[RECRUTĂRI] - Devino parte din echipa de [H]

User avatar
SixPack
Posts: 1
Joined: 08 Sep 2019, 16:04

Nume în joc:SixPack
Prenume:Cristi
Vârstă:20
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Cristi#6953
Minute petrecute pe joc: aproximativ 30.000 de minute .. si inca cateva conturi cu 5-10.000
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): nu pot spune o anumita cifra dar cred ca petrec peste 5-10h pe zi deoarece joc din iulie-august si am ajuns la 30k
Scurtă descriere::Sunt o persoana sociabila careia ii place sa ajute lumea (in joc) cat si in viata sociala , imi place sa le raspund oameniilor la intrebariile pe care le au.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Mda , am avut cateva mute-uri (2-3) dar unele au fost nefondate .
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: ,Pentru ca imi place sa ajut oamenii si sa le ofer informatiile necesare desfasurari activitatii , experienta mea pe acest sv considera un avantaj atat pvp cat si pvm .Desi am avut cateva mute-uri sunt o persoana foarte serioasa (care isi mai iese din fire ) dar foarte rar . Multumesc anticipat !
User avatar
wknd
Posts: 1
Joined: 07 Sep 2019, 04:28
Location: Bucuresti

Nume în joc: wknd
Prenume: Darius-Cristian
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: wknd #3796
Minute petrecute pe joc: 5100
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 10h-12h / 12:00-22:00 sau 12:00-00:00
Scurtă descriere: Persoana dinamica si sociala, dornic de a ajuta si de a socializa cu jucatorii, punctual si serios, absolvent de liceu, lucru ce imi va permite sa fiu activ pe joc.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Consider ca sunt potrivit pentru gradul de [H] deoarece experienta in domeniu ma recomanda, fiind fost membru din echipa unor alte servere private ca si [H]. La momentul actual, fac parte din echipa unui server privat cu gradul de [H], dar din motive personale si datorita colectivului acelei echipe, am decis sa ma retrag din activitate. Motivul pentru care vreau sa fac parte din echipa, este ca sunt un jucator destul de vechi pe acest server, cunoscandu-l aproape in totalitate, fiindu-mi destul de usor sa ajut jucatorii noi, cat si pe cei mai "vechi". Motivul pentru care am doar 5100 de minute pe acest caracter, este deoarece mi-am dedicat timpul in totalitate postului de [H] pe fostul server.
8-)
User avatar
Sour
Posts: 2
Joined: 08 Sep 2019, 17:28

Nume în joc: Koppa
Prenume: Tony
Vârstă: 18 ani
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Tony ⚡#4409
Minute petrecute pe joc: 8600 de minute
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Pot sta pe joc cel putin 4-5 ore ziua (dupa-amiaza in mare parte) , noaptea sunt activ pana la ora 4-5 dimineata, poate si mai mult .
Scurtă descriere: Sunt o persoana activa pe serversi sunt foarte sociabil, imi place mult serverul, nu ma joc de foarte mult timp, dar am invatat tot serverul in vreo saptamana, imi place sa ajut persoane, mai ales cele incepatoare, din acest motiv fac aceasta cerere.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Am avut block-chat, m-a omorat un tovaras si l-am injurat , dar probabil persoana care mi-a dat mute nu a stiut ca ne cunoastem :lol:
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Fac aceasta cerere pentru a deveni helper si a face parte din Staff deoarece sunt o persoana care raspunde la orice pm, detesc persoanele care imi raspund dupa ore. Imi place sa comunic cu persoanele care au nevoie de ajutor/intrebari legate de server .
User avatar
Frank
Posts: 7
Joined: 24 Jan 2019, 15:16
Location: [A]Migos
Contact:

Nume în joc: ImFrank
Prenume: Albert
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: A $ A P Frank#2704
Minute petrecute pe joc: 12.000 (doar pe caracterul actual)
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 7-8 ore, orice perioadă a zilei.
Scurtă descriere: Activez pe acest joc de ani buni, dar mai ales mi-am petrecut o perioadă de 4-5 ani în diverse echipe, având diferite rank-uri, de la Chat Moderator, Helper până la Team Manager, Game Administrator. Știu acest server cap-coadă, în spatele unor evenimente/sisteme/etc. stau la bază inclusiv idei ce îmi aparțin.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Da, am fost blocat, motivul este cunoscut de către administratori.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Chiar dacă am făcut greșeli în trecut, nimic nu este de neiertat atâta timp cât îți păstrezi un comportament decent. Consider că îndeplinesc fără nicio problemă toate cerințele impuse, de altfel mă descurc într-un dialog în engleză/franceză. Stăpânesc bine gramatica, nu am greșeli de exprimare/ortografie, Iar ca și temperament pot gestiona orice fel de situație.
Cum fiecare avem unele calități/abilități numite ”talente”, al meu pentru Metin este cel dedicat dezvoltării. Cu asta mă ocup de o grămadă de timp, fiind și Moderator/Dezvoltator pe Just4Metin, cunoscutul Forum dedicat acestui joc. Contra-cost am lucrat cu o grămadă de servere, nu am să dau nume pentru a evita orice fel de reclamă. Acestea fiind spuse, consider că experiența și imaginația mă recomandă pentru a fi de folos în echipa Rodnia.
User avatar
codrut567
Posts: 1
Joined: 08 Sep 2019, 21:28

