[RECRUTĂRI] - Devino parte din echipa de [H]

User avatar
rev6th
Administrator
Administrator
Posts: 122
Joined: 11 Feb 2019, 13:35
Location: 到处

Image




Dragi jucători,

Echipa noastră este într-o continuă campanie de recrutare a jucătorilor "unicorn", care dispun de determinare şi timp liber pentru a ne ajuta să ne ducem la bun sfârşit misiunile din spatele cortinei. Suntem în căutare de oameni activi, dornici să îmbunătăţească calitatea jocului, persoane calme, răbdătoare, care pot media cu uşurinţă diverse situaţii conflictuale şi care să nu dea curs altora.



Image


- Oferirea de răspunsuri în "PM" la întrebările jucătorilor.
- Sancţionarea jucătorilor care nu respectă regulamentul chat-ului.
- Raportarea de jucători care utilizează programe ilegale.
- Raportarea de bug-uri (găsite de jucători sau de către ei însăşi).
- Transmiterea sugestiilor proprii/ale jucătorilor către superiori.



Image


- Helperii vor acea acces la comenzi pentru a asigura liniştea în joc.
- Helperii vor primi salariu (în MD - Monede Dragon), săptămânal, în funcţie de activitate (minute petrecute pe joc + implicare în buna funcţionare a server-ului).
- Helperii dispun de bonusuri în funcţie de implicare, campanii ce ţin de activitatea în plus, pe lângă responsabilităţile prestabilite.


Image


1. Vârsta minimă este de 17 ani.
2. Folosirea corectă a limbii române.
3. Limba engleză este obligatorie (un nivel decent, conversaţional). Cunoaşterea altor limbi precum: germană/turcă/poloneză/italiană/franceză etc. este contituit un avantaj considerabil.
4. Minim 6k minute petrecute pe server.
5. Cunoaşterea regulamentului serverului şi respectarea acestuia.


Dacă consideri că eşti potrivit pentru acest grad, te rugăm să laşi un reply în acest topic, conform următorului model:
Nume în joc:
Prenume:
Vârstă:
Adresă de Discord (obligatoriu)*:
Minute petrecute pe joc:
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):
Scurtă descriere:
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:

Image


Acesta se va desfăşura într-o conversaţie privată, în care vom analiza fiecare jucător selectat pentru postul de helper, îi vom testa cunoştinţele legate de server + capacitatea de a întreţine o conversaţie.
Cei selectaţi pentru interviu vor primi add pe Discord, iar calitatea interviului va desemna întocmai cine va intra în Staff.
Interviul va conţine o serie de întrebări din joc (drop, în special).


*Cererile vor rămâne deschise o săptămână.
User avatar
Wanted12
Posts: 1
Joined: 18 Aug 2019, 14:30
Location: Bruxelles
Contact:

Nume în joc: DeviLFTwZ
Prenume: Florian
Vârstă: 23
Adresă de Discord (obligatoriu)*: DeviLFTwZ#8338
Minute petrecute pe joc: 12481
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 5 6 in cursul saptamanii/weekend + .. 18 23
Scurtă descriere: Pot spune ca sunt un tip mai glumet de fel(in limita bunului simt) , deschis la orice, sociabil.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Ban,motivul il cunoașteți.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:
Pentru simplul fapt ca , petrec ceva timp pe joc si in loc sa stau degeaba,pot ajuta playerii ..imi mai omor plictiseala,ca sa spun asa... Cunosc limba franceza atat vorbit si cat si scris , Ceea ce consider ca imi ofera un avantaj :)) pe scurt...Astept sa ma alatur echipei 😎
User avatar
Kha
Posts: 5
Joined: 01 Sep 2019, 21:52

Nume în joc:Sheyzan

Prenume:Cristian

Vârstă:17

Adresă de Discord (obligatoriu)*:Sheyzan#7126


Minute petrecute pe joc:Am acumulate aproximativ 30.000 de minute jucate pe caracterul Sheyzan, de asemenea mai am un cont pe care am aproximativ 11.000 minute jucate și alte caractere.
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):Am un program relativ deschis, pot să fiu online aproximativ toată ziua, mai exact după orele 12:00 până undeva seara pe la orele 7-8, uneori pot să fiu online și dimineața deoarece am un program flexibil.

