[H] Recrutări Helperi - Devino parte din echipă!

User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

Nume în joc: AlmightyThor
Prenume: George
Vârstă: 22
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Famous #1217
Minute petrecute pe joc: 10961
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Undeva la 12 ore deoarece stau acasă. Cu mici pauze de odihnă / mers la sală . În general de la ora 10/11 dimineaţa până la 00:00 / 01:00.
Scurtă descriere: În primul rând aş dorii să te salut cititorule. Numele meu este George dar prietenii îmi spun Geo. Urăsc minciuna şi persoane ipocrite, lăudăroase şi mereu am încercat să învăţ din asta şi să nu devin aşa. Ca limbi străine cunosc limba engleză. Activităţile mele preferate sunt, desigur #RodniaMetin2 şi să merg la sală. Sunt o persoană calmă, respectuoasă şi mai ales serioasă când e cazul. Îmi place să fac lumea să râdă şi consider că lumea ar trebui să fie mai fericită deoarece o viaţă avem.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Da, am fost sancţionat odată cu mute deoarece am fost provocat iar din cauza frustrării de moment am răspuns.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Deoarece este un server frumos, un server bine gândit în care se investeşte timp, bani şi nu în ultimul rând plăcere, şi consider, cu ajutorul nostru ca helperi, al tuturor dar şi al dumneavoastră, staff-ul să menţinem acest server în top, unde îi este locul. Mă consider potrivit pentru că sunt o persoană căreia îi place să ajute, chiar şi din postura de player şi mă consider competent pentru acest post deoarece am timpul necesar, seriozitatea necesară şi nu în ultimul rând îmi doresc să ajut cu informaţii despre joc, cu sfaturi, cu absolut orice pot pe oricine, pentru a avea un joc cât mai plăcut, la fel cum îl am şi eu.
Image
User avatar
Kraze
Posts: 3
Joined: 13 May 2019, 00:16

Nume în joc: Kraze
Prenume:Cosmin
Vârstă:19
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Kraze#8077
Minute petrecute pe joc: nu stiu sigur dar am sigur peste 6k in total , dupa cum stiti am mai fost helper pe acest si am avut pe characterul de [H] cam 20k minute si pe farmer 10k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):as putea sta destul de mult dar sa nu exagerez as putea spune ca pot stau cam 7 ore (minim} maxim nu stiu , cam de la 9 - 10 AM pana ma plictisesc (deci pana noaptea tarziu}
Scurtă descriere:nu stiu ce sa scriu , as scrie iar ca sunt chipes si frumos dar data trecuta am facut-o de oaie cand am scris asta ... deci voi spune doar ca vorbesc fluent engleza,franceza si germana si ca imi place sa dorm si iubesc caterinca dar chiar daca imi place caterinca si glumele bune , pot devenii foarte serios daca e vorba de cv important .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: sunt sigur ca mi-a dat SFX mute acm cateva luni pentru 30 min cred dar mai stiu sigur motivu'
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: sincer nu prea stiu , am mai avut gradul de [H] pe acest sv si pot doar spune ca mi-a placut sa ajut playerii si chiar cred ca as putea fi de folos pe server :P
User avatar
florin20bz
Posts: 5
Joined: 28 Oct 2019, 00:26

Nume în joc: IamLegend
Prenume:Florin
Vârstă: 23
Adresă de Discord (obligatoriu)*: IamLegend#3986
Minute petrecute pe joc:7600
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): zilnic 00-06 Si 11-15 , si 1/2 zile pe saptamana pot sta toata ziua . In functie de programul de munca si zilele cand sunt liber
Scurtă descriere:  Calm , prietenos , amabil și cum spune iubita mea "obsedat de metin" 😂😅👌
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Deoarece imi doresc sa ajut comunitatea , cunosc multe despre server si imi place sa ajut cu orice pot .
User avatar
Z0ky
Posts: 1
Joined: 31 Oct 2019, 17:10

Nume în joc: Z0ky
Prenume: Bogdan
Vârstă: 18
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Z0ky #9000
Minute petrecute pe joc: 8000+
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): minim 4-maxim 6 lucrez in 4 schimburi,schimbu 1 (16-21), 2 (00 pana dimineata),3 (13-18)
Scurtă descriere: Activ,intelegator,rabdator
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Am destul timp liber si ma pot ocupa cu indrumarea jucatorilor
User avatar
ParinteleDaniel
Posts: 8
Joined: 26 Feb 2019, 01:34
Location: La mă-ta acasă

Nume în joc:Sunshiine (PATRIARHUL)
Prenume:Alex
Vârstă:20
Adresă de Discord (obligatoriu)*:iuda#7608
Minute petrecute pe joc:117.000 cu aproximație
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):3-4
Scurtă descriere: Buna, sunt Alex sunt un tip sociabil, îmi place sa comunic, sa glumesc, sa ajut lumea, îmi place sa fiu deschis in orice privința cu orice persoana, restul se vine de la sine
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: am avut, dar mi am ispășit pedepsele
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Doresc sa atenuez certurile, sa potolesc toate scandalurile, sa ajut playerii noi cu informații utile ca sa se descurce atât timp ca este alături de comunitate, sa ii ajut in orice moment când au nevoie
I have a simple philosophy: Fill what’s empty. Empty what’s full. Image
User avatar
Ballantines
Posts: 3
Joined: 02 Nov 2019, 23:27

Nume în joc:Ballantines
Prenume:Cosmin
Vârstă:21
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Cosmin#2662
Minute petrecute pe joc:Peste 10k joc pe mai multe conturi
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):peste 10-12 ore de la 10 la 22
Scurtă descriere: Glumet si imi place sa respect
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Imi place sa ajut playeri si ma cam plictisesc sa farmez toata ziua asa ca,cred ca o sa am o responsabilitate in + fiind helper
User avatar
Marioc
Posts: 1
Joined: 03 Nov 2019, 14:23

