruntă în joc.
User avatar
DrSpoon
Posts: 5
Joined: 31 Aug 2019, 14:18

Nume în joc: DrSpoon
Prenume: Matei
Vârstă: 20 de ani
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Matei#0587
Minute petrecute pe joc: 36892 minute( + alte sute de minute jucate pe alte caractere)
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Minim 4 ore, maxim 8 ore( depinde de ziua respectiva). In timpul saptamanii de la 8 la 12(uneori chiar si pana la 13:00) si de la 19:00 pana la 00:00( uneori si 1:00 aroape 2:00).
Scurtă descriere: Sunt din Bucuresti, student la drept anul III. Ma consider o persoana sociabila, glumeata si care se adapteaza usor.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Am avut un ban care nu a durat mai mult de 5 min pentru farmat afk la metine. A fost doar o necunoastere a regulamentului din partea unuia dintre membrii serverului.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Ma consider potrivit pentru gradul de helper pentru ca petrec ceva timp pe server, pot sa atenuez cu usurinta un conflict intre playeri si pentru ca imi place sa ajut lumea.
User avatar
Denmark
Posts: 24
Joined: 15 Apr 2019, 05:56
Location: In inima ta

Nume în joc: Denmark
Prenume:Alin
Vârstă:20
Adresă de Discord (obligatoriu)*:These Hoes Ain't Loyal#5959
Minute petrecute pe joc:64.122
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):Depinde de situatie . Aprox 4 ore in timpul weekendului, marti-miercuri-joi, aprox 8h.
Scurtă descriere: 20 de ani, studiez it , vorbesc fluent engleza si romana + daneză, italiană si franceza( relativ). Sunt un tip sociabil ,corect si intelegator.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Doar mute ocazional.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Sunt jucator vechi (aprox 8 luni), cunosc serverul foarte bine , atat partea de pvp, cat si partea de pvm.
Multumesc anticipat!
Acorduri de kalasnikov intr-un concert al mortii...

Image
User avatar
iuliancsl
Posts: 1
Joined: 30 Oct 2019, 19:56

Nume în joc:Alphonzo.
Prenume:Leonard.
Vârstă:17 ani.
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Jimmy3de9#9324
Minute petrecute pe joc:6668
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):Pe zi acord minim 4 ore acestui joc,de obicei sunt online in intervalul 14-23.
Scurtă descriere:Salut,sunt o persoana simpla, am 17 ani, si locuiesc intr-un oras mic. In timpul liber îmi place să ies cu prietenii, să merg la sală, să joc metin2 si counter strike 1.6.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu am avut.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Mă consider potrivit pentru acest grad deoarece am destul timp liber,știu ce trebuie să fac,cunosc regulamentul și consider că pot ajuta la evoluția serverului și acomodarea noilor playeri mai ușor. Pe langa toate acestea,joc de o vreme destul de lunga pe acest server,dupa parerea mea,timp in care am parcurs fiecare dungeon,fiecare mapa de crescut,de farmat si pot ajuta incepatorii cu orice informatie.
Va multumesc pentru timpul acordat.
Last edited by iuliancsl on 31 Oct 2019, 13:47, edited 4 times in total.
Locked