Căutăm dezvoltatori pentru joc

Locked
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 362
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Dragi jucători, dată fiind creșterea exponențială a numărului de jucători dar și a serverulu în sine, avem nevoie de oameni capabili și serioși care să facă parte din echipa noastră.

Căutam dezvoltatori pentru joc care:
  • să ajute cu idei pentu joc
  • să întocmească ghiduri
  • să ajute cu îmbunătațirea jocului în ansamblui
  • să posede cunoștiințe despre e în spatele unui server de metin
  • să posede cunoștiinte despre platformele de administrare
Ținând cont că acest post constă în seriozitate noi suntem dispuși să vă platim.

Model de înscriere:
Nume real:
Nume în joc:
Ce cunoștiinte am:
Ce pot oferi acestui server:
User avatar
w3b
Posts: 6
Joined: 21 Jan 2019, 08:55
Location: Timisoara
Contact:

Nume real: B. Bogdan Adelin
Nume în joc: w3b
Ce cunoștiinte am: Sincer să fiu cunoștințele mele în materie de serverside și clientside au cam putrezit deoarece au trecut mulți ani de când nu am mai lucrat la un server de metin sau client. Cunoștințele mele s-au cam prăfuit dar asta nu înseamnă că nu pot ajuta, învăț orice chestie foarte repede și încă mai am cunoștințele de bază.
Ce pot oferi acestui server: Pot oferi noi idei de îmbunătățiri, bine; nu acum pe moment că nu am venit cu tema scrisă de acasă, dar pe parcurs mă voi gândi la diferite chestii ce v-or putea ajuta jocul să se dezvolte mult mai bine.

P.S: Încă le mai am cu phpBB :D pasiunea mea ”forumurile” :))

Best regards,
w3b
Image
Image
User avatar
Spain
Posts: 32
Joined: 19 Jan 2019, 20:16
Location: În brațele Alinei
Contact:

Nume real: Denis
Nume în joc: Spain
Ce cunoștiinte am: administrare forum, cunoștințe de metin vaste cu experiență în metin de aproximativ 10 ani și în echipa a diverse servere de peste 3-4 ani, timpul și răbdarea pentru întocmirea unor ghiduri complexe, precise și bine-realizate, cunosc ce se află în spatele unui server și unui client dar nu foarte mult, în caz că e nevoie pot învăța foarte rapid, basic urile și nu numai le cunosc, după cum se poate vedea îmi dau cu părerea și ofer idei constant asupra îmbunătățiri serverului și modului de joc.
Ce pot oferi acestui server: Sprijin, idei, material ajutător pentru ceilalți și suport jucătorilor.
nothing seems to make me feel ok
User avatar
Frank
Posts: 7
Joined: 24 Jan 2019, 15:16
Location: [A]Migos
Contact:

Nume real: Albert
Nume în joc: Garu
Ce cunoștiinte am: Dezvoltarea gameplay-ului prin evenimente inexistente pe alte servere, idei pentru update-uri, pot organiza ghiduri pentru forum explicite, cunoscând server-ul . Suport tehnic mai slab, sunt dispus să învăț, dar nu am baze puternice în acest domeniu .
Cât despre contribuția adusă în acest grad, ținând cont că asta fac de câțiva ani cred că mă pot descurca la așteptările echipei .
Ce pot oferi acestui server: Dețin resurse (gr2, dds etc.) ce pot fi folosite pentru update-uri, acestea nu se găsesc în public oriunde, le-am strâns cu greu pentru ideile mele .
User avatar
LuciaNNN.
Posts: 4
Joined: 19 Jan 2019, 23:45

Nume real: Cristea Gabriel-Lucian.
Nume în joc: LuciaNNN.
Ce cunoștiinte am: In prezent am ceva cunostinte php, si as dori sa va ajut cu site-ul, deoarece am observat ca unele functii nu functioneaza cum trebuie. Am cunostinte php cat si database pentru a adauga noi functii pe site.
Ce pot oferi acestui server: Noi functii ale site-ului pentru al face mai atractiv, si schimbare de design.
User avatar
cristina3528
Posts: 2
Joined: 23 Feb 2019, 23:32

Nume real: Dima Ionela Cristina
Nume în joc: qDimaa
Ce cunoștiinte am: Sincera sa fiu, nu am foarte multe cunostinte in administrarea unui server de metin(invat repede), dar ma pot ocupa de cu totul alte lucruri.
Ce pot oferi acestui server: Dat fiind faptul ca am jucat pe numeroase servere, am invatat cu ce se mananca un metin. De asemenea, am in plan niste ghiduri si propuneri pentru imbnatatirea serverului. Daca imi permiteti, sper sa fiu de folos serverului
User avatar
nicumetin
Posts: 4
Joined: 23 Jan 2019, 16:13
Location: Constanta, Romania

Nume real: Rosu Nicusor
Nume în joc: DigBicky
Ce cunoștiinte am: Cunostinte tehnice, nu am. Insa, ma pricep la oameni si la comunitati in special.. adica, fiind si-ntr-un partid politic, o facultate.. pot spune ca sunt bun la oameni.
Ce pot oferi acestui server: Pot indeplini cele 3 puncte :-să ajute cu idei pentu joc
-să întocmească ghiduri
-să ajute cu îmbunătațirea jocului în ansamblui
O fac oricum, adica am postat pe forum de atatea ori.. poate idei constructive, poate aberatii.. Dar, cum spun si in partid membrilor mei, nu exista idei proaste. Poate zic eu o tampenie, dar inspir pe altcineva si fiind atatia pe forum scoatem de-o idee buna ca sa multumim majoritatea. Cum zicea si Destiny si alte milioane de oameni. Nu poti multumi pe toata lumea.. Nici pizza nu a reusit toata populatia sa o manance, si pizza e cel mai popular fel de mancare. Cheers.

P.S. : O fac si moca, din placere.
Locked