Propunere Reinforcements

Locked
Schoncs

Nume în joc: Schoncs
Sugestia ta: Adaugarea unor locasuri speciale pentru a adauga pet-ul si animalutul de companie in reinforcements sau sa nu se mai despawneze pet-urile si animalul de companie, farmez si la fiecare teleportare trebuie sa-i chem, desemenea adaugarea unui bind pe tasatura care sa activeze reinforcements (iar daca se adauga si locasurile acelea pentru pet si animal ar fi foarte util.
Plasarea mai jos a barii de viata a catargului de la Hydra, daca activezi battlepass, nu mai poti vedea viata catargului, deoarece se suprapun.
Consideri sugestia vitală pentru îmbunătăţirea gameplay-ului?: Foarte
Iei în calcul posibile ajustări din partea celorlalţi asupra sugestiei tale?: Sigur
Khan

Schoncs wrote: 07 Oct 2020, 13:58 Nume în joc: Schoncs
Sugestia ta: Adaugarea unor locasuri speciale pentru a adauga pet-ul si animalutul de companie in reinforcements sau sa nu se mai despawneze pet-urile si animalul de companie, farmez si la fiecare teleportare trebuie sa-i chem
De ce nu i adaugi pe F3 si F4?
Schoncs wrote: 07 Oct 2020, 13:58
desemenea adaugarea unui bind pe tasatura care sa activeze reinforcements (iar daca se adauga si locasurile acelea pentru pet si animal ar fi foarte util.
Plasarea mai jos a barii de viata a catargului de la Hydra, daca activezi battlepass, nu mai poti vedea viata catargului, deoarece se suprapun.
Nu prea i vad logica... cu ce te ajuta daca vezi bara de HP? Probabil battlepass-ul era mai ok sa mute battlepass-ul intr-un alt loc.
Asta e punctul meu de vedere
Image
Schoncs

Alvy01 wrote: 07 Oct 2020, 14:14
Schoncs wrote: 07 Oct 2020, 13:58 Nume în joc: Schoncs
Sugestia ta: Adaugarea unor locasuri speciale pentru a adauga pet-ul si animalutul de companie in reinforcements sau sa nu se mai despawneze pet-urile si animalul de companie, farmez si la fiecare teleportare trebuie sa-i chem
De ce nu i adaugi pe F3 si F4?
Schoncs wrote: 07 Oct 2020, 13:58
desemenea adaugarea unui bind pe tasatura care sa activeze reinforcements (iar daca se adauga si locasurile acelea pentru pet si animal ar fi foarte util.
Nu prea i vad logica... cu ce te ajuta daca vezi bara de HP? Probabil battlepass-ul era mai ok sa mute battlepass-ul intr-un alt loc.
Asta e punctul meu de vedere
Cum adica ce rost are? Daca bara de HP se goleste, iei fail.
Khan

Schoncs wrote: 07 Oct 2020, 14:21
Era punctul meu de vedere, daca se apuca de modificat la dungeon poate apar bug-uri. Eu zic ca mai bine muta battlepass-ul..daca tot e pana acolo
Image
Schoncs

Alvy01 wrote: 07 Oct 2020, 14:25
Schoncs wrote: 07 Oct 2020, 14:21
Era punctul meu de vedere, daca se apuca de modificat la dungeon poate apar bug-uri. Eu zic ca mai bine muta battlepass-ul..daca tot e pana acolo
Cum este mai usor de realizat, iar un bind pe o tasta nefolositoare pentru a activa cele mentionate de mai sus scuteste un task manual.

Pareri putem sa lasam toti, insa trebuiesc sa reflecte un punct de vedere solid. Comentarii precum "nu poti pune pe tasta X " si "la ce iti trebuie bara de hp" sunt complet irelevante..
Khan

Schoncs wrote: 07 Oct 2020, 14:33
Cum este mai usor de realizat, iar un bind pe o tasta nefolositoare pentru a activa cele mentionate de mai sus scuteste un task manual.

Pareri putem sa lasam toti, insa trebuiesc sa reflecte un punct de vedere solid. Comentarii precum "nu poti pune pe tasta X " si "la ce iti trebuie bara de hp" sunt complet irelevante..

Ziceam doar de faptul ca, ma indoiesc ca cineva chiar se uita la ea cand farmeaza la hydra, iar jucatorii incepatori nu fac bp. La partea cu insotitorii o mai fost sugestii. Daca insotitorii raman activi se pot face bug-uri, iar ca sa faci un loc special pentru ei, nu e tot una cu F3 si F4?
Image
Nao

Eu mi am pus pet+insotitor pe 1 si 2 , au loc toate skilluri + vin in total ,deci nu vad rostul adaugarii unor sloturi speciale , care de altfel ce taste ar folosi ? Sau sa dai click dreapta pe ele acolo,doar . Si propun mutarea BP un pic mai jos, pentru cei ce au nevoie sa vada bara HP la hydra.
Destiny
Administrator
Administrator

O să setez bara de la catarg mai jos ca să nu se suprapună cu dungeon-ul, cât despre restul ideilor, mă voi gândi la asta.
The MotherFucker
Petru
Global Moderator
Global Moderator

Am să mut topicul acesta în sugestii aceptate până când Destiny se gândeşte mai bine
Helper - 10 monthsImage
Game Master - 4 months Image
Super Game Master - 7 monthsImage
Comunity Mananger No
Team Mananger No
Locked