Anunţ Biolog

User avatar
cristianBanZai
Posts: 1
Joined: 22 Aug 2019, 18:14

Numele de pe Joc- BanZai
Misiune Biolog- Aripile lui Nephrite- le-am terminat odata si au reaparut dupa mentenanta de pe data de 22.08.19
Au disparut Bonusurile, DA sau NU - nu stiu dar nu inteleg daca am terminat-o odata de ce imi apare din nou s-o fac
User avatar
123456a
Posts: 3
Joined: 10 Aug 2019, 15:59

Nume Caracter: Semper
Misiunea/Misiunile Biolog:Toate mai bine spus , cand o sa fac ce imi apare acolo o sa apara si misiuniile de la Seon .. deja imi apar cele 3 la Seon .
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): Nu am nici cea mai vaga idee
PROBLEMA A APARUT LA BATTLE PASS (AUGUST)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
KAZIM
Posts: 1
Joined: 31 Jul 2019, 19:28

Nume Caracter: CAPSUNEL
Misiunea/Misiunile Biolog - Am dus cele 30 de tablite pentru prima misiune si dupa nu-mi mai da voie sa fac absolut nimic,nici click pe biolog,nici sa vad ce misiune am next. NIMIC,NIMIC! HELP.
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): Nu stiu daca am primit recompensa pentru prima misiune.
User avatar
georgiana12055
Posts: 1
Joined: 16 Aug 2019, 14:12

Numele caracterului: Maleficent
Mi s-au resetat absolut toate misiunile de la biolog si acelasi lucru s-a intamplat si cu misinuile de vanatoare de lv 10, 20, 40, 50, 60, 90, 100 si 110.
Nu cred ca mai am bonusurile pentru ca se simte diferenta dar nu stiu exact cum sa vad daca le mai am sau nu.
Sper sa se rezolve curand... Nu mi se pare ok sa refac misiunile..
User avatar
narcotiqzew
Posts: 1
Joined: 29 Aug 2019, 05:39

Nume Caracter: NARCOTIQ
Misiunea/Misiunile Biolog Misiunea cu tablitele tugy
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu):De disparut nu stiu daca a disparut..
Faza e in felul urmator. Am facut prima misiune si dupa asta la catva timp a inceput sa imi dea ca am timp de asteptare 3-4 ore si la obiectul pe care trebuie sa l duc fiind ceva gen aripi lui nephrite.. Faza este ca la un mom dat au aparut iar tablitele ca si cum nu as fi facut misiunea, si am mai si bagat 5-6 monoacle uitand ca e facuta de vreo 2 zile.. daca nu intelegeti exact pm in joc
User avatar
ionutionut99
Posts: 2
Joined: 14 Aug 2019, 22:43

Nume Caracter: Ionuc
Misiunea/Misiunile Biolog : Tablitele Tugyis;Ramurile rosii;Insemnele liderilor;Bijuterie rea vointa ; Bijuterie intelepciune (am dus 10), Aripa lui Nephrite, Fragment Hydra, Bucata de smarald
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): din cate am observat, bonusurile pvp au ramas, dar cele pvm nu, pt ca dau cu 4k mai putin pe hit, deci banuiesc ca bonusurile care lipsesc sunt : 5% viteza atac,50 val atac,6% viteza de atac, 10% marirea pagubelor date,10% reducerea pagubelor primite,10% aparare magica, 10% rezistenta vs skill , 5% paguba medie ,10% rez otrava.
Cum s-a intamplat? Am intrat la razador, si mi-a intrat pe ecran mesajul "Felicitari, tocmai ati atins nivel 120...." si dupa mi-a intrat iar misiunea cu Chaos si Nephrite.
User avatar
goga1e
Posts: 1
Joined: 30 Aug 2019, 22:05
Location: Botoșani
Contact:

Nume Caracter: Goga1e
Misiunea/Misiunile Biologmi sau resetat si misiunine de la biolog si seon si mia disparut si bonusurile cu biologu si seonu dadeam 50k+ in metine acum dau 38 cu aceleasi iteme
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu):da
User avatar
Fr0zeNN
Posts: 2
Joined: 25 Aug 2019, 15:03

Nume Caracter: Jaker
Misiunea/Misiunile Biolog: Tablitele
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu):Da
User avatar
Fr0zeNN
Posts: 2
Joined: 25 Aug 2019, 15:03

Nume Caracter: AngelGmRo
Misiunea/Misiunile Biolog: Tablitele si cred ca si cele de la seon
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu):Da
User avatar
marius1531
Posts: 1
Joined: 03 Sep 2019, 16:56

Nume Caracter: Dimond
Misiunea/Misiunile Biolog: Tablitele
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu):Da
mi-a reaparut misiunea de biolog cu tablitele si toate misiunile de vanatoare...
Locked