[H] Helper Recruitments - RO

User avatar
VIZLA
Posts: 1
Joined: 11 Aug 2020, 08:45

Nume în joc: CautFemeiSingure
Prenume: Alexandru
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Alex Rădulescu#3510
Minute petrecute pe joc: ~9000
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Minim 6 ore, maxim 12h (8:00-17:00, 00:00-4:00)
Scurtă descriere: Îmi place mult să mă implic în orice presupune ocazia de a ajuta pe cineva, iar, de vreme ce serverul îmi place foarte mult şi mă bucur că am găsit un server care să mă facă din nou să joc Metin, cred că pot aduce un plus valoare prin implicarea mea, astfel încât să evităm eventualele situaţii în care playerii pleacă din motivul neimplicării helperilor.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Consider că mă recomandă în primul rând faptul că sunt activ zilnic pe Rodnia. Îmi place să mă ocup, tocmai ce am intrat la facultate iar timpul îmi permite să pot susţine o astfel de activitate. În paralel, mă ocup şi de o Asociaţie la care sunt fondator, una din pasiunile mele veşnice, şi un garant al responsabilităţii mele în ceea ce priveşte orice activitate pe care aş alege-o, dar, de asemenea, voi putea avea time management benefic pentru server. Mai multe detalii sunt bucuros să vă ofer pe Discord.

Cu consideraţie,
Alex Rădulescu (CautFemeiSingure)
User avatar
Abel
Posts: 1
Joined: 05 Mar 2020, 23:38

Nume în joc:ArfeAbel
Prenume: Abel
Vârstă: 22
Adresă de Discord (obligatoriu)*: [ARFE]Abel#9078
Minute petrecute pe joc: 42000 pvp si 22000 pe farm
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):4-8h pe zi (Dimineata 08-13 si Noaptea 22-03)
Scurtă descriere: Cine vrea sa ma cunoasca mai bine discutam pe Discord.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Da pentru injuraturi . Block-chat 1h , Ban -24h Ca m-am luat de un [H] acum 7luni :-?
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]? : Imi place sa ajut playeri si sunt sociabil cu ei.
User avatar
KillForFun
Posts: 1
Joined: 12 Aug 2020, 17:40

Nume în joc: KillForFun
Prenume: Andrei
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: AndreiMurgu#2967
Minute petrecute pe joc: 6229
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):Cel putin 10, Dimineata de la 10 pana seara la 2.( sau mai mult depinde de activitatile pe care le am in ziua respectiva)
Scurtă descriere: Sunt o persoana sociabila, prietenoasa, sincera, student IT ( CTI) , imi place programarea, ma ghidez foarte mult pe proverbul "respecta si vei fi respectat".
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: NU
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Imi place foarte mult sa ajut, sa lucrez in echipa si daca tot sunt pe server mai mereu vreau sa ajut mai mult :D
User avatar
Kuro
Posts: 1
Joined: 16 Aug 2020, 01:05

Nume în joc: Kuro
Prenume: Andrei
Vârstă:22
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Kalib#3588
Minute petrecute pe joc: ~ 6000+
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): De luni pana vineri ~ 11-13 ore pe zi, iar in weekenduri 5-6 ore
Scurtă descriere: sociabil , rabdator , cinstit , gaming addicted , ambitios , student anul 4 la electronica
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Recent m-am reapucat de server , imi place tot mai mult pe zi ce trece si doresc sa simta acelasi lucru fiecare incepator. Sunt extrem de calm si imi place sa-i ajut pe cei ce au nevoie .
User avatar
rev6th
Administrator
Administrator
Posts: 122
Joined: 11 Feb 2019, 13:35
Location: 到处

Helperii recrutaţi vor fi disponibili pe joc, mulţumim pentru interesul manifestat.

T/C
Locked