Server Rollback

Locked
User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

Nume : Sumar1

Itemele disparute :
cureaua sufletului +9
Era lv 110 acum e 83
150kkk
1k ancient
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
Image
User avatar
valybosy
Posts: 2
Joined: 13 Aug 2019, 10:33

Nume: Aurar, NextLevel, TinTin, Hana
Pe caracterele NextLevel si TinTin nu sunt pierderi majore, pentru ca aveam iteme de upgrade la vanzare pe acestea si nu stiu daca s-a pierdut ceva foarte important eventual 100-200kkk.
Pe caracterul Aurar mi-am reinoit skin ul de arma ieri( lama meley) cu transformarea de lama vanator posedat si acum a disparut. Si pe langa aceasta nu s-a pus activitatea facuta pe cont in ultimele 3 zile- tranzactii( am facut o tranzactie mare cu jucatorul Rize pentru 120 md in care i-am vandut un inel tanaka si 41 de urechi tanaka. Eu am din nou itemele, dar md urile nu mai sunt. Astazi aveam 8.5 b din care am cumparat aproximativ 30 md de 1.5b pe care nu ii mai am-bani facuti in ultimele 3 zile. S-au pierdut pe langa toate acestea iteme de upgrade din temnite-o lacrima malivore si talismane pvp-pvm-acestea sunt cele mai evidente pe care le-am remarcat, pe langa acestea probabil s-au mai pierdut iteme de la alte temnite nu stiu pentru ca nu tin evidenta la toate avand foarte multe.
Pe caracterul Hana sunt pierduti aproximativ 500kkk cerceii rubin facuti+8 sunt iar+7 runa dropata s-a pierdut, cureaua facuta cu paguba medie nu mai este nu stiu+ cat era deoarece nu mai existau potiuni ale druizilor pe server si m-am oprit inainte de acel upgrade cu ea, o masca de frica +9 pvp general ( nu mi amintesc daca imi intrasera bonusurile sau nu) + 2 cufere kaom si cufere magice cu ancient coinuri(inclusiv pe aurar)
Pentru mai multe informatii si observatii pe care le voi face va rog sa ma contacteze un modrator al jocului sau sa mi se raspunda la mesaje cand ii voi contacta eu pe joc.
Multumesc pentru atentie si astept mesaj in urmatoarele zile. Sper ca veti lua in considerare problema si ma veti contacta in special pe caracterul Aurar pentru mai multe informatii.
O seara buna!

Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

nume : PoOL ( cu o )

Iteme pierdute : Freza perso Kiba
Lama oceania
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
Image
User avatar
Dranita
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 20:41

Nume : Dranita

Am pierdut 2 manii bonusate
Una cu 58 pm 12 dex 20 sefi
Una cu 56 20 monstrii si critic parca
O otravita cu 55 sau 56 si 20 sefi
O lama Aegis 51 PM Sefi si Metine 20
180+ tichete echipament avansat
Si undeva la 80 de tichete echipament
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
User avatar
Clone
Posts: 65
Joined: 16 Jun 2019, 11:09
Location: Hidden

Nume in joc: Nybra
Iteme disparute : 500kkk yang, Emblema Nerius, Emblema Avarius, Cristal Meroklet, 2x Cristal Hydra, 1-2 voucher 1MD, 6-7 oua, 2 rune razador, 3 rune nemere, 3x fragment Hydra,
Pentru nelamuriri contact Destiny#0704 pe discord
REZOLVAT
Image
ImageClone#8932
User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

Nume : Meler

2.2b
1 emblema kaom si 1 avarius

Nume : Heraklyon

2 cufere avarius
1 cufar kaom
1 cufar nerius
Pentru nelamuriri contact Destiny#0704 pe discord
REZOLVAT
Image
User avatar
bestsura
Posts: 6
Joined: 17 Nov 2019, 12:30

nume:eHulk
Am avut ieri pe cont 35 bastoane ceva de genu si azi cand am intrat aveam 25 chiar nu mai tin minte exact ce era si nu vad inapoi nici un item ca sa -mi dau seama daca ala acopera gaura la yang sau nu .mai aveam un mount de la cufarul slayer si nu -l vad prin inventar nu dau de el de loc.Daca poti verifica sa ma lamuresti si pe mine.Mersi.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#0704 pe discord
REZOLVAT
User avatar
NicuHd
Posts: 1
Joined: 07 Nov 2019, 21:19

Nume NicuHd
Mi-a disparut 20x bucati insemnarile liderilor
si petu cu 14,3 attack
rune
cristal jotun x2
32x bucati urechi tanaka
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
Last edited by NicuHd on 23 Nov 2019, 18:14, edited 3 times in total.
User avatar
Clone
Posts: 65
Joined: 16 Jun 2019, 11:09
Location: Hidden

Nume in joc: HispaJr
Iteme disparute : Rune, Sabie Dominus +8 dusa la Sabia Zeului Razboinic +9.
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
Image
ImageClone#8932
User avatar
Clone
Posts: 65
Joined: 16 Jun 2019, 11:09
Location: Hidden

Nume in joc: ProblemaCONT
Pierdut caracter : RealAvastx2
fa caracterul din nou si contacteaza-ne
Image
ImageClone#8932
Locked