Unban

Locked
User avatar
Skema16
Posts: 4
Joined: 04 Dec 2020, 15:04

Numele caracterelor blocate: Skema17
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: Din pacate am banat contu acum aproape 1 an si acum imi dau seama cat de prost am fost atunci banandul si as dorii sa ma apuc iar de server si sper sa am o a doua sansa la a juca pe server alaturi de voi si de vechii mei prieteni de pe acesta si as spera la debanarea contului, promit ca acum nu o sa o mai dau in bara si mi.am dat seama de faptul ca mai bine joc corect si imi iau chetii pe munca depusa de mine nu pe afaceri ilegale pe care nu le recomand nimanui sa le faca deoarece se vede in acest topic de ce..., sunt foarte nesigure si nu ai de unde sa ajungi undeva facand astfel de afaceri.
Eu mi-am dat seama de acest lucru acum cand am zis sa ma joc iar pe server si am realizat ca am contul banat pentru ca am fost un prost dar mna in viata asa e pierzi si castigi dar sper sa imi oferiti o a doua sansa de a juca pe server.
Eu sper sa merit inca o sansa. Cheers!
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 308
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

https://www.board.rodnia.net/viewtopic. ... 732#p25732, ai primit deja raspuns, in acest topic. Urmatoarele cereri de unban vor fi ignorate si vei primi si suspend pe forum.

T/C
Locked