Nume în joc: Reyo
Prenume: Codruț
Vârstă:20
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Codrut#2058
Minute petrecute pe joc:16932
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Pot să stau intre 6-8 ore însă sunt zile si zile .
Scurtă Descriere : O scurtă descriere, sunt o fire directă, nu mi plac ocolisurile, imi place ca totul să fie fix pe fix, de aceea cer doar @respectă-mă și te respect @ . Si in legătură cu limba, sunt cunoscător de limbă engleză si putină spaniolă .
User avatar
Coxat.
Posts: 4
Joined: 14 May 2019, 17:34
Location: Everywhere

Nume în joc: Flexat
Prenume: Andrei
Vârstă: 20
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Coxat.#9779
Minute petrecute pe joc: 38k pe caracterul principal, 20k pe celelalte conturi
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Intre 2-16 ore, programul fiind variabil
Scurtă descriere: Ma numesc Andrei, sunt un tip de treaba, glumet si mi place sa comunic.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pentru ca pot ajuta pe cei ce au nevoie de raspunsuri si pot aduce un ajutor staff ului echipei,
Image
E39 OWNER
Image
No, No, No
Image
User avatar
optimus2000001
Posts: 1
Joined: 12 Sep 2019, 18:47

Nume în joc: No5
Prenume: Alex
Vârstă: 18
Adresă de Discord (obligatoriu)*: AlexGeorgescu#8950
Minute petrecute pe joc: 12506 ( pe caracterul No5)
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): pot sta intre 3-15 ore/zi in functie de ce program am
Scurtă descriere: Salut numele meu este Alex Georgescu si sunt din Calarasi.
Sunt o fire pozitiva, imi place sa ajut atunci cand am posibilitatea, sunt foarte calm, imi place sa cunosc persoane noi, am o fire perfectionista si pun mult accent pe detalii.Despre mine sunt elev in clasa a 12 a, imi place sa ma dau pe role in timpul liber si sa ies cu prietenii.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu am avut antecedente
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Am o experienta de peste 7 ani pe diferite servere private, sunt calm si atent, prefer sa intreb la randul meu decat sa dau raspunsuri gresite atunci cand nu sunt sigur de o intrebare, apreciez ordinea si linistea pe server si mi as dori sa aduc contributie serverului alaturi de voi.Sunt vorbitor de limba engleza (nivel mediu-avansat) am experienta ca helper si pe alte servere si consider ca sunt capabil sa fiu si pe acest server.
User avatar
razvanrazvan221
Posts: 1
Joined: 08 Sep 2019, 22:19
Location: Germany

Nume în joc: xKillzy
Prenume: Marian
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: rAZVAN#3739
Minute petrecute pe joc: 17419
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Stau cam 19din24 ore pe servar online stau foarte mult!
Scurtă descriere: Vorbesc foarte bine engleza,germana ..sunt un om de treaba ,ajut oameni chiar lucrez cu oameni !
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Da am avut banat un cont pe motiv ca am avut hack.. dar va jur ca nu am avut nu am folosit asa ceva niciodata...
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Fiindca stau foarte mult activ pe servar si imi place acest servar .. ajut in fiecare zii 5-7 playeri cu diferite raspunsuri!Si mi-ar place sa fac parte din acest staff
User avatar
Sevraj
Posts: 2
Joined: 16 Jul 2019, 02:48

Nume în joc: Sevraj
Prenume: Bogdan
Vârstă: 17 ani
Adresă de Discord (obligatoriu)*: NoLimit#8792
Minute petrecute pe joc: 18852 minute
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): de la ora 10 până pe la ora 3. Minim 2 ore, maxim 8 ore
Scurtă descriere: Cunosc bine limba engleză, învăț în Londra de 2 ani. Am o fire calmă, am simțul umorului super dezvoltat dar și când vine vorba treabă o să mă ocup cu seriozitate.
Ai avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu, nu am avut antecedente nici pe server-ul de discord nici în joc.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Mă consider potrivit pentru această funcție pentru că știu că-i pot face față și le pot oferi jucătorilor atât noi cât și vechi un gameplay cât mai plăcut.
User avatar
Petru
Posts: 84
Joined: 04 Feb 2019, 12:00
Location: Rodnia2
Contact:

Recrutările sunt închise. Helperii aleşi sunt disponibili pe joc pentru orice întrebare.
Mulţumim tuturor pentru interesul manifestat!
Image
Locked