[RECRUTARE] Echipă Testeri

User avatar
rev6th
Administrator
Administrator
Posts: 122
Joined: 11 Feb 2019, 13:35
Location: 到处

Am trimis câte o cerere fiecăruia pe discord! Lăsaţi-mi un mesaj acolo!
User avatar
lonelykangaroo
Posts: 1
Joined: 24 Jun 2019, 19:09

Prenume: Mihai
Nume în joc: Kangaroo
Experiența Metin2: Joc metin2 de prin 2009-2010, am jucat prima oara pe ro, dupa m-am mutat pe private. In anii acestia (2009-2019) am jucat cu pauze metin2, nu incontinuu.
Discord (obligatoriu): Mihai#9274
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): De jucat ma joc destul de mult, in principal pot sta in fiecare seara dupa ora 20 cam pana pe la 00-01. In restul zilei, daca nu am ceva treaba de facut, sau activitati (scoala de soferi), pot sta si atunci.
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA
Alte cuvinte: Tin sa precizez ca nu joc de mult timp pe acest server (banuiesc ca pot fi numit newbie), dar imi doresc sa ajut cu ce pot.
User avatar
stephan
Posts: 1
Joined: 24 Jun 2019, 20:22

Prenume: Stefan
Nume în joc: Stephan24
Experiența Metin2: de cel putin 10 ani cat in metin si cat staff
Discord (obligatoriu): Stephan. #4792
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): in timpul acesta aprox. intre orele 12-18
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): da
Alte cuvinte:Doresc sa fac parte din staff pentru a ajuta serverul ,recunosc încă nu știu toate detaliile de pe server dar le voi învață ușor ușor .
Image
User avatar
Dizy
Posts: 6
Joined: 24 Mar 2019, 09:14
Location: Ludus, Mures
Contact:

Prenume: Mă numesc Ionel.
Nume în joc: Dizy respectiv DizyFaker, acesta find farmerul.
Experiența Metin2: Pot spune ca restul jucătorilor cã am 9 ani experiență, 8 ani experiență, dar nu. Eu joc Metin2 din anul 2008, știu bine pentru că în România încă nu a apărut Metin2 și mă jucam la un prieten acasă. Dar în acest interval, am avut pauze de o luna, un an, și dacă ar fii să acumulez toate zilele mele de Metin2, pot zice că am aproximativ 5-6 ani.
Discord (obligatoriu): DizyFaker#4699
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): Nu știu sincer, pentru că nu pot vedea în viitor și să zic că am sau nu am planuri. De multe ori sunt on toată ziua 08:00-21:00, dar sunt zile când sunt on doar de dimineața, sau când sunt on doar seara. Vorbim și încercăm să vedem dacă ajungem la o înțelegere.
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da.
Alte cuvinte:Succes!
User avatar
FarmerC
Posts: 1
Joined: 05 Oct 2019, 18:53

Prenume:Andrei
Nume în joc:NowYouSeeMe
Experiența Metin2:8 ani , eu m-am ocupat mai mult de servere de metin in partea c++ Si python mai de mult am avut si eu servere care au avut succes .
Discord (obligatoriu): Strumfy#5350
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar):
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da Zilnic de la 17:00 00:00
Alte cuvinte: Cu experienta mea pe care o as putea sa ajut si in partea python si c++ la rezolvarea unor erori sau chesti de genul.
User avatar
Wake
Posts: 6
Joined: 03 Nov 2019, 20:41

Prenume: Ionut.
Nume în joc: Wake
Experiența Metin2: Aproximativ 5 ani.
Discord (obligatoriu): wake#7437
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): Cat este nevoie, pot sta si 5-6 ore + pentru a testa, trebuie sa fie totul la perfectie pana la urma.
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da, eu zic ca da.
Alte cuvinte: Ce sa zic, urez succes tuturor care au aplicat.
User avatar
NarutoOwO
Posts: 24
Joined: 15 Mar 2019, 23:08
Location: Bucuresti

Prenume: Alex
Nume în joc: NarutoOwO
Experiența Metin2: 5 ani+
Discord (obligatoriu): Thomas Fucking Shelby#5793
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): 9-12 si 18-03 04 depinde cand adorm
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Da
Alte cuvinte: Succes tuturor!
[youtube]https://youtu.be/S-wSOdZPKhk[/youtube]
Locked