Update 06.02.2019(Version 1.1.0)

Post Reply
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 924
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Image

Mentenanţa organizată pe 06.02.2019 - Patch Version 1.1.0


Changes:
  • La Nemere şi Razador se pune cooldown doar dacă ai bătut Şefii.
  • Turnul Demonilor refăcut:
    • Puteţi intra separat faţă de alţi jucători.
    • Veţi avea cooldown: 30 de minute.
    • Vor fi doar 5 Etaje:
      • I - Înfrânge Regele Demon.
      • II - Înfrânge Regele cu Coasă.
      • III - Înfrânge Regele Demon Mândru.
      • IV - Înfrânge Moartea Albastră.
      • V - Sparge cele 3 metine corecte iar Negustorul de Tichete pentru Tombolă va apărea.
    • PV-ul Şefilor din Turnul Demonilor înafară de Moartea Albastră a fost crescut.
    • Adăugat Depozit la Etajul cu metinele şi shop-ul de Tichete.
  • Am diversificat dropul Cufărului lui Meley pentru a nu fi nevoiţi să adăugăm restricţie pe IP.


New:
  • Adăugat opţiunea de run Single la Tartaros - Peştera Baronesei.


Bugfixes:
  • În loc de Max. PV la Reborn, dădea Rezistenţă vs Sabie.
Blessed by the Heavens!
User avatar
hgxy71
Posts: 2
Joined: 06 Feb 2019, 09:28

O miscare nu prea buna maritul pv la bossi, avand in vedere ca vin si jucatori noi..
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 924
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

hgxy71 wrote: 06 Feb 2019, 10:30 O miscare nu prea buna maritul pv la bossi, avand in vedere ca vin si jucatori noi..
Stai liniştit că nu a fost mărit substanţial, iar acolo mă refeream strict la DT.
Blessed by the Heavens!
User avatar
Alucard
Posts: 1
Joined: 27 Jan 2019, 11:33

Si jucacatorii noi trebuie sa munceasca.Este perfect.Ar trebui bagat un cooldown si la bosii din mapele beta pentru ca nu sunt decat cativa care bat acei bosi restul jucatorilor stau si se uita .Nu e normal.
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 924
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Alucard wrote: 06 Feb 2019, 10:37 Si jucacatorii noi trebuie sa munceasca.Este perfect.Ar trebui bagat un cooldown si la bosii din mapele beta pentru ca nu sunt decat cativa care bat acei bosi restul jucatorilor stau si se uita .Nu e normal.
De ce înţelegeţi greşit situaţia? Acum că poţi face DT-ul singur fără să aştepţi după alţii + că nu mai sunt acele etaje enervante, tot trebuie să muncească mai mult?

Cât despre Şefii din hărţile beta, ar fi urât dacă adăugăm cooldown la ei. Nu sunt Şefi din dungeon, sunt Field Bosses.
Blessed by the Heavens!
User avatar
THH
Posts: 4
Joined: 23 Jan 2019, 17:52

Imi plake, laic.
Image
User avatar
caval1234z
Posts: 1
Joined: 06 Feb 2019, 12:44

a scazut damage-ul in bossii din dt....
User avatar
Genius
Posts: 1
Joined: 07 Feb 2019, 01:54

Destiny wrote: 06 Feb 2019, 10:43
Alucard wrote: 06 Feb 2019, 10:37 Si jucacatorii noi trebuie sa munceasca.Este perfect.Ar trebui bagat un cooldown si la bosii din mapele beta pentru ca nu sunt decat cativa care bat acei bosi restul jucatorilor stau si se uita .Nu e normal.
Cât despre Şefii din hărţile beta, ar fi urât dacă adăugăm cooldown la ei. Nu sunt Şefi din dungeon, sunt Field Bosses.
Eu unul tin sa cred ca ar fi o idee foarte buna. E prea multa bataie intre jucatori pentru Sefii din hartile beta si este extrem de frustrant sa incerci atat de mult pentru o runa si vine altcineva sa o ia. Timp de 2 zile la rand incerc sa bat niste Sefi din jumatate in jumatate de ora si mereu vin alte 2-3 persoane si iau runa...
User avatar
Spain
Posts: 32
Joined: 19 Jan 2019, 20:16
Location: În brațele Alinei
Contact:

Și cum te gândești să le pui cooldown dacă sunt bossi pe care îi găsești și nu dungeon? Mă voi gânditi un pic? Pui restricție damage? =)))))
nothing seems to make me feel ok
Post Reply