Nume în joc: Marioc
Prenume: George
Vârstă: 17 imediat 18
Adresă de Discord (obligatoriu)*: GeoX#4711
Minute petrecute pe joc: 18.237
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): In cursul saptamanii as putea sta undeva la 4-5 ore on , iar in week pot ajunge si la 7 ore depinde de zi si de starea mea
Scurtă descriere: Mă numesc George am 17 ani , sunt din Brasov , imi place sa ma joc metin pe acest server si sa mi ajut parintii la treburile care trebuiesc facute in curte si să ies in oras cu prietenii, imi place sa fac caterinca , sunt un baiat glumet
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Intradevăr am primit mute din cauza că nu m am putu abtine in unele situatii si a trebuit sa ma descarc, urmand sa fiu sanctionat, Experienta de a primi ban nu am incercat-o incă
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Deoarece sunt o persoana comunicativă , prietenoasa căreia i place sa ajute oamenii atat intr un joc virtual cat si in realitate, ma simt impacat sa fac aceste lucruri , cunosc serverul , mă descurc destul de ok cu engleza/germana
Multumesc anticipat, sa ai o zi frumoasa cititorule .
User avatar
Wake
Posts: 6
Joined: 03 Nov 2019, 20:41

Nume în joc: Am numele in joc Wake, la fel ca pe forum.
Prenume: Ionut.
Vârstă: Varsta tanara de 16 ani.
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Desigur, wake#7437.
Minute petrecute pe joc: Pana acuma am petrecut 13,582 minute. (226ore).
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Depinde, mereu ajung acasa de la liceu in jurul orelor -->(14:00-15:00), va asigur ca pot juca minim 5 ore pe zi.
Scurtă descriere: Sunt un baiat cu o varsta de 16 ani, ma numesc Cristian-Ionut, numele meu de 'scena' sunt din Bucuresti, respect pe oricine ma respecta, nu caut certuri aiurea ,imi place sa imi fac prieteni si sa vorbesc cu lumea, atata pot spune mometand restul le descoperim impreuna.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu, n-am avut nici macar mute.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pentru ca pentru o asemenea functie trebuie maturitate si seriozitate, care la mine nu lipsesc niciodata, sa nu uitam de respect.
User avatar
westy
Posts: 1
Joined: 08 Nov 2019, 16:39

Nume în joc:Westy
Prenume:Florin
Vârstă:18
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Westy#8541
Minute petrecute pe joc:18.400 + alte Mii de minute pe alte caractere
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Minim 4 ore ( depinde de zii , in weekend aproximativ 8-10 ore ) Petrec si mai mult timp pe sv , depinde de ziua respectiva
Scurtă descriere:In timpul liber merg la sala , sunt un om intelegator , sociabil , prietenos , glumet , si joc la nebunie Rodnia
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Ma consider potrivit ca si H pentru ca port un limbaj decent si nu accept limbaje vulgare , voi contribui la evoluarea serverului si sunt un jucator vechi pe acest sv ,
User avatar
Raaa
Posts: 1
Joined: 10 Nov 2019, 23:21
Location: United Kingdom

Nume în joc: Chezidek
Prenume:Roland
Vârstă:22
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Chezidek#5538
Minute petrecute pe joc: 1.000
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Luni ,poate si Marti doar seara dupa ora 22:00. Miercuri ,Joi si Vineri liber ,deci oricand in zilele libere (5-6 ori 7 ore) In weekend dupa ora 5 oricand de asemenea.
Scurtă descriere: Va salut. Ma numesc Roland si am 22 de ani. In momentul actual sunt cu munca in strainatate ( Anglia ) pe post de bucatar la un lant hotelier imens ( Brakspear ). Am inceput cu pasi mici in acest domeniu..si dand dovada de interes am reusit sa avansez intr-un timp scurt la o pozitie pe care mi-o dorisem inca din copilarie. O meserie pe care o fac cu placere si as dori sa avansez si sa invat cat de mult posibil. De origine sunt maghiar ,dar privind faptul ca in copilarie am avut atat prieteni maghiari cat si romani ,am invatat limbile reciproc. Am decis sa lucrez in strainatate pentru a-mi putea da o alta sansa la viata ,din punct de vedere financiar. Am planuri cat si pasiuni ,una din ele fiind o casa ,propria casa si o masina de vis pe care de mult mi-o doresc. Pasiunea pe care o impartasesc cu multi ,este pasiunea de a modifica /imbunatatii masini dupa bunul plac. Am intrat prea mult in detalii si sper ca nu am plictisit pe nimeni cu asa zisele Vise ale mele.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Deloc .
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Din punct de vedere al experientei pe care o am in acest domeniu. Am avut colaborari peste colaborari cu anumite servere de joc Metin2 unde am facut parte dintr-o echipa extraordinara. In urma cu 4-5 ani am avut si propriul server cu un amic ,din pacate in acea vreme nu dispuneam de un suport financiar bun si din aceasta cauza am ales sa oprim acest mic "proiect". Privind minutele de joc petrecute pe Rodnia ,nu am 6.000 minute cat se cer ,si chiar de asta mi-as dori ca asta sa nu fie un dezavantaj extrem de mare pentru mine. As dori sa fac ceea ce odata pe vremuri am facut cu o foarte mare placere si pe care as face-o si acum la momentul dat. As dori sa primesc aceasta sansa de a dovedi ca se poate ,pentru a invata mult mai mult ,pentru a imi alcatui noi relatii(prieteni,amici) cat si pentru viitoarea dezvoltare a acestui server.
Locked