Scurtă descriere:Salut, în primul rând numele meu este Cristian Florea, am 17 ani și locuiesc în minunata capitală culturală a Europei, Sibiu. Sunt o persoană foarte serioasă dar și amuzantă când este nevoie, îmi place foarte mult să lucrez în grup și să mă dedic foarte mult unui lucru, nu îmi place să abandonez lucruri pe care nu le pot face, îmi dau silința și încerc și iar încerc până îmi reușește acel lucru, am cei 7 ani de acasă, în timpul liber îmi place să ies cu prietenii la o bere rece sau la un fotbal pe sintetic.

Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu, nu am avut antecedente pe joc deoarece sunt o persoana serioasa și respect regulamentul și jucătorii, nu am înjurat pe nimeni și nu am încălcat regulamentul în niciun fel.

De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Mă consider pregătit pentru aceasta funcție deoarece am fost helper, respectiv admin pe o comunitate mare de SA:MP din Romania și am experiență necesara. Cunosc serverul destul de bine și consider că o să mă descurc foarte bine. De asemenea îmi doresc să ajutor jucătorii foarte mult, acesta este motivul principal pentru care aplic la aceasta funcție. Mereu am ajutat jucătorii și mereu o să îi ajut.
User avatar
CRZEW
Posts: 1
Joined: 13 Jun 2019, 19:31

Nume în joc: CRZEWcutitaru
Prenume:Cristian.
Vârstă:18
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Cristian#2742
Minute petrecute pe joc: 40000
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):In jur de 3-4 ore.
Scurtă descriere: Pentru inceput ma numesc Cristian, sunt genul de persoana care, daca vrea sa fie respectata, respecta la randul sau. Cred ca sunt putine persoane care ma cunosc cu adevarat. Nu pot spune ca sunt un om simplu sau usor de inteles. Sunt o fire contradictorie, complicata. Și apreciez enorm oamenii care incearca sa ma inteleaga și nu se grabesc sa ma judece. Desi ma supar uneori repede, iert usor, nu stau mult suparat. Sunt persoana caruia ii place sa lucreze cinstit, iar ceea ce ma caraterizeaza este bunul simt. Ma imprietensc foarte repede cu oamenii, imi place sa socializez si sa ma distrez, dar cand vine vorba de munca, totul se schimba radical.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Am primit ban din greseala, si cateva Block-chaturi.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Deoarece joc de mult pe acest server, si stiu cu ce se mananca pe langa asta sunt o fire serioasa cand e nevoie si stiu sa ma fac inteles, ceea ce este important in acest domeniu.
User avatar
Sempai
Posts: 22
Joined: 07 Sep 2019, 14:31

Nume în joc: GODSer3na
Prenume: Andrei
Vârstă:21
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Sempai#3787
Minute petrecute pe joc:26.000
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):pot sta in jur de 8 ore in mod normal si cand ma apuca .. vreo 24
Scurtă descriere: Sunt o fire stricta si foarte rationala , nu suport aroganta falsitatea si minciuna . O persoana caterinca de fel , tin la glume oricat de aiurea ar fii , nu fac favorizari indiferent de situatie , pun foarte mult pret pe respect .. daca sunt respectat ca persoana o sa dau inapoi inzecit . Pot spune ca am foarte multa rabdare de fel in mult prea multe cazuri , ador sa socializez si sa fac un vibe cat mai placut in orice situatie .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: de 3 ori am avut mut .. de 2 ori degeaba dar nu intru in detalii pe acest aspect
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: am experienta in domeniu cu GM/H si tot ce tine .. fac cererea asta acum pentru ca acum simt ca posed o cantitate considerabila de informatii referitoare la joc si pot ajuta playerii noi in integrarea mai usoara pe server dar totodata pot ajuta in multe privinte si playerii mai vechi .. nelamuriri informatii etc...
Image
User avatar
FaraTeama
Posts: 1
Joined: 27 Feb 2019, 16:01

Nume in Joc : I3uenNNo

Prenume: Eduard

Varsta: 20

Adresa de discord(obligatoriu) : I3ueNNo#9346

Minute petrecute in joc: In jur la 20.000 de minute( Farm- PVP).

