Server Rollback

User avatar
QuerTy
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 17:39

Nume : QuerTy
mult cash in shop si alte lucruri
Goleste depozitul item shop si editeaza postarea cand ai facut asta
Verifica Depozitul item shop.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
BeastOut
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 17:47

Salutare,
Nume caracter: Difficult
Mi-au disparut de pe cont aproximativ 2600 ancient coin, 200lingouri 500kk si itemele din depozit, costum permanent arata ca un fotbalist, scut titan+9 full, sabie evoluata din sirius(am uitat cum se numeste) +9 full bonusata etc. Sabie Skin cu Semiom 5%, arata ca un satar, Colier Vanator+9 full otel+9 war full, paianjen care da 5% anti ninja, alt pet anti war 5% si altul anti saman 5% semiom etcnu imi mai apar nici ele in inventar.... Offf multe iteme si nici nu-mi amintesc exact cum se numesc( 5 zile de joc cred)
Verifica Depozitul item shop.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by BeastOut on 22 Nov 2019, 18:57, edited 10 times in total.
User avatar
aditza1996
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 17:32

Nume Thor96 disparut:5x cufar kaom,5x cufar avarius,5x cufar nerius,7x cufar meley,500x cufar magic,yang si altele...
REZOLVAT
User avatar
tonyxx19
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 17:51

Nume joc :ToniTalentul
Iteme disparut : Am facut un negot ieri cu un baiat pe nume P3rx , imi lipsesc 3 itm vanator master , avam coiful + 6 . , misiuni la biolog pirdute , am pirdut 1 sau 2 embleme kaom si 1 avarius , 1 costum vampir sangeros tot din negotul cu tipul ala , upuri 5 md , aveam si yang in shop nu mai stiu exact poti verifica si tu si upuri , yang cred din inventar nici eu nu mai stiu sicer... dar in mare parte ce ti-am scris
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
Last edited by tonyxx19 on 22 Nov 2019, 20:25, edited 2 times in total.
User avatar
Nao
Posts: 7
Joined: 22 Nov 2019, 17:48

Caractere : cont 1: nek11 (level 100) si am mai mutat iteme intre caracterele acestui cont prin depozit.
cont 2: Nao (level 120)
Am craftat bratara rubin ,i-am dat +9 astazi dimineata si ieri(21/11) mi-a picat full pe ea la switch, aveam azi dimineata (22/11) , 1,3b pe nek11 ( am si un trade facut de la Nao la nek11 cu ~300kkk ) . In shop la nek11 am facut majoritatea banilor si pt craftare bratara am cumparat craft malivore din shopuri la playeri . Am vandut si cateva cufere kaom/nerius(?)/avarius in aceste 2 zile . Nu se poate intra pe server la momentul de fata( 17:54 22/11 ) asa ca o sa revin cu edit .

Edit 1 : ( 18:05 cand scriu) : Am gasit 8.7k ancient cash, aveam peste 9.1kcash pe nek11 .Am gasit 1,3b in shop dar stiu ca mi-am cumparat in urmatoarele 48de H upp-uri malivore si mereu cand faceam bani din shop , cumparam malivore aripi si lacrimi aveam deja pe 20/11. In aceste zile am craftat bratara rubin+0, i-am dat +9 azi dimineata si ieri a picat full pe bratara cand era + 8. Am consumat din rune bossi beta ( sa plusez bratara ) iar acum dupa rollback am multe pt ca le strangeam, sa imi plusez bratara dupa ce trebuia sa o craftez. 20 de potiuni dovleac IV ce le am in inventar nek11, le-am vandut ieri tin minte pt 400 sau500kkk pe offline shop . Dupa toata treaba cu upp bratara rubin, dimineata la ora 10-11 am dat trade de pe Nao pe nek11 pt ca vandusem un cufar nerius si mai aveam 100-130kkk in inventar si deci asa am facut ~1.3b pe nek11. Dimineata am craftat niste 3 finisaje pt bratara rubin , am cumparat doar fragmente rubin din offline shop.Intre timp 20/11- 22/11 am mai facut run-uri chaos si miercuri seara am fost la eveniment pvm, deci ar trebui sa mai raman cu rune dupa ce am plusat +9 bratara rubin ,in dimineata asta. Am 60 de tichete echipament acum in inventar special, dimineata cand am scos bani din shop erau vandute. Am craftat aseara o piatra patrundere +5 si am vandut-o pe 100kkk . In aceste 2 zile am facut multi bani din bucati de smarald, vindeam cate 18-20 fie in offline shop ,fie pe striga la playeri , si de aici suma de 1.3b pe care o aveam dimineata +alte chestii vandute . Momentan atat, revin cu edit daca imi mai aduc aminte. Am specificat multe chestii pe care le-am strans si dupa vandut pentru ca eu daca vreau iarasi suma de 1.3b pe care o aveam dimineata asta + o bratara rubin +9 full cu 3 finisaje pe ea, sa fie justificata cererea.

