Update 03.02.2019(Version 1.0.9)

User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 924
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Image

Mentenanţa va fi organizată pe 03.02.2019 după ora 16:00. Va dura 5 minute maxim. - Patch Version 1.0.9


Changes:
  • Şansa 100% de a adăuga un bonus cu Intărirea Obiectului pe iteme.
  • Modificat la Chen înloc de 10 Ancient Coins să cumperi 50.
  • Mărită rata de drop pentru: Nisip Însângerat, Colierul, Inelul Zeului şi Gheara Zeului
  • Sigiliu Leu şi Phoenix VIP au fost făcute nenegociabile.
  • Bonusurile de la Reborn(Renaşterea Eroilor) au fost schimbate cu: Max PV, Tare vs All şi Tare vs Semi-Om.
    Cei ce aveau deja bonusurile vechi, acestea le-au fost modificate cu bonusurile noi.
  • Am scos o verificare de la DT ce putea cauza să fiţi scoşi din run şi de asemenea am scos şi etajul 5 cu Sigiliile şi Cheile.
  • Bonusurile de pe Costumul VIP au fost modificate cu +2000 PV, 80 Atac şi 20% Tare vs All(PvM).
  • Caracterele peste nivelul 75 nu mai pot fi şterse.
  • Timpul de aşteptare pentru a schimba regatul a fost scăzut de la 7 zile la 2 zile.
  • Mountul şi calul nu mai pot fi folosite la Războiul Breslelor.
  • Modul liber nu mai poate fi activat la PvM.
  • Autorizaţiile pentru Mounturile Tinere au fost adăugate în shop la Grăjdar. Nu mai e nevoie să le luaţi prin fereastra quest. http://prntscr.com/mft5ff
  • Modificate informaţiile despre Mount-ul puternic de la Grăjdar.
  • Schimbate bonusurile pe Cercel Os de Tigru și Cercel Os de Dragon.
  • Scăzute bonusurile de la 15% la 10% pe Brățară Os de Tigru și Brățară Os de Dragon.

Bigfixes:
  • Unele dungeon-uri nu arătau timpul rămas la fereastra de Informaţii Dungeon-uri de pe F6.
  • Erai teleportat greşit la Biolog şi Sanctuarul de Cristal la fereastra de Informaţii Dungeon-uri de pe F6.
  • O ultimă problemă remediată la votarea pentru jetoane de pe site.
  • O problemă legată de bonusurile Sihastrului Albastru a fost remediată.
  • Puteai crea bresle cu acelaşi nume.
  • Nephrite şi Razador nu luau damage câteodată.
  • O problemă la dungeon-ul Nemere în care erai teleportat la intrare câteodată a fost remediată.
  • Nu se puteau arăta pe negoț cu combinația ALT+Click, itemele din Inventarul Special.
  • Descrierea Monoclului Roşu era greşită.
  • Unele costume de pe Şaman F precum Vânător Întunecat şi Dragon Celestial nu se vedeau.
  • Filtrul de drop la Opţiuni Joc nu funcţiona.
  • Puteai intra în Valea Rodnia dacă aveai nivel mai mic de 75.


New:
  • Stack-uri a câte 20 de finisaje adăugate la Magazinul General - Finisaje.
  • Pentru a evita lag-ul în map1, dacă veţi avea activată opţiunea vezi shop-uri acestea se vor vedea pe o rază limitată în jurul caracterului.
  • Jucătorii nu se vor mai putea vedea la OX, prin această metodă reducem și lagul de la OX celor ce aveau PC-uri mai slabe.
  • Am adăugat în descrierea mount-urilor puternice detalii despre cum pot fi evoluate.
  • Am adăugat la drop la Jotun Thrym: Brățări și Cercei Os cu timp 10 ore.
Blessed by the Heavens!
User avatar
THH
Posts: 4
Joined: 23 Jan 2019, 17:52

Hai cu block system. :3
Image
User avatar
james
Posts: 104
Joined: 15 Jan 2019, 22:00
Location: GameOver

E ce trebuie
Image
User avatar
Kizu
Posts: 20
Joined: 24 Jan 2019, 23:00

Dragut
Image

Daca prostii ar zbura ar fi intuneric.
User avatar
OZUNA
Posts: 5
Joined: 26 Jan 2019, 03:35

Top !
User avatar
xSamael
Posts: 1
Joined: 29 Jan 2019, 19:33

Frumos fratica! Frumoasa munca, eu unul inca ma-ntrem cum naiba reusesti sa lucrezi si pe client si pe sv-file, tinand cont ca faci o gramada de chestii si apar patchuri la fiecare cateva zile :)). Felicitari!
User avatar
Stiffler
Posts: 3
Joined: 19 Jan 2019, 20:26
Location: KaziPloae

smecherie
Image
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 924
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Mulţumesc tuturor pentru susţinere
xSamael wrote: 03 Feb 2019, 10:35 Frumos fratica! Frumoasa munca, eu unul inca ma-ntrem cum naiba reusesti sa lucrezi si pe client si pe sv-file, tinand cont ca faci o gramada de chestii si apar patchuri la fiecare cateva zile :)). Felicitari!
Unele chestii sunt foarte uşoare de făcut. Problema este că am terminat târziu azi noapte. Şi nu mai puteam sta să urc şi update-ul pentru că eram obosit.
Blessed by the Heavens!
User avatar
Spain
Posts: 32
Joined: 19 Jan 2019, 20:16
Location: În brațele Alinei
Contact:

De abia aștept să-l urci, doamne ajută.

Succes în continuare, te pup.
nothing seems to make me feel ok
User avatar
BabyCriminaL
Posts: 6
Joined: 03 Feb 2019, 22:39

ce sa intamplat cu chestiia de la misiunile biolog?
Image
Post Reply