Patch 1.5.2

Post Reply
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 919
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Image
Server maintenance scheduled at 12 PM, date 05.06.2019 - Patch 1.5.2

Hello guys, we are back with a new update. There are many more updates to come soon. We hired 2 more technicians to help us in developing the game.

Coming soon:
  • Anti-hack protection.
  • Full game translated in english.
  • Fixing the lag and visual bugs in pvp.
  • Summer event.
  • New dungon for low level players.
  • New events(Tanaka, Fishing, PvP)
  • Improve the Combat Zone to be more fun.
  • More PvP events.
  • Applying all of your accepted suggestions.
Thank you for staying with us and behold, we are coming back strong!

Bugfixes:
  • New emotions were fixed.
  • Dragon God Life+ was not working.
  • Changed the battlepass pet and costume bonuses from skill damage to average damage.
  • Malivore Seal was not supposed to be negociable without being placed in a transport box.
  • The Battlepass mission in which you were supposed to kill 50 players in the Combat Zone was fixed.
  • Fixed some texts for the special inventory (U).
  • Fixed some bugs for the new costumes from the battlepass.
New:
  • Equipment Ticket and the Advanced Equipment Ticket can be sold for 2.000.000.000 Yang to NPCs.
  • Added the custom costumes for this week.


Mentenanță programată la ora 12:30 , data 05.06.2019 - Patch 1.5.2

Hello guys, credeaţi că nu mai facem update-uri? He he, am revenit în forţă, acesta este un mic update, dar urmează să facem curand încă un update destul de consistent după care vor mai urma altele în această săptămână. Am investit bani în 2 tehnicieni noi ce vor ajuta la dezvoltarea jocului.

Ce urmează să facem:
  • Finalizarea protecţiei anti-hack.
  • Finalizarea traducerii jocului şi tot ce ţine de Rodnia în engleză.
  • Rezolvarea lag-ului şi a problemelor vizuale la duel(acestea sunt în general cauzate de lag).
  • Evenimentul de vară anunţat pe forum.
  • Un nou dungeon pentru jucătorii de nivel mic de unde veţi avea posibilitate să obţineţi unele iteme rare.
  • Noi evenimente(Tanaka, Pescuit, PvP)
  • Vom reface Zona de Război mult mai atractivă şi distractivă.
  • Accent mai mult pe PvP(modificarea zonei de război, noi evenimente PvP automate).
  • Recitirea tuturor sugestiilor făcute pentru a pune în aplicare sugestiilor acceptate făcute de către jucători.
Vă mulţumim celor ce aţi rămas alături de noi şi staţi fără griji, deoarece revenim !


Bugfixes:
  • Emoțiile noi nu funcționau cum trebuie. Emoția Supărat trebuia să fie Bețiv. Textele de la Emoțiile noi au fost traduse și în engleză.
  • Viaţa Zeului Dragon+ nu mergea activată cu click dreapta.
  • Bonusurile de pe Sigiliul Groot şi Costumele Luptător Magic au fost corectate. Era Paguba Abilităţii în loc de Paguba Medie.
  • Sigiliul Malivore era negociabil şi putea fi pus în Shop fără a fi pus în cutie, de aia şi apăreau probleme de dispariţie a bonusurilor însoţitorului.
  • La misiunea de la Battlepass unde trebuia să omori 50 de inamici în Zona de Război, kill-urile se puneau şi înafara Zonei de Război.
  • Corectate nişte texte afişate greşit la titlul Inventarului Special.
  • Rezolvate câteva probleme la aspectul greşit la unele rase pentru noul costum de la reward-ul final al Battlepass-ului.
New:
  • Tichetele Echipament şi Tichetele Echipament Avansate se pot vinde acum cu 2.000.000.000 Yang la NPC-uri sau când le arunci jos.
  • Adăugate personalizatele din această săptămână.
Blessed by the Heavens!
User avatar
Arhegon
Posts: 1
Joined: 26 May 2019, 14:54

Când am revenit și eu cu o Sugestie ,,Normală'', ca să mărim prețul la Tichetele Avansate, voi rapid, v-ați scăpat de ele, le-ați băgat la 2 KKK vânzarea =]] Uf uf..
User avatar
Petru
Posts: 84
Joined: 04 Feb 2019, 12:00
Location: Rodnia2
Contact:

Frumos update.
Image
User avatar
james
Posts: 104
Joined: 15 Jan 2019, 22:00
Location: GameOver

gg
Image
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 362
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Arhegon wrote: 05 Jun 2019, 12:32 Când am revenit și eu cu o Sugestie ,,Normală'', ca să mărim prețul la Tichetele Avansate, voi rapid, v-ați scăpat de ele, le-ați băgat la 2 KKK vânzarea =]] Uf uf..
Chestia asta era stabilita de 1 saptamana, e doar o coincidenta ca azi ai scris si tu despre ele in postarea ta.
User avatar
Flo
Posts: 23
Joined: 14 Feb 2019, 11:55

mh.. Puteţi mai bine , ştiu asta. up.
Image
Image
Image
Post Reply