Recrutări HELPERI - Join our team

User avatar
Arlen
Posts: 1
Joined: 05 Oct 2019, 21:26

Nume în joc: Arlen
Prenume: Dragoș
Vârstă: 23
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Arlen#1472
Minute petrecute pe joc: 11k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 3-4 ore 8:00 - 12:00 , 6 ore 17:00 - 22:00 , 24 +- 6:00 Programul variază.
Scurtă descriere: Sociabil , îmi plac provocările!
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Ar fi cu totul ceva nou pentru mine fiind prima dată cand aplic pentru [H] și vreau să îmi testez limitele , sa văd dacă pot face față provocărilor . Sunt o fire comunicativă și imi place să răspund promt și înțelegător intrebarilor legate de sv. Mulțumesc anticipat!
User avatar
EuSunt
Posts: 7
Joined: 05 Sep 2019, 22:33

Nume în joc:EuSunt
Prenume: Tiberiu
Vârstă: 23
Adresă de Discord (obligatoriu)*: HiBro#6962
Minute petrecute pe joc: 13201
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Depinde de zile , aproximativ 4 -6 ore pe zi. Cam de la 9-12 si seara 17-21
Scurtă descriere: Joc metin de la 15-16 ani , in mare parte am jucat multe private si mai putin oficial. Mi-a trecut un sv prin mana acum cativa ani , chiar daca am mai facut pauze , detin ceva experienta. Am un caracter corect , nu imi place inselaciunea , minciuna si jignirile mai ales pe un joc care fiecare trebuie sa se distreze sau cel putin sa faca ce vrea fara sa jigneasca.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu am avut niciun mut sau ban.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pot oferi activitate si cred ca si ajutor in cea ce priveste playeri noi.
User avatar
Sazam
Posts: 1
Joined: 05 Oct 2019, 23:54

Nume în joc: DonLivian
Prenume:Laurentiu
Vârstă:20
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Lau - [qSazam]#0148
Minute petrecute pe joc:8600
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):În timpul saptămanii as putea juca între 2-7 ore, iar în weekend 10+.
Scurtă descriere:Salut, mă numesc Laurențiu, dar prefer sa mi se spuna Lau, am vârsta de 20 de ani, și joc acest joc numit "metin2" din 2011, și am o experienta destul de mare, în acest joc. Sunt un băiat prudent și atent la detalii, și îmi place să ajut foarte mult oamenii.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu, nu am avut.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Pentru ca joc pe servar de ceva timp și cred ca sunt pregătit pentru aceasta funcție.
User avatar
SolerD
Posts: 2
Joined: 15 Apr 2019, 14:57

Nume în joc:SolerD
Prenume:Stefan-Petran
Vârstă:20
Adresă de Discord (obligatoriu)*:kwen stie discordul meu
Minute petrecute pe joc:nustiu sigur dar joc de mult
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):minim 5 ore maxim 8 ore pe zi am mai avut cateva probleme dar acum am timp de joc
Scurtă descriere:sunt glumet imi place sa ma distrez sa ascult muzica si etc
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu nu am avut nici un antecedent
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:deoarece am mai fost H pe server dar am avut cateva probleme cu timpul dar acum sunt bine si pot sta mai mult pe server sa ajut jucatori noi si sa incerc sa ii Indrum unde trebe
User avatar
bullboy21
Posts: 2
Joined: 19 Sep 2019, 09:32

Nume în joc: Gyrocop
Prenume:Cristi
Vârstă: 17
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Cristi Gbr#4780
Minute petrecute pe joc:6k , dar voi mai face pe parcurs
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): momemntan nu mai lucrez , si pot sta de dimineata pana seara , cu mici pauze de masa/wc.
Scurtă descriere: Sunt un tip sociabil , cu engleza ma descurd pentru o conversatie , sunt foarte de treaba si ajutator , am mai avut gradul de[H] , chiar si mai mari pe alte srv , chiar si cateva srv ale mele , dar le am inchis pentru ca nu era populate , deci un limbaj decent pot pastra , italiana mai stiu putin , am stat 1 an in Italia .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: nici macar odata.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pentru ca am destul timp liber , imi place foarte mult serverul , si pot ajuta serverul prin a mentine ordine printre playeri , as fi foarte bucuros daca as face parte din grupul staff ului .
Va multumesc pentru acordarea atentiei!
User avatar
romew1996
Posts: 3
Joined: 30 Aug 2019, 17:32

Nume în joc:TheRulers
Prenume:Adrian
Vârstă:23
Adresă de Discord (obligatoriu)*:TheRulers#0421
Minute petrecute pe joc:10658
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):maxim 8 ore minim 3-4 de la 8 - 00 interval .
Scurtă descriere:Ma numesc Adrian am 23 ani sunt din TM am m-ai fost grade superioare pe alte sv , cunosc regulamentul , nu am nevoie de translate pentru limba engleza ... , M-ai raspund la intrebari de pe Striga sau PM , nu pot spune sigur ca stiu toate raspunsurile de pe server(pana acum nu am vazut sau primit vre-o intrebare care sa no stiu sau sa intreb pe alti joc metin de vreo 6-7 ani , intreadevar fiecare sv e diferit am jucat si mult timp pvm si acum m-am axat pe pvp ) .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Am fost banat cand eram farmer de un GM nu dau nume care nu prea stie ce-i ala hack ...
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]? Cum am spus si mai sus joc metin de 6-7 ani si imi place sa ajut pe ce-i ce nu stiu am foarte multa rabdare , plus ca am multi timp liber sunt 2 ani in paternitate , nu am eu foarte multe minute pe sv asta dar daca adun toti ani jucati am foarte multe :)) .
User avatar
kabus4114
Posts: 3
Joined: 15 Oct 2019, 16:52

Nume în joc: OoOoOcPlusOoOoO
Prenume:Ali
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*:cPlus#3198
Minute petrecute pe joc: 4,108 minutes
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): weekdays min 10 hours max 18 hours weekend min 7 hours max 13 hours
Scurtă descriere:I'm good at helping the world in both Romanian and English and Turkısh and german, I love social and metin2.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: ---
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:I know the mechanism of the game very well and I am able to answer any question within it.
User avatar
Petru
Posts: 84
Joined: 04 Feb 2019, 12:00
Location: Rodnia2
Contact:

Recrutările sunt închise. Helperii aleşi sunt disponibili pe joc pentru orice întrebare.
Mulţumim tuturor pentru interesul manifestat!
Image
Locked