[H] - Recrutări - Devino parte din echipă!

User avatar
rev6th
Administrator
Administrator
Posts: 122
Joined: 11 Feb 2019, 13:35
Location: 到处

Image




Dragi jucători,

Echipa noastră este într-o continuă campanie de recrutare a jucătorilor "unicorn", care dispun de determinare şi timp liber pentru a ne ajuta să ne ducem la bun sfârşit misiunile din spatele cortinei. Suntem în căutare de oameni activi, dornici să îmbunătăţească calitatea jocului, persoane calme, răbdătoare, care pot media cu uşurinţă diverse situaţii conflictuale şi care să nu dea curs altora.



Image


- Oferirea de răspunsuri în "PM" la întrebările jucătorilor.
- Sancţionarea jucătorilor care nu respectă regulamentul chat-ului.
- Raportarea de jucători care utilizează programe ilegale.
- Raportarea de bug-uri (găsite de jucători sau de către ei însăşi).
- Transmiterea sugestiilor proprii/ale jucătorilor către superiori.



Image


- Helperii vor acea acces la comenzi pentru a asigura liniştea în joc.
- Helperii vor primi salariu (în MD - Monede Dragon), săptămânal, în funcţie de activitate (minute petrecute pe joc + implicare în buna funcţionare a server-ului).
- Helperii dispun de bonusuri în funcţie de implicare, campanii ce ţin de activitatea în plus, pe lângă responsabilităţile prestabilite.


Image


1. Vârsta minimă este de 17 ani.
2. Folosirea corectă a limbii române.
3. Limba engleză este obligatorie (un nivel decent, conversaţional). Cunoaşterea altor limbi precum: germană/turcă/poloneză/italiană/franceză etc. este contituit un avantaj considerabil.
4. Minim 6k minute petrecute pe server.
5. Cunoaşterea regulamentului serverului şi respectarea acestuia.


Dacă consideri că eşti potrivit pentru acest grad, te rugăm să laşi un reply în acest topic, conform următorului model:
Nume în joc:
Prenume:
Vârstă:
Adresă de Discord (obligatoriu)*:
Minute petrecute pe joc:
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):
Scurtă descriere:
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:

Image


Acesta se va desfăşura într-o conversaţie privată, în care vom analiza fiecare jucător selectat pentru postul de helper, îi vom testa cunoştinţele legate de server + capacitatea de a întreţine o conversaţie.
Cei selectaţi pentru interviu vor primi add pe Discord, iar calitatea interviului va desemna întocmai cine va intra în Staff.
Interviul va conţine o serie de întrebări din joc (drop, în special).


*Cererile vor rămâne deschise o săptămână.
User avatar
SkeeN
Posts: 4
Joined: 12 Jun 2019, 18:48

Nume în joc:SkeeNNN.
Prenume:Ionut.
Vârstă:18
Adresă de Discord (obligatoriu)*:SkeeN#1560
Minute petrecute pe joc:7549.
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):de la 13:00 pana la 17:00 si de la 21:00 pana la 01:00 noaptea. (8H)
Scurtă descriere: Salut sunt un om sincer ,de baza care incearca sa ajute cu ce poate .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu n am avut.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Fiindca am fost de mai multe ori intrebat de playeri de lvl mai mic (vazand ca am lvl mare)informatii legate despre srv , iar ca H ar fi mai usor sa ma gaseasca pentru informartii utile.
User avatar
Clone
Posts: 65
Joined: 16 Jun 2019, 11:09
Location: Hidden

Nume în joc: Clone
Prenume: Silviu
Vârstă: 17
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Clone#8932
Minute petrecute pe joc: 17,370
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Pe timp de vara pot sta intr un interval larg 08:00-18:30, pe timpul scolii, 15:50-01:00.
Scurtă descriere: Sunt o persoana calma, dornica intotdeauna de a ajuta, am ajutat multe persoane de cand ma joc acest joc, cu diverse iteme, sfaturi, raspunsuri la intrebari. Am un temperament calm, rabdator, responsabil. Sunt saritor si gata intotdeauna sa ajut cu tot ce pot.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Consider ca sunt potrivit pentru gradul de Helper, deoarece sunt o persoana calma, stapana pe sine si mereu pe situatie, dornica de ajutor, responsabil si mereu dornic de munca. Am un temperament linistit si fac foarte bine fata fiecarei situatii. Detin deasemena o larga gama de informatii in ce priveste jocul
Last edited by Clone on 16 Jul 2019, 20:07, edited 1 time in total.
Image
ImageClone#8932
User avatar
Lux2001
Posts: 1
Joined: 16 Jul 2019, 19:26

Nume în joc:Lux69
Prenume: Dragan
Vârstă: 18
Adresă de Discord (obligatoriu)*: 69DeVise#9908
Minute petrecute pe joc: 7394 ( Si mai am pe alte conturi , de exemplu de farmat ,mai am cate 2 k , 3k .
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Minim 6 ore pe zi , maxim 20 ( de la 13:00 - 5:00 Dimineata ) ( Foarte activ )
Scurtă descriere: Salut , sunt Dragan , am 18 ani , sunt din Timisoara , imi place foarte mult acest joc , si de aceea ofer multa activitate , am inaltimea de 1.90 , sunt civilizat , corect .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: NU.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pentru ca vreau sa ajut acest server , sunt foarte activ , sunt corect , pot opri conflicte , am un vocabular corespunzator.
User avatar
oprearazvan17
Posts: 2
Joined: 14 Jul 2019, 13:37
Location: Ploiesti
Contact:

Nume în joc: jKCALM
Prenume: Razvan
Vârstă: 17, in curand 18.
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Razvan #5570
Minute petrecute pe joc: +7000 cu alte conturi : https://imgur.com/a/LCGyUhL
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): In urmatoarea saptamana voi fi plecat, dupa 28 iulie pot fi online incepand cu ora 12-13 pana noaptea 3-4
Scurtă descriere: Un baiat calm care cauta sa aplaneze mereu situatii , sa aduca oamenii aproape.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Am ceva vechime pe serverul acesta , cunosc destule lucruri incat sa fiu capabil sa fac fata , am mai jucat si acum cateva luni dar din cauza examenului de bacalaureat n am mai avut timp asa ca am dat toate itemele playerilor incepatori ( de acolo cele 3200-3300 minute pe RazvaNNNN) . Cel mai important este ca imi place sa ajut , de fiecare data cand vad o intrebare in chat iau initiativa si dau PM incercand sa l ajut pe playerul respectiv ,mi ar face placere sa fac parte din echipa ,multumesc !
User avatar
TZG
Posts: 13
Joined: 22 Apr 2019, 17:14

Nume în joc: xTZG
Prenume: Alin
Vârstă: 23
Adresă de Discord (obligatoriu)*: TZG#1039
Minute petrecute pe joc: 55000 +
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Sa zic sincer nu dispun de atat de mult timp liber, 1-3 ore in timpul saptamanii, 3-5 ore in weekend
Scurtă descriere: Din Bucuresti, imi place sportul foarte mult, ambitios, indraznet
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pe langa cele mentionate in descriere, consider ca sunt o fire calma, plin de rabdare, sunt dispus sa ajut la evolutia aceatui server pentru ca imi place mult si totodata consider ca are un potential imens.
User avatar
qwere21
Posts: 2
Joined: 08 Jul 2019, 16:12

Nume în joc:AlexSeen
Prenume:Alex
Vârstă: 25
Adresă de Discord (obligatoriu)*: AlexSeen#2249
Minute petrecute pe joc: 16.500
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Cursul săptămânii 6-8 ore. (16:00-01:00). Weekend 6-8 ore nu am interval stabilit nu muncesc în weekend.
Scurtă descriere: Sunt o fire calmă, responsabilă uneori încăpățânat, nu mereu atunci când necesită.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Da/Ban. Am fost acuzat că folosesc programe ilegale.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Sunt dornic să ajut comunitatea pentru a se dezvolta, să mențin un echilibru atât în joc cât și pe forum dacă este necesar.
Last edited by qwere21 on 19 Jul 2019, 10:28, edited 2 times in total.
User avatar
BabySebi
Posts: 13
Joined: 09 Jul 2019, 00:11

Nume în joc: KanezuMDFK
Prenume: Andrei.
Vârstă: 17 in o luna.
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Kanezu#0479
Minute petrecute pe joc: https://imgur.com/Fad1iYo ( 11.185 minute )
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): in jur de 10-12 ore. de la 13:00 pana pe la 02:00-03:00 , asta daca nu intervine ceva si nu pot sta online.
Scurtă descriere: Sunt o persoana calma , intelegatoare , rabdatoare,sociabila si glumeata ( cand este cazul ) :D
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu am avut nici block-chat nici ban de cand ma joc pe acest server.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Consider ca sunt potrivit pentru gradul de [H] , deoarece sunt o persoana sociabila cat si rabdatoare si cred ca , asta este un " plus " pentru acest grad.
User avatar
NarutoOwO
Posts: 24
Joined: 15 Mar 2019, 23:08
Location: Bucuresti

Nume în joc:NarutoOwO
Prenume: Alex Florin
Vârstă: 22
Adresă de Discord (obligatoriu)*: NarutoOwO#5793
Minute petrecute pe joc:41175
Câte ore poţi sta pe joc Intervalul orar : 09-12 si 18-24
Scurtă descriere:
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban):Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Am fost H si acum 2 luni. Consider că si in momentul de față raspund la pm-urile jucătorilor si ii ajut. Imi doresc foarte mult sa imi echivalez aptitudinile de H si sa evoluez alături de o echipă minunata si dinamica. Stiu jocul 100% si nu imi permit ca a doua oară sa mai dau greși. In perioada in care am fost H am ajutat mult comunitatea si multa lume stie ca am fost capabil. Imi pare extrem de rau ca atunci am căzut într-o capcană si nu se va mai repeta.
P.s succes Tuturor. ❤😇😊
[youtube]https://youtu.be/S-wSOdZPKhk[/youtube]
User avatar
Wylde
Posts: 2
Joined: 13 Feb 2019, 21:23

Nume în joc: Wylde
Prenume: Laurențiu
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: ⦃ ɋⱠⱥǔ ♯ Deathcore ⦄#1337
Minute petrecute pe joc: aprox. 6500 (în total pe 3 caractere).
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): În vacanțe, weekend-uri pot sta începând cu 5 ore până la 8-9 (de la 14:00-7:00 dimineața următoare cu pauze), foarte mult și noaptea, în rest 5-6 ore de la 14:00 pana la 00:00.
Scurtă descriere: Sunt din Cluj, îmi place să-mi peterec o foarte mare parte din timp pe pc să mă joc diferite jocuri, stream-uri, etc, îmi place să fac design și stau foarte mult pe Discord. :lol:
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu, nu am avut.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Ca și toți ceilalți deoarece vreau să ajut, fiindcă stau foarte mult și noaptea când nu sunt foarte mulți membri staff online, așa că îi pot ajuta eu pe cei ce au nevoie de ajutor, plus în toate minutele mele jucate, am dobândit o "cultură generală" a server-ului destulă pentru a o împărtășii cu ceilalți.
Wylde from Hell!
Image
Locked