Cate minute poti sta pe joc : Pai sincer sa fiu undeva la 5-6 ore pe zi,deoarece am si o viata inafara de joc, munca si toate cele.

Scurta descriere: Sincer sa fiu, niciodata nu mi a placut sa ma descriu. Mereu mi a placut sa fiu descris de cei din jur,insa pot spune despre mine ca sunt o fire calma dornic sa ajute pe oricine la nevoie.

Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Sincer, de cand m am reapucat nu am avut nici o tangenta cu nimeni,nici acum si nici inainte cand jucam.

De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Ma consider potrivit pentru gradul de H, deoarece joc de ceva timp,si sunt sigur ca pot raspunde la orice nelamurire ale jucatorilor noi,pentru a intelege jocul mai bine.
User avatar
adytza001
Posts: 1
Joined: 07 Sep 2019, 17:41

Nume în joc: BebeSab1e
Prenume: Adrian
Vârstă: 22
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Adrian Ionut #6861
Minute petrecute pe joc: 27374
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Pana pe data de 19.09.2019 aproape tot timpul din 19. am o saptamana concediu,dupa care revin si undeva la 7=8=9 ore pe joc
Scurtă descriere: Sunt o fire sociabila cu simtul umorului, si mai pe scurt o descriere TIN CU ADEVARUL !
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: odata mute 20 minute,ma enervat unul la culme
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Am toate itemele si imi place sa primesc pm-uri si raspund !
User avatar
lOdegon
Posts: 5
Joined: 02 Aug 2019, 18:15

Nume în joc: Wy
Prenume: Ionut
Vârstă: 17
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Wy #0264
Minute petrecute pe joc: 21587
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Undeva la 6-8 ore pe zi, iar in weekend 10+
Scurtă descriere: Sunt un tip foarte carismatic, sociabil, cu simtul umorului si foarte deschis.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Deoarece raspund foarte des jucatorilor la intrebari si mi-ar placea sa fac asta in continuare si sa ii ajut sa inteleaga mai bine aceast server.
:D
User avatar
4Theo
Posts: 46
Joined: 25 Jan 2019, 00:25
Location: Constanta

Nume în joc: 4Theo
Prenume: Theo
Vârstă: 23
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Theo#9973
Minute petrecute pe joc: 62.600
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):10-12 ore sau chiar si mai mult depinde ce program am in ziua respectiva
Scurtă descriere: sunt un tip glumet, foarte ambitios,un autocritic cand ceva nu-mi iese bine incerc sa fac acel lucru sa-mi iasa cum vreau(exact cum trb),imi place sa explorez si sa descopar lucruri noi
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: o singura data de la deschiderea serv am avut block chat si aia nevinovata,vorbeam cu un player despre un anumit server si am dat numele..si am fost taxat
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]: sunt destul de capabil sa ocup functia de helper, am m-ai cochetat cu aceasta functie pe alte servere si pot spune ca mi-am acumulat o anumita experienta in cadrul stafului.Ps fiind mult timp activ pe joc si la ore tarzii primesc destule mesaje cu diferite intrebari despre joc.
Image
Image Theo#7858
User avatar
Lambo
Posts: 2
Joined: 08 Sep 2019, 15:49

Nume în joc: Lambo
Prenume: Valentin
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: gabiciucii#0313
Minute petrecute pe joc: 7000
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): peste 8+ dupa 13:00 pana dimineata
Scurtă descriere: Am studii in comunicare cu publicul si imi place sa lucrez cu oamenii sa ajut pe cat pot neconditonat
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu, niciodata
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pot sta activ dupa ora 3 dimineata cand am observat ca in general nimeni din staff nu este on, si dupa cum am mai spus imi place sa ajut oamenii.
Locked