Unban

Locked
User avatar
Skema16
Posts: 4
Joined: 04 Dec 2020, 15:04

Numele caracterelor blocate: Skema17
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: E usor frate sa spui ca nu imi dai unban dupa 1 an dar vad ca iti si pasa mult doar zici ca nu dai unban si gata, eu am incercat sa fac cererea de unban pentru a ma alatura iar pe server dar vad ca va si pasa de playerii, dupa 1 an eu zic ca m,am mai maturizat si nu voi mai face astfel de afaceri dar nu va pasa de playerii care chiar le pare rau de ce au facut, daca eram un jeg facem crere de unban la vrajeala si te spamam in tot acest an dar am incercat sa va recastig increderea dar mna nu am ce face daca voi gata imediat zici ca nu dai unban ca am facut afaceri ilegale avand in vedere ca si playeru ala de a vrut sa faca cu mine a ramas pe server si eu am fost prostu care am luat ban desi el a vrut sa faca cu mine si dupa a postat pozele ca vai el e cel care a gasit un om care face afaceri ilegale, frate e la minte cocsului ca nu doar eu sunt vinovat...
User avatar
Zirk
Posts: 56
Joined: 04 May 2021, 22:30

Daca vrei sa te reapuci de server poti sa iti faci alt cont si sa te joci linistit. Banul permanent e permanent, pentru ca dupa ar veni si altii si ar cere unban exact cum ceri tu.
+ suspend 7 zile pe forum

T/C
Locked