Recrutări [H] - Fii parte din echipă

User avatar
Opt1k
Posts: 3
Joined: 22 May 2019, 16:25

Nume în joc: Opt1k
Prenume: Andrei
Vârstă: 20
Adresă de Discord (obligatoriu)*: aNd#2392
Minute petrecute pe joc: 15k pe acesta + 17k pe un cont secundar
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Peste 5 ore pe zi
Scurtă descriere: Sunt sociabil si imi place sa ajut lumea.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu!
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Ma consider bun pentru postul de helper pentru ca stiu destul de bine serverul, si chiar am ajutat destui de multi playeri cu nelamuri despre joc. As vrea sa o fac in continuare.
Last edited by Opt1k on 22 May 2019, 23:54, edited 2 times in total.
User avatar
Denmark
Posts: 24
Joined: 15 Apr 2019, 05:56
Location: In inima ta

Nume în joc: Denmark
Prenume: Alin
Vârstă: 20
Adresă de Discord (obligatoriu)*: alindaq#5959
Minute petrecute pe joc: 28k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):3-10(depinde de zi)
Scurtă descriere: Studiez facultatea de IT in Danemarca(pot ajuta si cu alte probleme-in limita timpului disponibil), sunt sociabil si consider ca sunt capabil sa aplanez conflicte intr-un mod pasnic si eficient.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Am luat mute de vreo 2 ori. (o data a fost greseala helperului-Kwen stie situatia)
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: In primul rand,am invatat destul de mult serverul, oricum sunt on degeaba in majoritatea timpului si consider ca asta ar fi o oportunitate buna de a ma implica in imbunatatirea serverului (atat intern,cat si extern). Sunt vorbitor de limba engleza la nivel profesional ( atestat C1) , de asemenea cunosc si alte limbi dar la un nivel basic (italiana , franceza, daneza.)
Acorduri de kalasnikov intr-un concert al mortii...

Image
User avatar
Inkyz
Posts: 2
Joined: 14 May 2019, 19:07
Location: Pitesti

Nume în joc: ISeeColours
Prenume: Codrut
Vârstă:23
Adresă de Discord (obligatoriu)*:codrut#8082
Minute petrecute pe joc:8000+
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):4-5h...19:00-00:00
Scurtă descriere: rațional, foarte corect, descurcăreț și linistit
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Nu Dacă da, detaliaţi:
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Îmi place serverul și vreau sa ajut la evoluția și la prosperitatea lui
Last edited by Inkyz on 29 May 2019, 02:19, edited 2 times in total.
User avatar
italypowa93
Posts: 2
Joined: 03 Feb 2019, 14:14

Nume în joc: xLucifer
Prenume: Dan
Vârstă: 25
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Arin#4843
Minute petrecute pe joc:25 803
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): 5-7 ore pe zi de la 00.00 pana la 5.00 poate si mai tarziu
Alte cuvinte: As dori sa ma alatur staffului deoarece deja particip si in grupa de testeri si as dori sa ajut acest sv si comunitatea cu tot ce pot , atat in idei despre progresearea servarului cat si mentinerea lui , imi place servarul si as dori sa imi acordati o sansa pentru acest grad.
User avatar
Rosella
Posts: 6
Joined: 17 Apr 2019, 17:58

Nume în joc: Rosella
Prenume: Larisa
Vârstă: 18
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Rosella #0240
Minute petrecute pe joc: 9596
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): De la 3 - 9 ore pe zi in timpul saptamanii (intre orele 10:00-00:00 / 01:00) si in weekend depinde de programul pe care il am .
Scurtă descriere: Sunt o persoana amuzanta dar și când e vorba de o treaba serioase sunt cât se poate de atenta . Sunt calma, rabdatoare , de treabă, sociabilă , ofer respect persoanelor care merita , nu suport linguseala , oamenii cu doua fete si minciunile .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Consider ca sunt potrivita pentru acest grad deoarece îmi place să ma implic , am rabdarea necesara sa răspund detaliat la fiecare jucător in parte care are nelamuriri despre joc . Vreau sa ajut serverul cu idei noi , dispun de mult timp liber și in acelasi timp vreau sa ajut staff-ul in a mentine ordinea si fiecare player sa respecte regulile pe acest metin ca sa fie o comunitate cat mai frumoasa .
Image
User avatar
TheLegendB
Posts: 1
Joined: 22 Apr 2019, 06:08