Edit 2: Am in inventar pe nek11,un cufar avarius, cred ca l-am deschis si mi-a picat un tichet echipament /skin relicva.

Edit 3 : 18:38 Nu mai imi aduc aminte restul si nu pot spune lucruri false sau neclare, deci doresc o cautare amanuntita , va rog . Nu o sa modific intre timp nimic din inventar, nu mai fac negoturi, sa fie totul ce am specificat mai sus pe caractere.

Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by Nao on 22 Nov 2019, 18:38, edited 3 times in total.
User avatar
katyanaomi
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 17:31

Nume joc : Katya95
Obiecte disparute: evantai demon abisal si potiunea concentrarii
Verifica Depozitul item shop, evantaiul nu l-ai primit deoarece inca ai itemele pe care le-ai dat la schimb pentru acel evantai
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
JonSnoww
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 17:29

nume caracter = JonSnoWw
mia disparut sigiliu grifon care l,am facut la lvl 107 depe contul galla mila dat la recompense
cufere kaom avarius nerius cufere 11 meley 11 cufere hidra aripa malivore bratara master vanator +9 facuta de mine acum e la loc bratara vanator normmala si plus multe alte itm drop pe contu AndreyDny /// Galla /// si JonSnoWw am cumparat un costum lider demonic aur cu 200kkk si coin upuri etc si astept sa verificati

edit - sa fiu mai clar miau disparut urmatoarele
sigiliu grifon - bratara master vanator +9 5 cufere kaom 3 avarius 3 nerius 2x voucher 1 md 4x cufere hidra 11 cufere meley aripa malivore 2x rune razador 2x rune nemere 87 permise nemere/razador+ dar folosisem 10 din ele raman 77 si 1k coin farmat pe galla .
numai am pretenti la alte itm macar acestea sa mile pot primi …
Verifica Depozitul item shop.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by JonSnoww on 23 Nov 2019, 18:39, edited 3 times in total.
User avatar
romew1996
Posts: 3
Joined: 30 Aug 2019, 17:32

Buna Seara ,

Nume Farm : JrTheRulers
In ultimele 2 zile am stat pe farm am vandut multe up'uri , 1 voucher 5 md facute in decursul acestor 2 zile valoarea estimata e undeva la 5-6 b si nush daca tot ceea ce am farmat o sa va apara si daca va apare , tiind sa mentionez ca in astea 2 zile am omorat foarte multi sefi si am spart multe metine am strans din acest event 400 - 500 cufar magic care nu erau deschise am deschis foarte multe cufare cu lingouri si cufare lc din care am facut aproximativ 1 b din lingouri deschise .
Up'urile or fost vandute de pe un cont facut special ptr shop cu 4 caractere :
1- ShopTheRulers
2- ShopTheRulers1
3- ShopTheRulers11
4- ShopTheRulersNrr

As fi recunoscator daca ati putea sa ma ajutati .Atat am observat in cateva minute intrate pe joc aproximativ 2-3 minute o sa revin cu un edit .
Verifica Depozitul item shop
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
Sempai
Posts: 22
Joined: 07 Sep 2019, 14:31

iHendrix : pierdut Potiunea furiei , Potiunea Concentrarii , talisman pvp 4 , armura dominus+9 ninja care avea vit+5 .
Verifica Depozitul item shop
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by Sempai on 22 Nov 2019, 19:05, edited 2 times in total.
Image
User avatar
GigiCastravete
Posts: 2
Joined: 22 Nov 2019, 18:06

Nume in joc:zGigi.
Iteme pierdute,din cate imi amintesc eu,restul va uitati in loguri:Pet pheonix de gheata si foc,Aveam vreo 60kkk,Multe upp-uri,2 pet razador,un pet anti shaman,impotriva.Restul sper sa le gasiti voi in loguri..
Verifica Depozitul item shop
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by GigiCastravete on 22 Nov 2019, 18:22, edited 3 times in total.
Locked