[H] Helper Recruitments - RO

User avatar
iaongingi12
Posts: 1
Joined: 09 Aug 2020, 00:14

Nume în joc:HellsAngel
Prenume:Andrei
Vârstă:16
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Mr.Anderson#8809
Minute petrecute pe joc:11000
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): intre 4 si 8 ore uneori chiar si mai mult, incepand cu ora 10AM si pana la 3-4AM, n-am un orar stabilit dar in urma selectarii mele(potentiale) se poate aranja :).
Scurtă descriere:Salut, sunt Andrei, am 16 ani, sunt din judetul Dambovita, mai exact dintr-o zona rurala. Sunt o fire creativa si, dupa spusele apropiatilor, amuzanta, sunt foarte rabdator, si nu ma grabesc decat atunci cand e nevoie pentru ca prefer ca lucrurile pentru care depun efort sa iasa mai degraba bine decat sa fie gata repede :). O mica istorie in ceea ce priveste impactul acestui joc asupra mea, pot incepe prin a va spune ca prima data am jucat Metin la varsta nu mai mare de 5 ani, cand inca eram la gradinita :), am jucat foarte mult timp pe oficial, dupa care, la indrumarea unui prieten m-am mutat pe private undeva in 2012, si de atunci am jucat un numar pierdut de servere.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Sunt foarte prietenos si dupa cum am zis si in descriere, rabdator, imi place sa ajut incepatorii nu doar cu sfaturi ci si cu iteme sau bani, ceea ce am si facut pana acum, cunosc foarte bine limba engleza si imi place sa ajut strainii sa se acomodeze pe server, deja am 2 prieteni egipteni pe server, si desi limba lor engleza era putin cam pocita tot am avut rabdarea sa ma inteleg cu ei si sa ii invat din ceea ce stiu despre Rodnia. Imi place extrem de mult acest server, chiar n-am mai intalnit staff asa prietenos si playeri de incredere de mult timp si cred ca ar fi pacat sa nu incerc macar sa ajut catusi de putin comunitatea prin a-mi oferi energia si timpul la mentinerea pacii serverului.
P.S. in caz ca numele de pe forum nu vi se pare ok se poate rezolva oricand.
User avatar
[H]HappyS
Posts: 1
Joined: 09 Aug 2020, 17:02

Nume în joc:lllAlexlll
Prenume:Alexandru
Vârstă:20
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Alex™#3881
Minute petrecute pe joc: ~ 10.000
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): De luni pana vineri ~ 10-12 ore pe zi, iar in weekenduri 5-6 ore
Scurtă descriere: Extrovertit, sociabil, onest, foarte prietenos, student in anul 3 la politehnica, iubesc programarea.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Petrec majoritatea timpului pe Rodnia si de cand m-am apucat imi place sa ajut playerii incepatori cu iteme si sfaturi.
Image
User avatar
Adelina-Ioana
Posts: 1
Joined: 09 Aug 2020, 17:42

Nume în joc: AdeX
Prenume: Adelina-Ioana
Vârstă: 21
Adresă de Discord (obligatoriu)*: AdeX#5226
Minute petrecute pe joc: 16k+
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 6-7h, după ora 16 și în weekend oricât
Scurtă descriere: Sunt dinamică, serioasă, corectă, cu bune abilități de a lucra într-o echipă. Am un simț dezvoltat al umorului și nu accept lipsa bunului simț sau cuvintele jignitoare.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Mă consider potrivită pentru gradul de helper, deoarece îmi plac provocările și cred că acest grad ar fi un bun prilej de a-mi testa limitele.
User avatar
BroncoAkaShao
Posts: 1
Joined: 09 Aug 2020, 17:56

Nume în joc: Broncco/Shao
Prenume: Cristian
Vârstă:22
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Shao#5328
Minute petrecute pe joc: Shao(27,064)+Broncoo(11,248)
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):6-7 ore program flexibil
Scurtă descriere: Flex Flex. Sunt caterinca, hai sa radem, nu halesc caterinca proasta, nu suport abuzul si mai ales nu fac favorizari, Sunt o persoana conservatoare si sunt sociabil, atat timp cat regulile de bun simt si bine voie sunt aplicate totul e bine. Hai sa fie bine ca sa nu fie rau daca stii ce zic
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: mute dar nu mai tin minte pentru ce
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Experienta pe server atat pvm cat si pvp
User avatar
ImSixPack
Posts: 25
Joined: 21 Oct 2019, 09:41

Nume în joc:SixPack
Prenume:Cristi
Vârstă:21
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Six#6832
Minute petrecute pe joc:70k+
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):8-14 /// 17-24
Scurtă descriere:Sunt o persoana care isi propune sa faca foarte multe activitati pe care le duce la final mereu. Un om punctual si respectos,mereu activ si binevoitor!
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Ban niciodata doar mute-uri
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Imi place sa ajut oamenii cu sau fara acest grad de Helpar ,primesc foarte multe pm-uri cu intrebari legate de joc si deja a inceput sa imi faca placere si as dori sa primesc din ce in ce mai multe !
Multumesc Anticipat!
User avatar
Dorin199
Posts: 1
Joined: 09 Aug 2020, 17:59

