[H] - Recrutări - Devino parte din echipă!

User avatar
Loksfac123
Posts: 3
Joined: 09 May 2019, 22:21

Nume în joc: calicali
Prenume: Calin
Vârstă: 20
Adresă de Discord (obligatoriu)*: calicali#8485
Minute petrecute pe joc: 15k.
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 8 ore, ori noaptea ori ziua.
Scurtă descriere: Sunt o persoana foarte calma si descurcareata, putin grabita dar si foarte isteata si sociabila.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Deoarece doresc sa ajut serverul in orice mod pot pentru a-l vedea cum creste si pentru ca oricum o gramada de playeri de level mic ma intreaba lucruri legate de server deci trebuie doar sa ma oficializez :).
User avatar
fortzapoli12
Posts: 4
Joined: 17 Apr 2019, 02:30

Nume în joc: HeartAttack
Prenume: Sergiu Daniel
Vârstă: 25
Adresă de Discord (obligatoriu)*: OmuCutit ?#1275
Minute petrecute pe joc: 45904
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): depinde de programul de la munca.
Scurtă descriere: Nu stiu ce sa va spun mai exact, as vrea sa va dati voi cu parerea :)
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: 1 singura data mute de 10 minute
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Primesc zi de zi pm-uri de la playeri, si sunt chiar multe cu diferite intrebari si sfaturi in legatura cu jocul eu 10k minute le am de pvp si 30k de farmat deci stiu acest server ca si in palma sincer :)
User avatar
taviboss321
Posts: 1
Joined: 29 May 2019, 23:11
Location: Cluj Napoca

Nume în joc: xR0uther
Prenume: Mircea
Vârstă: 22 ani
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Tom Haws
Minute petrecute pe joc: mai mult de 6.000, n-am posibilitatea acum sa intru sa vad, ca sunt la munca. :))
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): minim 2ore/maxim 8ore
Când am de mers la muncă dimineața, de la 08 la 10, și seara de la 22:30 la 01-02
Când nu muncesc: 8ore sau mai mult/puțin/zi. Starea mea Online pe server, depinde de programul meu, dar oricum...i'l make it worth it. 😂
Scurtă descriere: Obsedat de corectitudine și ordine. (poate s-a observat). Sunt deschis, vorbăreț, și pot vorbii despre orice, dând oricât de multe arumente privind un anumit subiect, depinzând de baza subiectului + importanța acestuia. Îmi place să ajut oamenii nevoiași în joc, prietenos cu toți, nu vorbesc urât. ☺️ Cât despre mine, in real life, same things. Doar că sunt și bucătar și sef de tură la un restaurant cu specific japonez. Need more? ASK. 🤔
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Da, de două ori chiar. O dată, când m am apucat am folosit un boot format din auto-click programat (autoclicker by MurGee cu licență) pentru a farma in Valea Rodnia... + un auto pick up injectat in client. 🙄 Am luat ban pe acel cont, jucasem pe el 3 zile pe el, logic cu hack. Prostia mea, ca dupa o saptămână să mă reapuc pentru că îmi plăcea serverul. 😂 La doua zile după am donat pentru VIP, și sabie PVM, că aveam nevoie de un + la farm. De acolo? M am ridicat. Și am m-ai primit o data, pentru un cinflict cu SelleRoyal, ea zicea că am hack, or something. Iar SGX a făcut video, și apareau ciudat atacurile mele. 🤔 Am făcut cerere pe forum pentru debanare, și s-a recurc la mai multe opinii din partea multor oameni pentru a decide dacă a fost hack, sau bug vizual, aparent a fost bug. Ca din clipa când am fost banat pe bună dreptate, pentru folosirea programelor interzize pe server, m-am oprit din a le folosii. :)) Era prea fain serverul, just that.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Că-mi place să mă implic în buna funcționare a serverului, sau in general in orice, chit ca nu-mi este locul acolo, eu mă bag să ajut, și am zis că... Why not? Dacă tot ar putea fii recunoscute "eforturile" mele, de ce să nu optez pentru H? Merge incercat. Și... Am norocul de a descoperii multe bug-uri de pe server. Adică nu multe.. Dar am raportat vreo 4, de când joc. 🤔 Hope for the best! Thanks!
User avatar
Flo
Posts: 23
Joined: 14 Feb 2019, 11:55

