Server Rollback

Locked
User avatar
energystar1
Posts: 1
Joined: 14 Nov 2019, 12:54

Nume : Electricity

Imi lipsesc yang , 1.7b , upp , suflet sigilat x8 , carte insotitor tanar x12 , piatra ipuziei undeva la 10 buc , Dragonette sigiliu lv 120 , Scut Hidra +9 , buc talisman pvp x27 , coif zeul asasin +9
Verifica Depozitul item shop
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by energystar1 on 22 Nov 2019, 20:10, edited 2 times in total.
User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

Nume : Skyp ( lv 1 )

Cont pierdut + iteme - Nume : Skyp
fa alt cone cu acelasi nume si contacteaza-ne
Image
User avatar
mada1995
Posts: 5
Joined: 28 Jun 2019, 22:50

Nume joc: Melancholy
Nivel:120
Descriere bug: Dimineata am facut o manie sabie aegis+4,care era pe pagina 2 din inventar impreuna cu alte iteme .cand am intrat acum seara am vazut ca au disparut cateva iteme de pe pag2 printre care si arma respectiva. Vreau doar mania goala inapoi avea 58 pgm 20sefi,monstri,metine..postez dovada daca este nevoie ! Va multumesc si doamne ajuta la toata lumea!

https://ibb.co/pWRsNFR
https://ibb.co/ypg5vy3
https://ibb.co/znyDQFs
Verifica Depozitul item shop
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by mada1995 on 22 Nov 2019, 19:49, edited 2 times in total.
User avatar
EuSunt
Posts: 7
Joined: 05 Sep 2019, 22:33

Nume titus10
masca demon abisal M
papuci apa+8
Verifica Depozitul item shop
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
VICEROY
Posts: 2
Joined: 22 Nov 2019, 18:51

Nume caracter VICEROY
Iteme pierdute : sigiliu dragon rosu atac 14.6 (poate confirma Amaterasu ca aseara i l.am aratat)
4 cufere meley
2 cufere nephrite
200 lingouri 5kk
200 lingouri 50kk
190 lingouri 500kk
50 lingouri 100kk
140 cufere magice
Mi-au mai disparut si altele dar va dati seama ca nu pot tine minte exact de aceea va rog sa verificati voi si sa imi inapoiati ,evident cand imi va veni randul!
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

Nume : SuplexCity
Itemele pierdute :
2 embleme kaom
2 cufere avarius
100kkk
1 cufar malivore
1x lacrima aripa cristal si runa malivore
Cristal meroklet / jotun - 7 / 10
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
Image
User avatar
Clone
Posts: 65
Joined: 16 Jun 2019, 11:09
Location: Hidden

Nume in joc: Elyus
Iteme pierdute : 170kkk yang, 300+ cufere tezaur, 1k ancient coins, Sabie aegis +9, Iteme de pe offline shop vandute de 200kkk, Costume, iteme azrael, Chaos, Nephrite, mount uri, peturi si level 120 (are 115.)
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
Image
ImageClone#8932
User avatar
grazvan
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 19:06

Nume : Piixu
Pierdut : In primul rand, am pierdut intreg contul cu numele StelloPiixu( lvl 120 Reborn III dat azi-noapte) pe care aveam iteme pvp ( Accesorii full pen-ultima evolutie , arma + armura ultima evolutie ) . Detineam pe acesta si un pet PVP cu 14,1 atac si 1baston cash . Pe contul cu numele xPiixu am pierdut 4x aripa malivore, 3k ancient coins, 600kkk , 150 tichete echipament, Sigiliu Leonard Roial.
Last edited by grazvan on 22 Nov 2019, 19:50, edited 2 times in total.
User avatar
romew1996
Posts: 3
Joined: 30 Aug 2019, 17:32

Nume Joc : TheRulers

Am avut undeva la 18 - 20 b si urma sa cumpar ceea ce am si facut : Sigiliu Mingrad , Lance Site , Bratara master vanator+9 .
Nu m-ai stiu de la ce nume am cumparat acceste lucruri . Doar Lancea Site stiu deoarece am luat-o prin neg de la Aiden ceva de genu ninja era am dat 4.5 b pe ea .
Eu as fii multumit daca ati putea sa-mi da-ti bani daca ar fii m-ai usor ptr voi sau sa va uitati voi de la cine le-am luat si sa le puneti in itemshop cum ati facut pe farmu'ul meu .

Nume Joc : JrTheRulers

Pe lange ce-i 6 b care i-am primit am zis ca revin cu un edit ceea ce nu am apucat si mii so cerut sa fac alta postare .

Aveam 400 - 500 cufare magice facute ne deschise astea le-am facut azi de azi dimineata am spart multe metine in padure .

Am facut azi sau ieri nush exact 1 talisman pvp IV din bucatile de talisman facute de la sefi omorati
aveam undeva la 70 buc si 20 - 30 talisman pvm pe care nu le-am vandut in shop deoarece le tin ptr cand expira talismanele .

Aveam si biologu facut pe farm tot in astea 2 zile l-am gatat doar cel cu fragment hydra nu l-am facut ptr ca fiind farm nu avea rost rez otrava dadea parca ala .

Si aveam undeva la 30 - 40 k Ancient Coin facuti tot in decursul celor 2 zile stransi ptr a achizitiona battlepass ptr luna care vine .

Si aveam multe up'uri care no-r m-ai incaput in shopuri si urma sa le vand cand se vindeau toate din magazin .

Avant Inel Vip ajungeam foarte usor la ei de obicei omoram foarte multi :
Runa Lemuresului Brutal aprozimativ 15 - 25 astea aveam m-ai putine deoarece la el se ingramadesc toti
Runa Gnollului Supream 30 - 40
Runa Tritonului 30 - 40
Runa Nemere 2-3
Runa Razador 2-3
Runa hydra 2-3

Cristale :
Jotun (am omorat foarte multi puteti verifica aveam undeva la 20 -30 cristale)
Nemere 15 - 25
Razador 15-25

Daca v-ar fii m-ai usor sa faceti voi un calcul cam cat ar costa toate astea sa estimati o suma nu cu exactitate ca alti pun in shop mai putin m-ai mult , si sa imi dai yang suma respectiva sau daca va e m-ai usor sa imi dai cele spuse m-ai sus eu am pus cu aproximatie de ex intre 15 - 25 nush exact dar m-ai putine sau m-ai multe nu cred ca avem .



Rezolvat
User avatar
CraZuu
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 19:03

Nume cont : CraZuu , LeftOvers * farmer *
Iteme disparute : Foarte multe lingouri de 5/50/100/500kkk nu stiu un numar exact dar erau destule , contul LeftOvers avea iteme PVM De level mai mare , Sabie aegis cu pgm 50+ cu metine + skin meley + freza pvm + Level 110 sau 109 + Sigiliu Grifon , Contul CraZuu avea iteme PVP si multe altele dar nu cred ca are rost pentru ca nu cred ca o sa primesc ceva din cele mai spuse .. Joc de 6 zile iar 80% din timpul jucat a fost stat la switch cu orele , nu stiu cat o sa mai joc daca se intampla faze de genul ..
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
Locked