Nume în joc: xCr3aTivEx
Prenume: Dorin
Vârstă: 20
Adresă de Discord (obligatoriu)*: ★ xCr3aTivEx ★#7739
Minute petrecute pe joc: ( 10100 )
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Depinde de programul de lucru , daca sunt de dimineata intru de la ( 15:00 - 15:30 ) pana la ( 22:00 - 22:30 - 23:00 ) / si cand sunt de dupamasa de la ( 22:50 , 23:00 ) pana la ( 03:00 - 04:00 ) ;)
Scurtă descriere: Ma numesc Dorin baiat , am varsta de 20 ani si sunt din Sibiu , dar stau in Germania :!: :!:
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu am avut nici un antecedent pe joc ! :ugeek:
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pentru ca vreau sa ajut STAFF-ul Rodnia sa nu mai fie asa multa bataie de cap pentru cei cu grad mare in STAFF + Imi doream sa reintru intr un STAFF de mult timp , sa ajut STAFF-ul si playerii cei noi veniti pe server :P :P
User avatar
Senju1994
Posts: 1
Joined: 09 Aug 2020, 19:36

Nume in joc: EmYNeM
Numele meu este Petre am varsta de 26 de ani adresa de discord este petre94#4598 minutele mele pe jos sunt 15620 pot sta pe joc intre 3,4 ore pe zi de la 6 pa la ora 10:00 in functie de programul de munca pot sta si mai mult dar cam 3/4 ore pot sta pe joc antecedente pe joc nu am avut eu acu locuiesc in germania si ma consider potrivitn pnt gragul de H pnt ca am o varsta mai matura si am experienta in acest joc si sa ajut staful Rodnia si imi place sa joc acest joc mai ales Rodnia va multumesc :D :D :D si sper daca ajung H sa ajut cat de mult pot eu la acest srv :* :X
User avatar
PainOnSale
Posts: 1
Joined: 09 Aug 2020, 21:11

Update
Nume in joc :PainOnSale
Prenume : Andrei
Varsta: 21
Adresa de discord (obligatoriu)* : Kuro#5024
Minute in joc am 4.4k dar mai am si un alt cont cu 5.4k min
Cate ore poti sta pe joc : in jur de 10-11 ore pe zi
Scurta descriere : Ca alte limbi mai cunosc engleza , locuiesc in Timisoara ,sunt destul de sociabil si incerc sa invat lucrurile repede.
Nu am avut nici un fel de antecedent pe joc.
De ce te consideri potrivit/a pentru gradul de [H] : Deoarece imi place sa interactionez cu lumea care are nevoie de ajutor si asa pot sa mai schimb putin macazul ( trezirea de dimineata-farmat- si somn)
Last edited by PainOnSale on 16 Aug 2020, 00:59, edited 4 times in total.
User avatar
Ovidiu97
Posts: 2
Joined: 20 Nov 2019, 11:17

Nume în joc: OviJr
Prenume: Andrei
Vârstă: 23 ani
Adresă de Discord (obligatoriu)*: OviAndrei#2904
Minute petrecute pe joc: 32k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Undeva la 5-6 ore in cursul saptamanii , dupa ora 17:00 si in și în weekend, minim 8 ore ... incepand cu ora 12:00
Scurtă descriere: Am 23 de ani , locuiesc in Brasov, imi place sa joc fotbal și sa merg la mare.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu, nu au fost .
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Consider ca sunt o persoană implicată în munca de echipă. Sunt corect, onest și cred ca pot lua o decizie corectă intr-o situație dificilă. Lucrez, ore 8 pe zi, I'm a policeman, :D :D :D :D .Cred că pentru mai multe detalii, putem stabili un interviu sau ceva ... Îmi doresc sa ajut comunitatea prin idei noi, buna desfășurare a jocului la diverse evenimente. Nu o fac pentru MD-uri sau pentru că sunt plătit, o fac pentru că-mi doresc să văd toți player-ii mulțumiți. Consider că pentru a fi un bun H, nu conteaza investiția finaciară, ci pasiunea și dorința jocului si lucrului bine făcut. Sper sa fie suficientă descriere. Vorba lungă sărăcia omului. Lăsăm faptele să vorbească.
User avatar
sunflowerMDFK
Posts: 1
Joined: 15 Jul 2020, 17:23

Nume în joc: sunflowerMDFK
Prenume: Dragos
Vârstă: 18
Adresă de Discord (obligatoriu)*: sunflowerMDFK#3303
Minute petrecute pe joc: 12718
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 3 , 4 ore , nu stiu sigur de la cat la cat cand mi se schimba starea de spirit =)
Scurtă descriere: Ma numesc Pintilie Dragos - Dumitru , am 18 ani , traiesc in satul Topile din judetul Iasi , sunt un baiat muncitor cand ma pui la ceva , in rest sunt cam lenes :lol: , sunt un om rabdator , ma enervez repede daca ma deranjeaza ceva sau cineva , joc acest mirobolant joc numit metin2 de 4 ani si ceva , primul meu server pe care am jucat era un server de lvl max 250 , prima data cand am decis sa joc metin a fost datorita unui vecin la care ma duceam si care se juca metin , m-a atras cumva acest joc si am zis de ce sa nu il incerc sa vad ce e cu el :D
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: nu am avut niciun antecedent pe server
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: nu pot sa spun ca ma consider potrivit , nu am fost helper pana acum dar stiu sa ascult ceea ce au de spus playeri , sa ii ajut cu tot ceea ce pot eu si sa tin serverul intr-o armonie minunata . Chiar daca nu sunt helper pe server , mai sunt unii playeri care ma mai intreaba despre iteme , unde sa faca aia , cealalta etc. Cam atat am avut de spus , v-am spus mai sus nu pot sa spun ca ma consider potrivit , asta depinde de voi daca doriti sa aveti un helper care are grija de playeri si de linistea serverului . Va pup ;)
Locked