Nume în joc: xD4ggeR
Prenume: Florin
Vârstă: 24
Adresă de Discord (obligatoriu)*: iamsuperflo#3212
Minute petrecute pe joc: 50k http://prntscr.com/oiwhno
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): De obicei stau minimum 4-5 ore, în intervalul orar 10:00-22:00, dar poate să difere în funcţie de ce am de făcut în anumite zile.
Scurtă descriere: Şaten, ochi albaştri , sarcastic la nevoie, friendly, atent la detalii şi greu de enervat :>
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nievăr !
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Whew.. Asta e mai easy. Păi, după ce m-am jucat o bună perioadă pe server şi am decis să încerc să intru în echipa jocului , pentru că aşa mi-ar fi mai uşor să pot răspunde la întrebări , decăt să vânez întrebările de pe strigă. Vreau să ajut comunitatea în timpul meu liber ,pentru că e un mod plăcut de a-mi petrece timpul.
Image
Image
Image
User avatar
Sevraj
Posts: 2
Joined: 16 Jul 2019, 02:48

Nume în joc: Numele contului principal ce il detin e Sevraj
Prenume: Bogdan-Florin
Vârstă: Am 17 ani
Adresă de Discord (obligatoriu)*: NoLimit#8792
Minute petrecute pe joc: Pe caracterul cu numele Sevraj am 9869 de minute jucate, 932 minute pe xSevraj, 4761 de minute pe LuckFarmer si 1656 de minute pe FarmerLimit.
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Am extrem de mult timp liber, pot sta de la 21:00 pana la 6:00-7:00 dimineata, mai pe scurt o sa fiu online noaptea. Dar poate sa difere in caz de apare ceva.
Scurtă descriere: Well... Sunt o persoana creativa, onesta, mereu am chef de viata si nerabdator sa invat skill-uri noi, sunt devotat si serios cand vine vorba ca am de completat un task dar chiar si asa am un simt al umorului grav dezvoltat.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu, nu am avut pana acum antecedente pe joc.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Ma simt potrivit pentru gradul de helper pentru acest server deoarece vreau sa ajut playeri oferindu-le un gameplay cat mai placut fara hackers sau injurii pe chat atat global cat si local. Cunosc atat jocul cat si server-ul ajutandu-ma sa raspund la intrebarile playerilor cat mai eficient rapid.
User avatar
Ribacu
Posts: 1
Joined: 29 Jul 2019, 11:57

Nume în joc: Ribacu
Prenume: Florin - Flavius
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: ✪SanGerica (Ribacu)#2357
Minute petrecute pe joc: 12.500
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Nu am un program dar pot sta mult pe server in principal intre orele 10 si 22 dar am zile care stau mult mai mult :ugeek:
Scurtă descriere: Sunt o persoana deschisa sa ajut alte persoane care au nevoie de ajutorul meu , sunt viitor student la facultate si locuiesc in Bucuresti
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Consider ca sunt potrivit pentru acest grad deoarece petrec foarte mult timp pe server si comunic cu multi playeri , in 12 500 de minute am avut timp sa cunosc server-ul foarte bine :D
User avatar
rev6th
Administrator
Administrator
Posts: 122
Joined: 11 Feb 2019, 13:35
Location: 到处

Helperii acceptaţi au fost adăugaţi pentru a răspunde întrebărilor şi problemelor jucătorilor şi pentru a menţine o atmosferă liniştită pe server.
Îi puteţi găsi şi pe joc pe cei noi!

Mulţumim tuturor pentru interesul manifestat.
Locked