Nume în joc:TheLegendB
Prenume: Alin-Alexandru
Vârstă:18
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Alin#8034
Minute petrecute pe joc:9600+ pe acest caracter.
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):5-6, in intervalul orar 15:00-00:00.
Scurtă descriere: Mă numesc Alin și am vârsta de 18 ani. Locuiesc in orașul Suceava, județul Suceava, un oraș curat, cu o omenire civilizată, dar, un oraș mic, din punctul meu de vedere, însă frumos. Aspectul meu fizic, nu pot spune că este unul de invidiat, am 1,73m și în jur de 88kg, ochi căprui și părul brunet. Prefer, în general, muzica Pop, Dance, Rap dar și manelele, deoarece le găsesc relaxante. Genurile mele preferate de filme, sunt cele de acțiune, cele în care joacă diferiți actori faimoși. Timpul liber il petrec, fie la sală, asta îmi ocupă ceva din timpul meu liber, fie alături de prieteni, prin oraș, la un suc, o bere, dacă tot se bea bere, de ce sa nu beau și eu? fie jucând Metin sau alte jocuri multiplayer, nu vreau să dau nume să fac reclamă altor jocuri. Sportul meu preferat este fotbalul, un sport, care este preferat și practicat de multă lume. Nu îmi place să întorc spatele celui care îmi cere ajutorul, fiindcă la nevoie, toți vom avea nevoie de ajutor și vom fi respinși de acele persoane. Respect standardele impuse de ceilalți, dar îmi place ca și ale mele să fie respectate la rândul lor
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu, nu am avut.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Fiecare avem calitati, dar si defecte, nu ma consider mai bun decat ceilalti candidati, dar imi place foarte mult să ajut persoanele, am ajutat foarte multi playeri, si nu, nu pe parte materiala ci pe parte de cunostiinta a serverului.
User avatar
Sheyzan
Posts: 1
Joined: 26 May 2019, 20:25
Location: Brasov

Nume în joc: Sheyzan
Prenume: Alexandru
Vârstă: 17 , aproape 18
Adresă de Discord (obligatoriu)*: ѕнєуᶻᵃᶰ ㊣ #3087
Minute petrecute pe joc: 11k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 4-10 ore
Scurtă descriere: Îmi place să mă dedic anumitor activităţi , mă descurc şi la limba engleză intr un nivel decent încat să inţeleg şi să dau răspuns persoanelor care îmi pun întrebări.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Nu pot să zic dacă sunt bun sau nu pentru acest grad dar aş vrea să încerc deoarece îmi place serverul foarte mult şi aş vrea să ajut la evoluarea lui .
Last edited by Sheyzan on 01 Jun 2019, 03:41, edited 1 time in total.
User avatar
Vincent
Posts: 6
Joined: 18 Feb 2019, 18:50

Nume în joc: Vincent
Prenume: Cristian
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Vincent#1841
Minute petrecute pe joc: https://imgur.com/a/p23hlWg
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 5 ore , de la 14:00 pana noaptea , la 00:00 , depinde si de ce treaba mai am .
Scurtă descriere: Sunt o fire relativ calma , vorbesc bine limba engleza , sunt sociabil si deabea astept sa raspund la sutele de pm-uri .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pai am o vechime destul de mare pe server ( 4 luni) , il cunosc destul de bine si cum, nu am avut niciun antecedent in trecut ( in afara de mute , pentru chestii minore ), cred c-as fi destul de ok pentru functie
https://t.me/pump_upp
User avatar
keoS
Posts: 3
Joined: 31 Mar 2019, 15:46

Nume în joc: keoS
Prenume: Rares
Vârstă: 25
Adresă de Discord (obligatoriu)*: keoS#5945
Minute petrecute pe joc:40.000
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): Lucrez 24 cu 72 , in zilele libere sunt on pe server.
Alte cuvinte:Sunt sigur ca ma pot adapta cerintelor , cunosc server-ul si mai ales dorintele playeri-lor , pot venii cu idei folositoare server-ului .
User avatar
abi
Posts: 2
Joined: 01 May 2019, 10:23

Nume în joc:qVixen
Prenume:Alexandru-Iulian
Vârstă:18
Adresă de Discord (obligatoriu)*:bLaNk#3380
Minute petrecute pe joc:8500+
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):Eu sunt de dimineața la liceu, dar de la ora 15:00 pana seara la 23:00 sunt liber,pe calculator, dar vine vara și pot sta mult mai mult.
Scurtă descriere: Mă numesc Alexandru am 18 ani, sunt din orașul Suceava. Sunt in clasa a 11-a la profilul matematica informatica intensiv informatica, sunt pasionat foarte mult de calculator și momentan vreau sa învăț Photoshop pentru ca mă atrage editarea foto. Am făcut 6 ani volei de performață. Mai mult ne vom cunoaște pe parcursul jocului.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu, nu am avut nici un antecedent.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Cred ca mă consider potrivit pentru gradul de [H] deoarece sunt o fire foarte calma cu multă răbdare, am plăcerea de a ajuta oamenii. Sunt foarte prietenos, responsabil știu ce înseamnă munca dar totodata știu ce înseamnă și gluma.
Locked